salutare florinV din bucuresti

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
vaidaf
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 15 Mar 2010, 13:35

salutare florinV din bucuresti

Mesaj de vaidaf » 15 Mar 2010, 13:47

am 26 de ani, sunt din bucuresti, iubesc pescuitul de cand ma stiu cu toate astea nu pot spune ca sunt profesionist sau ceva de genu, vara de obicei merg in fiecare week end la pescuit pe diferite balti, cu exceptia zilelor ploioase.Sunt adeptul baltilor salbatice dar in lipsa acestora ma conformez :) .Sper sa pot fi si eu de folos cu ceva pe acest site, si la randul meu sa mai invat cate ceva

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: salutare florinV din bucuresti

Mesaj de Bragau Laurentiu » 15 Mar 2010, 15:08

Salut bine ai venit printre noi sedere placuta iti doresc

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: salutare florinV din bucuresti

Mesaj de pharaoh » 15 Mar 2010, 15:11

salut florin, bine ai venit.
Totusi, nu trebuia sa deschizi un topic nou. Exista unul unde s-ar fi pretat postul tau: http://www.infopescar.tv/forum/cateva-c ... ci-t3.html
Fir intins ! ;)
I Fish. Therefore I am.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: salutare florinV din bucuresti

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2010, 17:54

vaidaf scrie:am 26 de ani, sunt din bucuresti, iubesc pescuitul de cand ma stiu cu toate astea nu pot spune ca sunt profesionist sau ceva de genu, vara de obicei merg in fiecare week end la pescuit pe diferite balti, cu exceptia zilelor ploioase.Sunt adeptul baltilor salbatice dar in lipsa acestora ma conformez :) .Sper sa pot fi si eu de folos cu ceva pe acest site, si la randul meu sa mai invat cate ceva
Bine ai venit printre noi ! Navigare placuta pe acest sit ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: salutare florinV din bucuresti

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2010, 18:15

pharaoh scrie:salut florin, bine ai venit.
Totusi, nu trebuia sa deschizi un topic nou. Exista unul unde s-ar fi pretat postul tau: http://www.infopescar.tv/forum/cateva-c ... ci-t3.html
Fir intins ! ;)
Poate n-ati observat...mai sunt 6 pagini de alte topicuri deschise de utilizatorii care au dorit fiecare sa se prezinte si nu le-a atras atentia nici un moderator ca au gresit in vre-un fel !...deci se poate si asa daca asta doresc utilizatorii nostri ! :)
P.S
De curiozitate ,dvs.v-ati prezentat in topicul pe care l-ati indicat colegului ? :-? :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
vaidaf
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 15 Mar 2010, 13:35

Re: salutare florinV din bucuresti

Mesaj de vaidaf » 16 Mar 2010, 10:25

imi cer scuze, este pentru prima oara cand ma inscriu pe un forum, probabil lipsa de experienta.
In acest week end vreau cu tot dinadinsul sa ajung pe o balta, prima data pe anul asta, si vreau sa dau dupa rapitor, ma poate ajuta si pe mine cineva cu o sugestie.Multumesc

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: salutare florinV din bucuresti

Mesaj de pharaoh » 16 Mar 2010, 11:23

gor965 scrie: Poate n-ati observat...mai sunt 6 pagini de alte topicuri deschise de utilizatorii care au dorit fiecare sa se prezinte si nu le-a atras atentia nici un moderator ca au gresit in vre-un fel !...deci se poate si asa daca asta doresc utilizatorii nostri ! :)
P.S
De curiozitate ,dvs.v-ati prezentat in topicul pe care l-ati indicat colegului ? :-? :D
Mica mea experienta pe alte forumuri m-a facut sa reactionez astfel. Daca aici sunt permise astfel de postari e foarte bine, eu doar i-am aratat prietenului nostru ca se poate si altfel...mai ordonat ca sa zic asa.
Eu am omis sa postez acolo, dar o voi face.
I Fish. Therefore I am.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”