Mixul CRAPTOR

nada mileniului 3

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Costel Jambu
senior
senior
Mesaje: 314
Membru din: 15 Sep 2009, 15:36
Localitate: Bacau
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de Costel Jambu » 15 Dec 2009, 00:18

ninja_gri scrie:si uite asa intra si emisiunea INFOPESCAR in economia de piata. cineva, mai devreme, zicea ca s-a pierdut din spiritul emisiunii, adica informatiile brute nu mai sunt date pescarilor din altruism ci vin ambalate la pret de 40de lei pe kil . nu se poate face reclama in emisiune dar pe forum se vinde nada ca in piatza pe taraba. seamana oarecum situatia cu cea a doctorului care iti zice ca la spital nu poate sa te ajute cu nimic, dar te cheama la cabinetul lui privat pentru ca are acolo un aparat care ... ''asa si pe dincolo''. oricum, felicitari pentru reteta si fir intins.
Cata dreptate poate sa aiba omuletul asta,doamne,doamne...
Cu toate astea voi cumpara si eu mixul cand apare in magazine.Pana la urma nu e o avere.Merita incercat.Cu ce rezultate ramane de vazut.
Care l-ati testat mai veniti cu rezultate, nu le mai tineti doar pt. voi.
1 Aprilie...Ziua Nationala A Romaniei!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de florentiniuga » 15 Dec 2009, 04:17

Cum sa nu, la tonele de mix pe care le-am vandut si miile de pescari care l-au folosit, si eu ma mir ca doar cativa si-au dat cu parerea.

PS ninja ala confunda cabinetul particular cu spitalul. Daca se simte rau, sa se duca la urgenta, aici facem doar mosmoande si dam in bobi. :D
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
besliu
senior
senior
Mesaje: 161
Membru din: 18 Apr 2009, 23:53

Re: Mix Boilies

Mesaj de besliu » 17 Dec 2009, 21:58

Dc cumpar niste mix de boiles trebuie neaparat sa mi-l trimiteti prin curierat ??? nu se poate intalni undeva personal pt ca sunt din bucuresti !!! ca sa mai dai bani si la curierat inca 12 lei mai bine te lasi de meserie !! Astept raspuns Dn Florentin !

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de florentiniuga » 18 Dec 2009, 01:26

Cine e din Bucuresti il poate lua direct de la mine iar din martie o sa fie probabil si la Mitranescu, la Vasile Baboieru...
Va tin la curent.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
mihi78
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 16 Noi 2009, 19:24
Localitate: B U C U R E S T I

Re: Mix Boilies

Mesaj de mihi78 » 20 Dec 2009, 19:34

eu personal abia astept, poate ne dati cumva de stire :-??
Se pare ca diacritica ar trebui exclusa din gramatica lb romane,ca sa nu mai sesizam atatea"vipuri" cocosate de statul pe la scoala!So, remember printre altele ca: mi-au nu este=cu miau!

Avatar utilizator
Incepator
Veteran
Veteran
Mesaje: 602
Membru din: 22 Feb 2009, 12:36
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de Incepator » 01 Ian 2010, 15:12

florentiniuga scrie:Cine e din Bucuresti il poate lua direct de la mine iar din martie o sa fie probabil si la Mitranescu, la Vasile Baboieru...
Va tin la curent.
D-ule Florentin , am inteles eu bine ca sunt 2 mix-uri: 1 ptr.timp cald(vara,toamna)si 1 ptr.vreme rece(iarna,primavara) :-??
daca asa este,as dorii si eu 2 KG din cel " rece" daca nu tot as dorii 2 KG din cel existent.
sunt din Ploiesti,str.GHE.GR.CANTACUZINO NR.148,BL.3D1,AP.1,TEL.0731566051,MARIUS DRAGOE
P.S. cat de rapid se poate sa le trimiteti ? :D

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de florentiniuga » 02 Ian 2010, 01:04

Incepator scrie:D-ule Florentin , am inteles eu bine ca sunt 2 mix-uri: 1 ptr.timp cald(vara,toamna)si 1 ptr.vreme rece(iarna,primavara) :-??
daca asa este,as dorii si eu 2 KG din cel " rece" daca nu tot as dorii 2 KG din cel existent.
sunt din Ploiesti,str.GHE.GR.CANTACUZINO NR.148,BL.3D1,AP.1,TEL.0731566051,MARIUS DRAGOE
P.S. cat de rapid se poate sa le trimiteti ? :D
Am renuntat la varianta de apa rece deocamdata, deoarece testele si semnalele primite de la pescari au indicat un randament la fel de bun al mixului de sezon cald. Deocamdata raman la o singura formula, la care totusi, pentru perioada rece am scazut usor componenta uleioasa.
Momentan stocul e zero, va anunt cand incep sa mai produc, imediat ce imi sosesc niste componente din Anglia.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Incepator
Veteran
Veteran
Mesaje: 602
Membru din: 22 Feb 2009, 12:36
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de Incepator » 02 Ian 2010, 14:34

