nada carping club

nada mileniului 3

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 12 Mar 2013, 20:14

Noua Gama Carping Club - Energofish.
Lansare oficiala Vineri, 15 Martie 2013, ora 18:00, EXPOAVENTURI
carping-energo1.jpg

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: nada carping club

Mesaj de Madalin Dirla » 12 Mar 2013, 20:47

in mintea tuturor suna la fel dupa cn-ul de anul trecu ;)
Victor Hodorog scrie:probabil ca in mintea unora suna mai bine, dar ce legatura are cu firma Carping Club?

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 20 Mar 2013, 17:33

Mda, cu siguranta Dle Madalin, in mintea Dvs exista niste frustari adanci cu care eu personal nu va pot ajuta...consultati un medic sau intrati la sectiunea competitii..

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: nada carping club

Mesaj de Madalin Dirla » 20 Mar 2013, 23:12

Medicii ar trebui sa-i consulte cleptomanii dle. Hodorog,se pare ca este o boala incurabila de care nu poti scapa nici la batranete :)) !!!
Victor Hodorog scrie:Mda, cu siguranta Dle Madalin, in mintea Dvs exista niste frustari adanci cu care eu personal nu va pot ajuta...consultati un medic sau intrati la sectiunea competitii..

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de gor965 » 21 Mar 2013, 10:35

Baieti, totusi, topicul este despre nada ... :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: nada carping club

Mesaj de Madalin Dirla » 21 Mar 2013, 11:14

Scz. George :"> !!
gor965 scrie:Baieti, totusi, topicul este despre nada ... :)

Avatar utilizator
darthfather
senior
senior
Mesaje: 302
Membru din: 02 Dec 2012, 14:28

Re: nada carping club

Mesaj de darthfather » 03 Apr 2013, 19:12

Salutare!As dori sa-i intreb pe baietii de la Carping Club,care-i treaba cu peletele sweet si meat?.Pe unde intreb de ele,nu prea au pe stoc.In C-ta nici atat,sunt doar vreo trei distribuitori,si spun ca sunt la ,,rulat".Este cumva vreun produs nou si inca se mai fac teste,sau sunt asa de bune ca se vand rapid?
Daca cineva dintre colegii pescari au folosit aceste pelete,poate i-mi spuneti si mie cu ce rezultate.pe ce fel de balti,etc.
Numai bine si sanatate la toata lumea!

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 24 Apr 2013, 11:23

le gasesti la totalfishing

sau in Constanta sunt destul de cautate

Avatar utilizator
thedriver
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 28 Noi 2009, 01:22

Re: nada carping club

Mesaj de thedriver » 11 Mai 2013, 08:55

As dori sa stiu care este treaba cu boilesurile din gama MEAT,sunt mai multe tipuri de boiles meat,le folosesc cu succes de cativa ani,am in casa premium meat,tari,solubile,meat rig shot,dip meat,toate au acelasi miros,acum doaua saptamani am facut o comanda de pe un site de pescuit de ceva nada printre care si doua kg de solubile premium meat,cand le-am primit am vazut imediat ca pe punga este o bulina cu inscriptia CRAB @-) am desfacut pungile si spre stupoarea mea mirosul nu mai era acelasi cu,care eram obisnuit eu,ce sa intaplat? a-ti schimbat reteta,sunt mai multe feluri de boiles meat?

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 13 Mai 2013, 15:21

Salut thedriver,

Scuze pentru intarzierea cu care iti raspund.
Gama de boiliesuri Meat exista in acest moment in 3 variante de arome: Squid&Capsuna ( prima varianta aparuta pe piata, cea mentionata de tine) cat si Belachan si Crab.
Cele doua variante aparute ulterior ( vara trecuta), Belachan si Crab sunt realizate pe acelasi mix (Premium Meat) ca si varianta Squid&Capsuna, doar difera aroma cat si unele ingrediente din partea lichida.
In concluzie gama Meat nu s-a modificat ci doar au mai aparut 2 variante de aroma care au dat rezultate cel putin la fel de bune ca prima varianta aparuta pe piata ( vezi cupa SBS 2013, pescuita cu varianta belachan)
PS: daca doresti schimbarea produsului trimis ( crab) o poti solicita direct de la magazinul de unde ai cumparat.
Multumim pentru feedback

Avatar utilizator
thedriver
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 28 Noi 2009, 01:22

Re: nada carping club

Mesaj de thedriver » 13 Mai 2013, 18:01

Salut Victor,multumesc pentru lamurire,am vb deja cu cu baieti de unde am cumparat bilele,au recunoscut ca au gresit comanda,in loc de clasice au pus crab,problema este ca eu locuiesc in Italia iar un schimb de produse acum este imposibil,am sa le folosesc pe acestea si cunoscand produsele carping cred ca vor fii la fel de bune ca si celalalte,dupa miros si denumire cred ca vor merge bine la vara pe apa mai calda dar am sa le incerc oricum si acum,fir intis baietilor de la carping si nu numai.

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 25 Sep 2013, 10:30

Succes Carping pe Magura 9 – Super Cupa S.N.U.P UNIPOL

A trecut weekendul si am mai “bifat” un concurs in palmaresul nadelor Carping Club. De data aceasta lacul s-a numit Magura 9 iar actorii principali au fost Marius Largeanu & Dan Ungureanu, doi pescari care folosesc intens nada noastra in concursurile la care participa. Am incercat sa aflam cat mai multe informatii referitoare la strategia celor doi si iata concluziile:

Cititi mai multe pe noul site
Imagine

Avatar utilizator
badx
membru activ
membru activ
Mesaje: 89
Membru din: 16 Apr 2013, 20:08
Localitate: Braila

Re: nada carping club

Mesaj de badx » 28 Sep 2013, 12:54

Daca as avea si eu nevoie de o nada pt apa curgatoare,este posibil?


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de osc1or » 29 Sep 2013, 18:37

Am cumparat in urma cu ceva vreme 4 kg de classic meat de la magazinul FFB din Ghencea. Cand am ajuns cu marfa acasa am observat cateva larve prin bile :) (nu cred ca e un lucru rau dar toturi este cel putin... necomercial...)
Nu m-a deranjat problema cu larvele, dar am observat ca una dintre pungi avea bile de alta culoare, ceva mai rosii, in interior ceea ca ma pune pe ganduri, nu se respecta strict o reteta cand fabricati bilele?
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: nada carping club

Mesaj de Victor Hodorog » 03 Oct 2013, 05:14

salut,
punga trebuia returnata magazinului in cauza si inlocuita.
Carping Club este singura firma de nada din Romania care are implementat un sistem de calitate ISO22000. Asta inseamna ca produsele nu pleaca dupa ureche prin pungi :) Te rugam sa trimiti un email la victor@carping.ro, iti vom inlocui direct de la sursa punga sau pungile deteriorate.

Scrie răspuns

Înapoi la “Boiliesuri”