REZULTATE GENERALE C.N.

Moderatori: Qnyx, florentiniuga

REZULTATE GENERALE C.N.

Mesajde florentiniuga » 23 Iun 2009, 16:12

Pentru a fi mai usor de calculat, o sa postez aici numai rezultatele generale si clasamentele pe balti. Va rog sa nu comentati pe langa subiect.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
 
Mesaje: 4644
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti

z

Re: REZULTATE MANSA 1 seria 1 DARVARI

Mesajde florentiniuga » 23 Iun 2009, 16:16

CLASAMENT SERIA 1 Darvari

Puncte...echipa...cantitatea

1. MARIUS BARBU -MARIUS DIN [OVIDIUS ]...........................81,700
2. MIRCEA EPURE -ADRIAN DULAU [CARPING ]........................77,500.
3. KOROMI ROLAND -BOJIDAR MARKO [DOEAT TEAM]....27,350
4. DAN MITRANESCU -VASILE IVAN [CARP ZONE ]...................80,850
5. DAN MARINESCU -EDUARD GRIGORE [PELICANUL ]................33,350
6. MADALIN BARNEA -IONESCU IONEL [PELICANUL ]...........24,050
7. VALI MARTOIU -CIPRIAN DOCHIA [ENERGY-CARP]................33,550
8. CRISTIAN BALAS -NICUSOR LAZURAN [IMPERIAL CARP ]........23,200
9. SANDU PODARU -CIPRIAN LEPADATU [C.PESCARILOR ]....20,200
10. DANIEL DUMITRESCU -BEBE MOISE [PELICANUL ].................24,250
11. DORU MAILAT -CIPRIAN FLOROIU [ENERGY CARP]...........19,300
12. MIRCEA STANCIU -ROBERT NICOLAE [CRAPU ].....................16,100
13. GABI SANDU -DAN DOCHIA [PLANET CARP].........................23,450
14. GABI NEAMTU -SORIN IONESCU [CARP ZONE ]............18,550
15. SORIN ROSEATA -DANIEL LUPU [TRANSILVANIA CARP MIROR ]15,400
16. GEORGE ALEXANDRU -IULIAN PETRE ...............15,250
17. FLORENTIN IUGA -CATALIN DUTA [CARP ZONE ]..................11,600
18. DORIN FARCAS -CRISTIAN BOLBOACA [IMPERIAL CARP ]...9,800
19. ADRIAN MIHAIU -BALAS ISTVAN [ENERGY-CARP]...................11,150
20. MARIUS CIPCIGAN -CLAUDIU CIPCIGAN [ENERGY-CARP]........11,000
21. OCTAV BULIGA -CLAUDIU COSTACHE [SENZOR ].............8,700
22. BOGDAN DRAGAN -MIHAI PRIPON [CARP ZONE-SPEED CARP]..................10,900
23. COSTEL BUHAC -IONESCU TIBERIU [CARP ZONE ].............8,200
24. COSTICA EMILIAN -DINU SORIN [PELICANUL ].........................7,300
25. GIGI NITU -SIMON IOAN [CRAPU].......................................3,450
26. SANDEL CALINA -VALI VESA [OVIDIUS ]........................2,900
27. DAN PETRE-RADU SIMA [CARPING ]......................................2,650

61. DRAGOS NISTOR -DANIEL BADARCEA [OVIDIUS ]..............0
61. TRAIAN RACEAN -BOGDAN CONSTANTINESCU [IMPERIAL]………………….. 0

Liviu Mihaescu-Dragos Manciu ………………………………………………………..Neprezentare
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
 