florentiniuga scrie:
Incepator scrie:D-ule Florentin , am inteles eu bine ca sunt 2 mix-uri: 1 ptr.timp cald(vara,toamna)si 1 ptr.vreme rece(iarna,primavara) :-??
daca asa este,as dorii si eu 2 KG din cel " rece" daca nu tot as dorii 2 KG din cel existent.
sunt din Ploiesti,str.GHE.GR.CANTACUZINO NR.148,BL.3D1,AP.1,TEL.0731566051,MARIUS DRAGOE
P.S. cat de rapid se poate sa le trimiteti ? :D
Am renuntat la varianta de apa rece deocamdata, deoarece testele si semnalele primite de la pescari au indicat un randament la fel de bun al mixului de sezon cald. Deocamdata raman la o singura formula, la care totusi, pentru perioada rece am scazut usor componenta uleioasa.
Momentan stocul e zero, va anunt cand incep sa mai produc, imediat ce imi sosesc niste componente din Anglia.
multumesc,astept sa ma anuntati cand vor fi disponibile

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de florentiniuga » 06 Ian 2010, 01:58

Am facut deja o prima transa. Nu e cantitate foarte mare ca nu stiu cat e nevoie deocamdata. E pentru apa rece, la galeti de 2 si 2,5 kg. Acelasi pret. Comenzi pe mail sau mp.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
bug
membru activ
membru activ
Mesaje: 134
Membru din: 15 Noi 2008, 21:35

Re: Mix Boilies

Mesaj de bug » 08 Ian 2010, 21:52

[quote="florentiniuga"]Cum sa nu, la tonele de mix pe care le-am vandut si miile de pescari care l-au folosit, si eu ma mir ca doar cativa si-au dat cu parerea.

cite tone ati vindut? e interesanta necunoscuta asta dintr-o anumita ecuatie!

Avatar utilizator
Carp Hobby
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 26 Ian 2010, 01:00

Re: Mix Boilies

Mesaj de Carp Hobby » 26 Ian 2010, 01:12

Initiativa domnului florentin iuga sa recunoastem este laudabila, chiar daca pretul este putin ridicat cred ca reflecta calitatea produsului, cat pentru cei nemultumiti sper sa vina cu produse si preturi concurente!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de florentiniuga » 26 Ian 2010, 23:03

bug scrie:
florentiniuga scrie:Cum sa nu, la tonele de mix pe care le-am vandut si miile de pescari care l-au folosit, si eu ma mir ca doar cativa si-au dat cu parerea.

cite tone ati vindut? e interesanta necunoscuta asta dintr-o anumita ecuatie!
Nu ai prins ironia? Eu nu produc in cantitati industriale sa ma imbogatesc, nu am stofa de "comersant". Am vrut doar sa fac un produs de foarte buna calitate la un pret rezonabil si ma ocup singur de productie, ambalare, expeditie, nu am angajati pentru asta. Daca piata il cere, o sa-l mai fac, daca nu, o sa-l rezerv unui grup restrans de prieteni care stiu cu ce se mananca. ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Incepator
Veteran
Veteran
Mesaje: 602
Membru din: 22 Feb 2009, 12:36
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de Incepator » 29 Ian 2010, 11:10

tineti-o tot asa d-ule Florentin si sa faceti abstractie de de astfel de ironii :-q
cine isi doreste acest mix il achizitioneaza cine nu..... nu le baga nimeni mana in buzunar :-??

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de florentiniuga » 29 Ian 2010, 12:54

M-a intrebat Bug pe privat, m-au intrebat si altii. Ca sa nu credeti ca am ceva de ascuns si sa va puteti face o idee, iata in mare ce contine mult discutatul mix CRAPTOR:
LT94, predigested fish meal, robin red, csl, betaina, glm, proteina WP80, faina de soia, aminoacizi, astaxantina, Official secret (Solar), componente de compactare, uleiuri esentiale, arome palatant, carbohidrat substituent identic lapte de porumb, seminte, ingrediente de volum. In mare majoritate produsele sunt de la CC Moore. Cine doreste sa-l faca, isi poate determina si singur proportiile pentru fiecare componenta. Va astept cu un pret de vanzare mai bun! ;)
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mix Boilies

Mesaj de florentiniuga » 29 Ian 2010, 16:33

Pretul, pentru toti cei care intreaba, este de 40 ron/kg direct la producator.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Boiliesuri”