STIGMA FISHING

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 25 Mai 2011, 14:37

PE AMENAJAREA PISCICOLA STIGMA FISHING INSOTITORI DIN FAMILIE NEVASTA COPII ETC NU PLATESC DAR DACA VENITI CU PRIETENI SI RUDE SI CAMPEAZA TAXA DE CHEMPING ESTE DE 5 LEI DE PERSOANA VA ASTEPTAM SI FIR INTINS

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 25 Mai 2011, 14:41

NUMARUL DE LANSETE PERMIS ESTE 4 SI UNA DE PLUTA CU CARE POATE PESCUI ORCE MEMBRU AL FAMILIEI

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 13:51

IN ACEST WEEKEND A IESIT LA POZA O CRAPOAICA DE 10,870KG ,SA POZAT SI SA INTORS INAPOI LA EA ACASA :)))
Fişiere ataşate
O CRAPOAICA FRUMOASA A IESIT LA POZA
O CRAPOAICA FRUMOASA A IESIT LA POZA

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 13:55

EU NU AM REUSIT SA SCOT , DIN CEI MAI MARI DECAT UNU DE 7.600 KG SI MAM DECLARAT INVINS DE CATRE PESCARI DIN ACEST WEEKEND VA ASTEPTAM LA AMENAJARAE PISCICOLA STIGMA FISHING SA NE LUPTAM CU CRAPI SALBATICI FIR INTINS SI VA ASTEPTAM :)))
Fişiere ataşate
IMG00177-20110529-1247.jpg
IMG00174-20110529-1243.jpg

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de daddy caddy » 30 Mai 2011, 14:40

vad ca se-nghesuie lumea pe balta! :)) asteptam pozele cu linii aia mari :-@ **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de georgemarian » 30 Mai 2011, 14:58

:))cine credeti ca va crede?nici o lanseta nimic in jur...poate aia sunt cei din ultima populare :)).....faceti un video cu un drill,e altceva...:)

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 15:21

IMI PARE RAU BAIETI DAR O SA LE VEDETI POSTAETE SI DE PESCARI DACA DORESC EI SI POZA A FOST FACUTA LANGA LOCUL DE CAMPAT SI NU APAR SII BETELE PT CA SUNT UNDEVA MAI SUS DAR DAC NU CREDETI VA ASTEPTAM SA VEDEM DACA VOI SUNTETI IN STARE S-AI PRINDETI CA LA COMENTURI VA PRICEPETI NU STIU CUM STATI CU PRINSU :-@ :))
Ultima oară modificat 30 Mai 2011, 16:04 de către STIGMA FISHING , modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 15:25

IAR PESCARUL CARE VREA SA VADA DRILUL NU ARE DE CAT SA VINA SA PESCUIASCA SI SA SE FILMEZE SI DACA MA ROAGA FRUMOS O SA POSTEZ SI UN DRIL PT VOI PESCARI DE PE FORUM :))

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 15:28

O SA FAC POZE CU PESCARI SA VEZI SI TU CA SUNT DAR DE COMENTURI DE ASTEA JALNICE MAI BINE LASALE PT TINE :-q

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 15:40

PESTI SAR PE MAL SI IES LA POZAT LA STIGMA FISHING :)) ,PAI TU CUM CREZI CA AU IESIT LA POZA :-h
POATE NU SUNT EU CEL MAI BUN LA POZE SI RECLAME DAR POTI SA FII SIGUR CA NU SUNT MINCIUNI PT CA BALTA A FOST FACUTA DOAR DIN PASIUNE DE PESCUIT PE CARE O AM EU SI DIN DORINTA CA BRASOVUL SA AIBA O BALTA CU CAPTURI UNDE SA POATA PESCUI ADEVRATI IMPATIMITI AI PESCUITULUI NU AIA DE TIGAIE , IAR PESCARI NU STAU CALARE UNI PESTE ALTI CUM SUNTETI VOI OBISNUITI AICI E O ZONA SALBATICA FRUMOASA SI CU EXEMPLARE MARI DE CRAPI SALBATICI ,VOI VRETI POZE CU PESTI CE SE PRIND SAU VRETI SA VEDETI BETLE MELE EU MA GANDEAM CA DORITI SA VEDETI CAPTURI PEISAJ E.T.C.

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de georgemarian » 30 Mai 2011, 15:54

puteti sa dati''edit''in dreapta comentariului daca mai aveti ceva de adaugat:) normal asa se face,pozele sa fie cat mai credibile,faceti cum credeti,nu prea merge asta cu increderea daca nici nu ne cunoastem....:) si nu trebuie sa va rog frumos sa puneti un video cu un drill pt ca mi se pare corect sa faceti asta(daca vreti)pt ca e balta dvs si ajuta mai mult asta la convingerea pescarului ca balta are exemplare frumoase ! sanatate!

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 16:15

Multumesc de sfat si te astept sa vi la o partida si sa te convingi ,iar daca eu o sa am un dril cu unu mare sau o sa surprind pescarii , o sa fac un filmulte pt voi pescari de pe acet forum weekendul vitor pt ca eu numai atunci sunt la pescuit de aceea nu pun multe poze, driluri etc si o sa il postez cu siguranta , dar daca o sa mai aveti rabdare eu am in calcul sa organizez un concurs de pescuit si atunci o sa apara si filmultete cu driluri pt ca atunci o sa pun pe cineva sa filmeze si sa le posteze toate capturile

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 30 Mai 2011, 16:40

Uite si lin mai mare si scuze ca te-am uitat dar cand apar noi capturi o sa le pozez , dar din cauza ca nu las pescari cu saci pt capturi ce prind elibereaza dupa poza e greu numai ce prind eu postez sau pescari care ma cheama ca nu stiu ce fele de peste este ,sper sa nu mai pui comenturi ironice dac nu ai pescuit pe aceasta amenajare piscicola ca te faci de ras din doua motive nu sti despre ce este vorba si care sunt regulile pe amenajare pisciola si doi nu prea este treaba ta daca vin sau nu pescari vrei sa vi la pescuit vii daca nu ,nu te obliga nimeni poti sa pescuiesti tot acolo unde ai pescuit pana acuma =D> iar daca ai fi mai atent si tot ai vrea sa vezi daca sunt pescari sau nu , si ce se prinde te-ai uita si pe comenturile pescarilor care au pescuit pe acesta amenajare piscicola de pe alte forumuri ca nu le zic eu ce sa scrie , dar ai o atitudine ostila si nu stiu de ce ?
http://www.rubens.ro/components/com_ago ... /3/lin.JPG

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de daddy caddy » 30 Mai 2011, 18:33

aveti sau ati avut cumva balta cu plata de la Carta???astept cu nerabdare raspunsul **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: STIGMA FISHING

Mesaj de STIGMA FISHING » 31 Mai 2011, 11:54

Nu asta este singura balta si nu ma ocup cu asa ceva e facuta doar din pasiune de a pescui nu pt alceva si din dorinta de a avea si Brasoveni un loc frumos unde sa se relaxeze si sa prinda capturi pentru ca nu aveam o amenajare piscicola cu capturi o zii buna si ma bucur ca sunteti interesati asta inseamna ca ca poate o sa ne si intalnim la o partida de pescuit .

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”