InfoPescar TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 15:30

cezar,

nimeni nu este obligat sa plateasca nimic, dar lumea trebuie sa inteleaga ca si noi avem cheltuieli si nu mici, iar din: "sponsori ca sunt destui pe piata din lumea pescuitului care vor sa faca filmari despre pescuit, momeli ,atelier cu sigla firmei lor" nu traiesc nici televiziunile prin cablu, dar noi... adica aproape nimeni nu investeste in partea asta nici macar cat sa acoperim cheltuielile cu teava de net pe care emitem Infopescar TV si PVTV.

@bitza
Abonamentele pe 6 si 12 luni vor beneficia de anumite cadouri pe care le vom anunta in cursul saptamanii viitoare si care vor fi disponibile in cadrul Expoaventuri pentru toti abonatii care si-au facut abonament la Infopescar. In principiu vom avea cantare digitale Infopescar dar si premii mai mari: sejururi pentru 2 persoane in Delta, la hotelul Ultima Frontiera 4 stele, de cate 4 zile fiecare ( val aprox 500 eur/pachet)

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de gor965 » 16 Mar 2011, 15:35

cezar100 scrie:de azi din pacate nu mai putem viziona infopescar ,pacat ca sa ajuns la asa ceva ,mai bine va-ti gasi niste sponsori ca sunt destui pe piata din lumea pescuitului care vor sa faca filmari despre pescuit, momeli ,atelier cu sigla firmei lor si recomandari de cumparare de la ei nu dau eu exemple ca sunt si au putere financiara mare, dar eu si inca 20 de prieteni ai mei sigur nu vom plati pt. a viziona infopescar tv .PACAT!!!!
Observ ca ati postat de doua ori acest comentariu in zone diferite ale forumului !
E evident ca va pare rau ptr. ca accesul la o televiziune live (moka, pana nu demult) v-a fost conditionat, dar solutia asta a fost aleasa ca fiind cea mai buna ptr. sustinerea activitatii sit-ului ! Mie personal imi pare rau ca atunci cand administratia sit-ului facea eforturi ca sa fie totul ok, f. putini spuneau Multumesc ptr. ca va chinuiti sa bla ,bla ,bla...iar acum cand se incearca o autofinantare a activitatii apar astfel de comentarii...eu si gasca mea nu vom da niciodata nimic,bla ,bla ,bla. Traim intr-un climat economic...daca doresti ceva si se presupune ca acela costa , ai doaua variante : platesti sau nu ...si nu te obliga nimeni si nimic...nici ca si cumparator, nici ca si vanzator ! Faptul ca la mine in gradina am un mar din care mananc cand vreau, nu inseamna ca la piata merele trebuiesc sa fie moka !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 16:01

Domnul Cristian Bebesel, primul abonat al postului Infopescar TV cu un abonament pe 12 luni, primeste de la Infopescar un Cantar electronic in valoare de 16 Eur.

Multumim =D>
Cantar.jpg

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de Amstel » 16 Mar 2011, 16:25

Eu nu gasesc pe site Paypal ul ca modalitate de plata...cine ma indruma?

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 16:34

Momentan indisponibil Paypall, disponibil doar plata cu card visa, mastercard etc USD, EUR, RON
revin cu detalii pentru paypal cum am un raspuns de la gecad

Avatar utilizator
costas72
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 12 Noi 2010, 14:48
Localitate: craiova

Re: InfoPescar TV

Mesaj de costas72 » 16 Mar 2011, 16:39

cum platesc on-line?

Avatar utilizator
Thepsis
utilizator
utilizator
Mesaje: 39
Membru din: 30 Iun 2009, 23:11
Localitate: Bucuresti

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de Thepsis » 16 Mar 2011, 16:43

Cash, la Florentin la birou se poate?
Si daca nu, cum se procedeaza? N-am vazut nici un numar de sms, nici un cont.

Am gasit, multumesc.
Ultima oară modificat 16 Mar 2011, 16:49 de către Thepsis, modificat 1 dată în total.
ET SI OMNES, SED NON EGO

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 16:45

In prima pagina a site-ului/index, in partea din stanga aveti meniul Abonamente, asta dupa ce va inregistrati cu userul Dvs. Click acolo si mai departe este simplu, ajungi in panoul de abonamente, optiunile lor, plata cu sms ( 1 si 3 luni) sau card ( 1, 3,6, 12 luni).

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 16:48

Cash nu se poate deoarece sistemul de inregistrare ca utilizator platit trebuie sa treaba prin cei doi provideri : gecad si platiprinsms.

Pentru a putea sa va abonati, dupa inregistrare ca user pe site, in prima pagina/index/stanga exista meniul Abonamente. De acolo pasii de urmat sunt simpli.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de gor965 » 16 Mar 2011, 16:54

Topicul ce dezbatea problema legata de abonare, a fost contopit cu acesta de fata !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 18:51

In sectiunea Utile din meniul principal gasiti programul actual PvTv pentru saptamana 14-20.03.20011.

In curand va fi disponibil si programul Infopescar TV.

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Referitor la Abonamentul Info Pescar TV

Mesaj de cristian505ro » 16 Mar 2011, 19:19

Victor Hodorog scrie:Domnul Cristian Bebesel, primul abonat al postului Infopescar TV cu un abonament pe 12 luni, primeste de la Infopescar un Cantar electronic in valoare de 16 Eur.

Multumim =D>
Multumesc frumos Domnule Victor Hodorog ! Ma asteptam sa fiu printre primii,avand in vedere pasiunea pe care o am in vizionarea Infopescar si stima fata de Dl. Florentin Iuga. Dar chiar primul....a fost o surpriza placuta. Tocmai intrasem pe acest topic ca sa recomand acest tip de abonament, este chiar economic, revin cam 8 lei/luna. Daca ai viteza buna, e ok. Am vazut ca sunt destule comentarii contra,dar este un serviciu suplimentar,pretul este modic,cine vrea plateste. Nici pe mine nu ma dau banii afara din casa, dar am considerat ca se merita.
Felicitari pentru calitatea si continutul emisiunilor.
Cum intru in posesia cantarului,in curand o sa am destul de cantarit :))
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
Quartz
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 11 Noi 2010, 09:14

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Quartz » 16 Mar 2011, 21:42

De cand m-am abonat se transmite cu intreruperi. Va rog sa remediati aceasta problema

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: InfoPescar TV

Mesaj de darius123 » 16 Mar 2011, 22:45

Pana acum nu se supara nimeni daca se repetau aceleasi filmari in mod excesiv, daca se bloca site-ul cateva ore, chiar si ore, daca se intrerupea in mod deranjant, transmisiunea video, daca calitate nu era intotdeauna una propice.Cand platim ceva, trebuie sa avem o garantie ca se schimba ceva.......Ar trebui sa apara un program tv facut pe cateva zile inainte, sa ni se spuna de cate ori se repeta o emisiune si multe alte aspecte, chiar contractuale.Sunt multe site-uri care transmit in continuare gratis, si daca platim.....trebuie sa avem certitudinea, ca televiziunea Dvs., o sa ne ofere ceva in plus.

Avatar utilizator
alin81
membru activ
membru activ
Mesaje: 149
Membru din: 25 Oct 2009, 11:35
Localitate: Milano

Re: InfoPescar TV

Mesaj de alin81 » 16 Mar 2011, 23:19

Nu vreau sa fiu rautacios dar sincer mie mi-se pare exagerat 3 €/30 zile pentru un singur program(PV-TV este preluat).Dar fiecare isi stie cheltuielile,depinde si cati abonati vor fi si multe altele.
NO BEEEP....... NO PARTY

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”