Bine v-am gasit :)

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dany28
junior
junior
Mesaje: 4
Membru din: 02 Sep 2010, 15:17

Bine v-am gasit :)

Mesaj de dany28 » 02 Sep 2010, 15:28

Buna ,sunt Daniel am 28 de ani (aproape :D) si sunt din Iasi.
Prima data am fost la pescuit acum 2 luni iar de atunci merg in fiecare sambata(uneori si duminica) ,deci am cam 8-10 partide de pescuit pana acum.Am luat acest "virus" din greseala ,caci am fost la pescuit in acea zi mai mult la misto ca sa nu raman singur acasa .Bineinteles ca socrul meu si cumnatamiu mi-au dat niste scule tot la misto de aceea am decis sa-mi cumpar ceva ca sa fie numai al meu, o sa am cateva intrebari ,dar ,evident ,in sectiunile unde trebuie si nu aici.Aceasta am vrut sa fie doar o simpla introducere.... Fir Intins parca ,Nu?..... :D

PS : cel mai mare peste prins pana acum a fost un somn de 1kg si 2-3 carasi de 300-400g ,la Prut.Evident ca am prins mai multi pesti , dar, nesemnificativi :).

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Bine v-am gasit :)

Mesaj de gor965 » 02 Sep 2010, 20:44

dany28 scrie:Buna ,sunt Daniel am 28 de ani (aproape :D) si sunt din Iasi.
Prima data am fost la pescuit acum 2 luni iar de atunci merg in fiecare sambata(uneori si duminica) ,deci am cam 8-10 partide de pescuit pana acum.Am luat acest "virus" din greseala ,caci am fost la pescuit in acea zi mai mult la misto ca sa nu raman singur acasa .Bineinteles ca socrul meu si cumnatamiu mi-au dat niste scule tot la misto de aceea am decis sa-mi cumpar ceva ca sa fie numai al meu, o sa am cateva intrebari ,dar ,evident ,in sectiunile unde trebuie si nu aici.Aceasta am vrut sa fie doar o simpla introducere.... Fir Intins parca ,Nu?..... :D

PS : cel mai mare peste prins pana acum a fost un somn de 1kg si 2-3 carasi de 300-400g ,la Prut.Evident ca am prins mai multi pesti , dar, nesemnificativi :).
Bine ai venit printre noi !
Navigare usoara pe forum si mult fir intins ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Bine v-am gasit :)

Mesaj de Bragau Laurentiu » 02 Sep 2010, 22:33

Bine ai venit printre pescari.Iti doresc navigare placuta si sunt sigur ca aici vei gasi toate informatiile de care ai nevoie.Fire intinse si swingere in bete.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”