Mesaje: 4644
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti

REZULTATE MANSA 1 seria 1 HOBAIA

Mesajde florentiniuga » 23 Iun 2009, 16:32

CLASAMENT seria 1 HOBAIA

puncte...echipa...cantitatea

1 C 1 Gabi Tomulescu - Mihai Stanescu (carping club) 124,10 kg
2 B 7 Cristi Rudeanu - Mihai Preda (carping club) 87,50 kg
3 A 5 Stefan Babita – Gabriel Calin (crapu') 31,60 kg
4 C 10 Vali Dumitru – Gabriel Stanciu (carping club) 60,90 kg
5 B 9 Madalin Olaru - Laurentiu Sarghie (pelicanul) 44,35 kg
6 A 6 Darius Handrea – Iulian Draghici (senior crap) 31 kg
7 C 7 Irinel Bunica – Laurentiu Marin (pelicanul) 46,60 kg
8 A 1 Ioan Nitu – Marius Cira Sf. Gheorghe 28,50 kg
9 B 5 Claudiu Cosma- Ioan Adrian (transilvania carp mirror) Brasov 26 kg
10 C 5 Marian Constantin - Dan Marinita (carp zone) 37,65 kg
11 A 4 Marian Oprea - Mihai Constantin (crapu') 27,95 kg
12 B 8 Doru Ionica - Bogdan Buzatu (oltenia fishing) Craiova 23,60 kg
13 C 3 Radu Badica – Leopold Denk (speed carp) 28,25 kg
14 B 1 Petru Diaconita – Luigi Hatman (planet carp) 21,80 kg
15 A 8 Ciprian Ene - Alexandru Ghiga (senzor) 12,90 kg
16 C 8 Florin Chitu - Sergiu Petre (pelicanul) 27,45 kg
17 B10 Andrei Guran –Catalin Luca (carping club) 20,40 kg
18 A 7 Adriano Musaro – Dan Cotelici (pescar4ever) 12,10 kg
19 C 2 Alex Jurebie - Razvan Ulmeanu (ovidius) Constanta 21,95 kg
20 B 4 Dan Constantin – Victor Serbu 20,15 kg
21 A 9 George Tite - Gigi Neagu (crapu') 5,90 kg
22 B 3 Liviu Ifrim – Marius Rusu (energy carp) Brasov 15,25 kg
23 C 9 Razvan Gheorghe - Vali Petrescu (carp zone) 14,10 kg
24 A 2 Andrei Ionita – Cristian Ionita (senior crap) 3,75 kg
25 C 4 Cornel Serbu – Tica Filimon (clubul pescarilor) 10,95 kg
26 B 2 Oliviu Orhei – Catalin Ghita (carp zone) 4,15 kg

61. A 3 Adrian Apetrea–Marian Bindu (energy carp) Brasov 0 kg
61. A 10 Voda Mircea – Bodo Ianos Tg. Mures 0 kg
61. B 6 Nicu Cioara - Voicu Florin 0 kg
61. C 6 Mugur Ioan – Stefan Dumitru (clubul pescarilor) 0 kg
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
 
Mesaje: 4644
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti

Re: REZULTATE GENERALE C.N.

Mesajde vlad tepes » 23 Iun 2009, 18:10

Poate ne spuneti si cum se calculeaza, ca nu inteleg nimic @-)
Cantitatea scade din 3 in 3 ,cum sau atribuit punctele :-??
altul decit Vlad Tepes sa nu se mai creeze confuzii
Avatar utilizator
vlad tepes
membru activ
membru activ
 
Mesaje: 62
Membru din: 09 Mai 2009, 19:38

Re: REZULTATE GENERALE C.N.

Mesajde gor965 » 23 Iun 2009, 20:26

vlad tepes scrie:Poate ne spuneti si cum se calculeaza, ca nu inteleg nimic @-)
Cantitatea scade din 3 in 3 ,cum sau atribuit punctele :-??

Castigatorii de sectoare isi impart in functie de cantitatea de peste prins ,punctele de la 1 la 3 ...cei de pe locul 2 de pe fiecare sector iau punctele 4,5,6 (departajati tot de cantitatea de peste prins) ,cei de pe locurile 3 pe fiecare sector iau 7,8,9 puncte ...si tot asa !...cine n-a prins nimic ia 61 din oficiu ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine
Avatar utilizator
gor965
Site Admin
Site Admin
 
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi

Re: REZULTATE GENERALE C.N.

Mesajde florentiniuga » 24 Iun 2009, 23:45

Orice postari aici, inutile sau care nu sunt strict on topic vor fi sterse. Lasati topicul liber, pentru a nu fi nevoiti sa parcurgem 10 pagini ca sa putem calcula sansele echipelor dupa cateva manse.
Felicitarile, multumirile, masa si dansul, la topicurile fiecarei manse.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
 
Mesaje: 4644
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti

Re: REZULTATE GENERALE C.N.

