Salut dragi pescari si LA MULTI ANI !!!

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
bradlly
senior
senior
Mesaje: 291
Membru din: 02 Apr 2009, 23:05
Localitate: BUCURESTI

Salut dragi pescari si LA MULTI ANI !!!

Mesaj de bradlly » 17 Ian 2010, 18:26

Reaspect dragi pescari si LA MULTI ANI !!!

Urmaresc emisiunea Domnului Florentin de vreo 2 anisori. Imi place sa pescuiesc si am in jur de 15-20 de iesiri pe an la partide de pescuit de diferite durate 1-2-3 zile in jurul Bucurestiului si in Delta.

Imi permit sa va deranjez cu mai multe intrebari deoarece sunt un novice care doreste sa se perfectioneze.

1. Domnule Florentin, in mai multe emisiuni ati incercat mai multe retete de mixuri pentru boiliesuri tari si solubile, intr-un final ramanand la un mix care spuneati dumneavostra face fata oricarei situatii si se poate realiza la locul "faptei" pe balta. Mai mult intr-o emisiune care ruleaza si acum pe PV-TV ati sprijinit un coleg de club cu acest mix intr-un concurs desfasurat pe Chiroiu 4. Intrebarea mea este comercializati acest mix / daca da de unde poate fi achizitionat ? / daca nu imi puteti transmite reteta acestuia sau sa-mi indicati emisiunea din arhiva unde o specificati ?

2. A doua intrebare este legata de faptul ca doresc sa achizitionez 5 lansete crap model Shimano Beast Master AX Carp Spod 12' , lansete dedicate spod si marker, dar nu stiu daca pot fi folosite la pescuit in mod normal la crap si nu stiu cum se comporta in dril. Aceste lansete au o putere de aruncare foarte mare 225 g la o lungime de 3,6m. Merita investitia ? astept sfaturi/ pareri .

3. In final, ultima intrebare este legata de aderarea la un club. Care sunt conditiile si pasii de urmat pentru aderarea la clubul CARP ZONE ?

Va multumesc pentru intelegere si astept sfaturi si pareri.

Domnule Iuga va respect si va admir pentru tot ceea ce facti in spiritul C&R


Va >:D< doresc un an 20101 plin de realizari si "FIR INTINS "
APS Bucuresti
www.pescar-sportiv.ro
Alexandru Brad
0720.990.295

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Salut dragi pescari si LA MULTI ANI !!!

Mesaj de gor965 » 17 Ian 2010, 22:11

Salut !
In curand vei constata ca forumul e structurat de asa natura incat sa se poata discuta "concentrat" , cat mai la obiect si deci intrebarile tale au raspunsuri in topicuri specifice ,astfel :
1.vezi Aici
2.am vazut ca ai deschis un topic ...urmareste-l !
3.vezi Aici
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
bradlly
senior
senior
Mesaje: 291
Membru din: 02 Apr 2009, 23:05
Localitate: BUCURESTI

Re: Salut dragi pescari si LA MULTI ANI !!!

Mesaj de bradlly » 17 Ian 2010, 23:00

Va multumesc pentru raspunsuri si ma scuzati pentru neatentie, este prima data cand am intrat pe forumul dumneavoastra.

Am cercetat in amanunt si pot spume ca este cel mai complex forum pe care l-am vazut pana acum si ma felicit ca v-am ales.

Sper ca in scurt timp sa fac parte din clubul dumneavostra.

Cu Stima,
Alexandru
APS Bucuresti
www.pescar-sportiv.ro
Alexandru Brad
0720.990.295

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”