The One boilies - review

nada mileniului 3

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
carapavel florin
senior
senior
Mesaje: 419
Membru din: 22 Mar 2008, 18:09
Localitate: Bucuresti

Re: The One boilies - review

Mesaj de carapavel florin » 23 Feb 2016, 22:23

black fysh scrie:Am folosit la un concurs pe Corbu The One black ......toata lumea prindea peste mai putin noi........parca dadusem cu bile de naftalina...
Recomand produsele autohtone. .....mg , 4 carp, 220 v,carping....etc
daca erau facute anul trecut da nu au fost bune the one pentru ca au schimbat reteta si anul asta si a luat un prieten de la targ si mica sa nu isi fi luat teapa cu ele ,acum sa deschidem sezonul si vedem la fata locului.

Avatar utilizator
Luchita
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 11 Sep 2016, 00:04

Re: The One boilies - review

Mesaj de Luchita » 11 Sep 2016, 00:10

Salut as dori sa Stiu Daca Dudi Baits si Benzar mix sunt facute In Romania.Cred ca la Benzar Unguri si au bagat coada Dar La Dudi Baits eu sincer am INcercat Doar MIster Dudi Si Tot timpul cand era Vreme buna de prins peste Tot timpul Prindeam .La The One inca nam incercat .Si daca mi ati putea recomanda Niste Bolisuri Romanesti Faceute de Romani Fara Unguri Si Calitative.Multumesc

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: The One boilies - review

Mesaj de Sebastian » 11 Sep 2016, 14:58

Luchita scrie:Salut as dori sa Stiu Daca Dudi Baits si Benzar mix sunt facute In Romania.Cred ca la Benzar Unguri si au bagat coada Dar La Dudi Baits eu sincer am INcercat Doar MIster Dudi Si Tot timpul cand era Vreme buna de prins peste Tot timpul Prindeam .La The One inca nam incercat .Si daca mi ati putea recomanda Niste Bolisuri Romanesti Faceute de Romani Fara Unguri Si Calitative.Multumesc
Fara unguri Bolisuri -le :)) e pustiu. =))

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: The One boilies - review

Mesaj de mircea62 » 12 Sep 2016, 08:57

Pentru inceput ti-as recomanda o carte de limba romana ca m-a apucat ameteala incercand sa citesc ce-ai scris. ~x(

Avatar utilizator
carapavel florin
senior
senior
Mesaje: 419
Membru din: 22 Mar 2008, 18:09
Localitate: Bucuresti

Re: The One boilies - review

Mesaj de carapavel florin » 13 Sep 2016, 19:00

Salut de asta primavara si pana acum cu bilele the one am avut rezultate foarte slabe cu ele de abia daca am reusit sa prindem cativa ciortani cu ele si cativa carasi , acestia din urma la black prinsi.

Scrie răspuns

Înapoi la “Boiliesuri”