feromoni crap!

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
roni
senior
senior
Mesaje: 267
Membru din: 14 Oct 2008, 21:10

feromoni crap!

Mesaj de roni » 06 Iun 2009, 13:06

vreau sa folosesc feromoni in nada dar si sa "injectez" ramele cu putina substanta.ce parere aveti?
Cojocaru Radu

Avatar utilizator
romelian
senior
senior
Mesaje: 183
Membru din: 01 Feb 2009, 00:30
Localitate: Arad
Contact:

Re: feromoni crap!

Mesaj de romelian » 19 Sep 2009, 09:45

Mai bine lasa-te pagubas, sa nu vina vreun crapalau mustacios si s-o ia pe domnisiara rama la tavaleala =)) =)) =)) Si cine stie ce copii vor iesi din aceasta reuniune, vreun crap-sapator de galerii, sau mai stii, vreo rama-oglinda >:) >:) >:)
Ca ichtiolog, ma intreb, oare cum se inmultesc sirenele? Au si ele sirenul lor?

Avatar utilizator
mihi78
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 16 Noi 2009, 19:24
Localitate: B U C U R E S T I

Re: feromoni crap!

Mesaj de mihi78 » 20 Dec 2009, 20:31

eu cred ca e putina vrajeala cu feromonii aia, parerea mea este ca mai mult strica decat sa atraga!in tot cazul ai grija sa nu curga prin masina si evita sa pulverizezi pe maini, haine etc ca vei renunta la urmatoarele mese.
Se pare ca diacritica ar trebui exclusa din gramatica lb romane,ca sa nu mai sesizam atatea"vipuri" cocosate de statul pe la scoala!So, remember printre altele ca: mi-au nu este=cu miau!

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: feromoni crap!

Mesaj de Laurentiu » 20 Dec 2009, 20:39

Nu stiu unde am citit dar se pare ca la rapitor ar avea ceva succes, nu la pasnic si indeosebi la crap.

Avatar utilizator
mihi78
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 16 Noi 2009, 19:24
Localitate: B U C U R E S T I

Re: feromoni crap!

Mesaj de mihi78 » 20 Dec 2009, 20:55

eu pe cei de crap i-am folosit vara si toamna, am consumat 2 sprayuri si nexam capturi!ii voi incerca si in primavara poate totusi nu au fost pe placul lui in acea perioada a anului.
nu i-am testat insa pe montura bomba pt ca nu imi place acel tip de montura jepcareasca.
Se pare ca diacritica ar trebui exclusa din gramatica lb romane,ca sa nu mai sesizam atatea"vipuri" cocosate de statul pe la scoala!So, remember printre altele ca: mi-au nu este=cu miau!

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: feromoni crap!

Mesaj de timer » 22 Dec 2009, 17:25

Io ,ieri ,pusei niste grau in caserole cu vata ,sa-ncoltzeasca pe balcon..Sa-mi fac ,cand o da rodu' ,grau de nadit...Am auzit ca, grau' asta incoltit pe timp de geruri,da rezultate, precum feromonii...Nu stiu daca pot sa si extrag din el ceva seva,sa-l pun in sticlutza... Il voi uda zilnic ,1/4 apa si 1/4 lapte degresat de vaca in amestec ,pana frapeaza laptele..Fir intins! :-w

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: feromoni crap!

Mesaj de misu_sipanu » 22 Dec 2009, 18:37

Adica griuincoltitromon,m am prins :-$
@roni...la crap nu stiu....dar la somn sigur merge,pacat ca nu intra Vlad Parfene pe forum,toata lumea fuge de feromon :-& pute urit,cred ca acelasi lucru se intimpla si cu n butiryc ul la crap.

Scrie răspuns

Înapoi la “Alte momeli”