Salutare !

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Bogdan V
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 23 Sep 2013, 18:05
Localitate: Zalau

Salutare !

Mesaj de Bogdan V » 23 Sep 2013, 18:32

Ma numesc Bogdan si sunt din Zalau,judetul Salaj,varsta 25 de ani.
Am inceput pescuitul de mic copil in stil traditional cu nuiaua de alun pe vaile satului ;) .De 3 ani am inceput mai serios si mi-am vizat permisul,am achizitionat ceva lansete si echipament decent pentru a pescui pe acumularea barajului Varsolt.Ocazional mai incerc pe Somes dar nu am cautat locuri bune iar cele de tranzit nu ofera mare lucru in afara de gunoaie ~x( .Imi place sa pescuiesc la crap dar pe Varsolt nu prea sunt capturi iar in alte parti in tara nu am incercat.Spun in tara deoarece in Italia am pescuit pe balta privata crapi si pastravi.
Deci pescuiesc mai mult caras si platica,pesti pe care cu o oarecare indemanare ii gasesti pe Varsolt.
Am ales sa ma inregistrez pe forum in ideea de a fi activ la unele discutii nu doar vizitator.

Pe aceasta cale doresc sa multumesc mult echipei info-pescar pentru materialele pe care le pune la dispozitie prin intermediul acestui site pe care il vizitez des cu mare placere. <:-P
Am invatat foarte mult de aici,rezultatul se vede atat la nivel practic cat si educational.M-am "desteptat" sa zic asa datorita voua !
Va doresc multa sanatate si continuitate !
Fişiere ataşate
Pe Varsolt
Pe Varsolt
Pe Varsolt
Pe Varsolt
Crap in Italia
Crap in Italia

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”