Mesajde florentiniuga » 14 Iul 2009, 14:16

CLASAMENTUL IN URMA PRIMELOR DOUA MANSE

Loc, ECHIPA, Hobaia - Darvari, Total

1 STEFAN BABITA– GABRIEL CALIN 6 6 12
2 GABI TOMULESCU - MIHAI STANESCU 1 16 17
3 VALI MARTOIU -CIPRIAN DOCHIA 4 13 17
4 VALI DUMITRU– GABRIEL STANCIU 7 10 17
5 DAN MARINESCU – EDUARD GRIGORE 15 9 24
6 MARIAN OPREA- MIHAI CONSTANTIN 22 4 26
7 ADRIAN DULAU -MIRCEA EPURE 23 3 26
8 MARIUS BARBU -MARIUS DIN 26 1 27
9 MARIAN CONSTANTIN- DAN MARINITA 20 8 28
10 GABI SANDU –DAN DOCHIA 5 25 30
11 CRISTIAN BALAS -NICUSOR LAZURAN 17 15 32
12 IOAN NITU– MARIUS CIRA 16 18 34
13 GABI NEAMTU -SORIN IONESCU 8 27 35
14 RADU BADICA– LEOPOLD DENK 25 12 37
15 ALEX JUREBIE- RAZVAN ULMEANU 37 2 39
16 DAN MITRANESCU -VASILE IVAN 32 7 39
17 DORIN FARCAS -CRISTIAN BOLBOACA 9 35 44
18 BOGDAN DRAGAN -MIHAI PRIPON 2 43 45
19 GEORGE ALEXANDRU -PETRE IULIAN 13 32 45
20 MADALIN BARNEA -IONESCU IONEL 36 11 47
21 CLAUDIU COSMA- IOAN ADRIAN 18 30 48
22 IRINEL BUNCA– LAURENTIU MARIN 14 36 50
23 DORU MAILAT -CIPRIAN FLOROIU 29 21 50
24 CIPRIAN ENE- ALEXANDRU GHICA 30 22 52
25 COSTICA EMILIAN -DINU SORIN 11 45 56
26 ANDREI GURAN–CATALIN LUCA 33 24 57
27 SANDU PODARU -CIPRIAN LEPADATU 40 17 57
28 RAZVAN GHEORGHE - VALI PETRESCU 45 14 59
29 MARIUS CIPCIGAN -CLAUDIU CIPCIGAN 21 39 60
30 DORU IONICA – BOGDAN BUZATU 24 37 61
31 CRISTI RUDEANU- MIHAI PREDA 3 61 64
32 DANIEL DUMITRESCU -BEBE MOISE 47 19 66
33 KOROMI ROLAND -BOJIDAR MARKO 61 5 66
34 MIRCEA STANCIU -ROBERT NICULAE 43 23 66
35 DAN PETRE -RADU SIMA 19 48 67
36 MADALIN OLARIU - LAURENTIU SARGHIE 10 61 71
37 COSTEL BUHAC -IONESCU TIBERIU 27 44 71
38 FLORENTIN IUGA -CATALIN DUTA 38 33 71
39 DARIUS HANDREA – IULIAN DRAGHICI 12 61 73
40 LIVIU IFRIM – MARIUS RUSU 42 34 76
41 ADRIANO MUSARO – DAN COTELICI 35 41 76
42 ANDREI IONITA – CRISTIAN IONITA 48 28 76
43 SORIN ROSEATA -DANIEL LUPU 50 29 79
44 CORNEL SERBU– TICA FILIMON 49 31 80
45 GIGI NITU -SIMON IOAN 34 46 80
46 NICU CIOARA - VOCU FLORIN 61 20 81
47 ADRIAN MIHAIU -BALAS ISTVAN 46 38 84
48 ADRIAN APETREA – MARIAN BINDU 61 26 87
49 PETRU DIACONITA – LUIGI HATMAN 28 61 89
50 FLORIN CHITU - SERGIU PETRE 31 61 92
51 DAN CONSTANTIN – VICTOR SERBU 39 61 100
52 VODA MIRCEA– BODO IANOS 61 40 101
53 GEORGE TITE - GIGI NEAGU 41 61 102
54 OCTAV BULIGA -CLAUDIU COSTACHE 61 42 103
55 TRAIAN RACEAN - BOGDAN CONSTANTINESCU 44 61 105
56 VALI VESA -SANDEL CALINA 61 47 108
57 OLIVIU ORHEI – CATALIN GHIITA 51 61 112
58 DRAGOS NISTOR – DANIEL BADARCEA 61 61 122
59 MUGUR IOAN– STEFAN DUMITRU 61 61 122
60 LIVIU MIHAIESCU – DRAGOS MANCIU 61 61 122

Primele 30 de echipe sunt calificate pentru mansa a III-a de la LATES
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
 
Mesaje: 4644
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Campionatul national de Pescuit la Crap TAVP - F&H

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator