Salutare...

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Costel Jambu
senior
senior
Mesaje: 314
Membru din: 15 Sep 2009, 15:36
Localitate: Bacau
Contact:

Salutare...

Mesaj de Costel Jambu » 23 Sep 2009, 11:47

Salut prieteni pescari.Ma numesc J.Costel,sunt din Bacau,am 28 de ani,de curand casatorit,am un copil si unul tre sa vina prin decembrie,si lasand toate astea la o parte, sunt un iubitor al pescuitului si al naturii.Cum sa nu iubesti pescuitul cand zona moldovei iti ofera multe locuri de pescuit,si cu taxa si fara(la cea fara taxa tre' sa suporti plasarii).Felicitari celor care au realizat acest forum.Sunt nou pe forum si nu am apucat sa-l citesc cap-coada dar pana acum am invatat ceva din ce am citit.Ce-mi place aici ca multi dau sfaturi fara sa ezite(cu putine secrete neimpartasite).Hai sanatate si fir intins!
1 Aprilie...Ziua Nationala A Romaniei!

Avatar utilizator
FRANCEZU1
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 20 Sep 2009, 20:52
Localitate: cluj
Contact:

Re: Salutare...

Mesaj de FRANCEZU1 » 23 Sep 2009, 22:11

bineai venit ; sanatate familiei tale si ... firrrrr intins **== **== **== **== <:-P <:-P

Avatar utilizator
Costel Jambu
senior
senior
Mesaje: 314
Membru din: 15 Sep 2009, 15:36
Localitate: Bacau
Contact:

Re: Salutare...

Mesaj de Costel Jambu » 31 Dec 2009, 11:57

Fisher scrie:Salut prieteni pescari.Ma numesc J.Costel,sunt din Bacau,am 28 de ani,de curand casatorit,am un copil si unul tre sa vina prin decembrie,si lasand toate astea la o parte, sunt un iubitor al pescuitului si al naturii.Cum sa nu iubesti pescuitul cand zona moldovei iti ofera multe locuri de pescuit,si cu taxa si fara(la cea fara taxa tre' sa suporti plasarii).Felicitari celor care au realizat acest forum.Sunt nou pe forum si nu am apucat sa-l citesc cap-coada dar pana acum am invatat ceva din ce am citit.Ce-mi place aici ca multi dau sfaturi fara sa ezite(cu putine secrete neimpartasite).Hai sanatate si fir intins!
Sal.Trebuie sa schimb ceva la cele spuse de mine mai sus.Acum am 2 copii,cel care era pe drum a sosit de o luna.Numai bine si La Multi Ani!
1 Aprilie...Ziua Nationala A Romaniei!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”