Acces Darvari

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
elby_82
membru activ
membru activ
Mesaje: 135
Membru din: 04 Dec 2007, 13:12
Localitate: Bucuresti

Acces Darvari

Mesaj de elby_82 » 24 Ian 2009, 15:48

Am totusi o intrebare. Am fost anul trecut pentru o partida de pescuit pe Darvari. Cand am ajuns, un pescar foarte amabil din fire m-a instiintat ca pe balta au voie doar prietenii Domnului Oana. Ca nu lasa pe oricine si sa-mi vad de treaba. Sa fie oare adevarat?

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Acces Darvari

Mesaj de florentiniuga » 25 Ian 2009, 02:37

elby_82 scrie:Am totusi o intrebare. Am fost anul trecut pentru o partida de pescuit pe Darvari. Cand am ajuns, un pescar foarte amabil din fire m-a instiintat ca pe balta au voie doar prietenii Domnului Oana. Ca nu lasa pe oricine si sa-mi vad de treaba. Sa fie oare adevarat?
Pe parcursul iernii, da. In sezon, nu dar poate ai nimerit chiar inainte de vreun concurs, cand pescuitul era oprit.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
silviu_cr
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 25 Aug 2008, 09:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Acces Darvari

Mesaj de silviu_cr » 25 Ian 2009, 21:16

@ Dl. Iuga
As dori sa stiu daca accesul pe balta se face tot pe baza de recomandari ( gen Tancabesti , Peris , Chiroiu) sau este liber ,cu respectarea , bineinteles ,a regulamentelor si conditiilor baltii ?
Multumesc.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Acces Darvari

Mesaj de florentiniuga » 25 Ian 2009, 21:26

silviu_cr scrie:@ Dl. Iuga
As dori sa stiu daca accesul pe balta se face tot pe baza de recomandari ( gen Tancabesti , Peris , Chiroiu) sau este liber ,cu respectarea , bineinteles ,a regulamentelor si conditiilor baltii ?
Multumesc.
Vezi AICI
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”