SALUTARE !!!

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
bratie
utilizator
utilizator
Mesaje: 17
Membru din: 09 Mai 2010, 20:18
Localitate: Craiova
Contact:

SALUTARE !!!

Mesaj de bratie » 09 Mai 2010, 23:48

Salut numele meu este bratie florin am 22 de ani s sunt din Craiova Dolj.... sunt pescar de pe la 7 8 anisori :)
Imi place sa pescuies in general la crap s folosesc boilisuri s boabe de porumb , dar dak vreau sa ma distrez s sa fac scurta la mana la undita :P carasu este pestele vizat de mine :) s sfanta mamaliga !!!
Am avut un noroc ca bunici mei sa stea undeva langa craiova intrun satuc numit preajba s acolo sunt 6 7 lacuri destul de frumusele in care se poate pescui in tot timpul anului .... Acolo am cescut eu pe malul lacului !!!

FIR INTINS !!! **==
FIR INTINS !!!

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: SALUTARE !!!

Mesaj de stefan_kwr » 10 Mai 2010, 21:53

bratie scrie:Salut numele meu este bratie florin am 22 de ani s sunt din Craiova Dolj.... sunt pescar de pe la 7 8 anisori :)
Imi place sa pescuies in general la crap s folosesc boilisuri s boabe de porumb , dar dak vreau sa ma distrez s sa fac scurta la mana la undita :P carasu este pestele vizat de mine :) s sfanta mamaliga !!!
Am avut un noroc ca bunici mei sa stea undeva langa craiova intrun satuc numit preajba s acolo sunt 6 7 lacuri destul de frumusele in care se poate pescui in tot timpul anului .... Acolo am cescut eu pe malul lacului !!!

FIR INTINS !!! **==
Salut florin, si bine ai venit pe acest forum, iti urez o navigare placuta si fire ca de chitara :-h :-h :-h

Avatar utilizator
florian1954
membru activ
membru activ
Mesaje: 72
Membru din: 02 Feb 2010, 23:13

Re: SALUTARE !!!

Mesaj de florian1954 » 12 Mai 2010, 12:31

Salutare **== Bine ai venit şi numai beţe încovoiate :-h

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”