Intrebare Chiroiu 4 pt George Alexandru

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Închis
Avatar utilizator
clean
utilizator
utilizator
Mesaje: 37
Membru din: 27 Feb 2008, 13:51

Intrebare Chiroiu 4 pt George Alexandru

Mesaj de clean » 12 Mai 2009, 11:33

Salut George!

Adrian Soare este numele meu si vroiam sa stiu daca peste 2 saptamani( 22-23-24 mai) putem sa venim in echipa de 4 ( The Dancers) la un pescuit de 48 h pe Chiroiu 4???

Daca da poate ai si niste "ponturi" pentru noi...

Multumiri

Avatar utilizator
bogdan0204
utilizator
utilizator
Mesaje: 25
Membru din: 10 Mar 2008, 14:14

Re: Intrebare Chiroiu 4 pt George Alexandru

Mesaj de bogdan0204 » 12 Mai 2009, 13:12

Salutare!

Chiar daca nu are legatura cu topicul de mai sus nu avea rost sa deschid un topic separat ptr o intrebare legata de Chiroiu 4 eventual tot pt George Alexandru: se pot face poze fara a pescui in aceasta mini-delta? eventual daca ma poti ajuta tu sau va trebui sa vorbim cu administratorul lacului. Peisajul este incantator si am vrea, daca este posibil si in ce conditii, sa surprindem cateva instantanee (suntem 4 persoane - 2 baieti si doua fete )???
Multumesc anticipat pentru sprijinul acordat.

Avatar utilizator
Master
membru activ
membru activ
Mesaje: 107
Membru din: 31 Dec 2008, 00:31
Localitate: The Land Of Choice
Contact:

Re: Intrebare Chiroiu 4 pt George Alexandru

Mesaj de Master » 13 Mai 2009, 13:15

bogdan0204 scrie:Salutare!

Chiar daca nu are legatura cu topicul de mai sus nu avea rost sa deschid un topic separat ptr o intrebare legata de Chiroiu 4 eventual tot pt George Alexandru: se pot face poze fara a pescui in aceasta mini-delta? eventual daca ma poti ajuta tu sau va trebui sa vorbim cu administratorul lacului. Peisajul este incantator si am vrea, daca este posibil si in ce conditii, sa surprindem cateva instantanee (suntem 4 persoane - 2 baieti si doua fete )???
Multumesc anticipat pentru sprijinul acordat.
Cred ca puteti gasi un aliat in persoana Doinei Russu - este sotia administratorului baltii si e mare fotograf. Da-mi un mesaj privat sau un mail pe dascalu.florin@gmail.com sa-ti dau contactele ei.
Traiesc in tara tuturor posibilitatilor. Frumoasa tara... pacat ca e locuita...

Avatar utilizator
clean
utilizator
utilizator
Mesaje: 37
Membru din: 27 Feb 2008, 13:51

Re: Intrebare Chiroiu 4 pt George Alexandru

Mesaj de clean » 13 Mai 2009, 15:33

Am rezolvat problema!
Daca nu mai este necesar se poate inchide!

Închis

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”