salutari din orasul Covasna

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
moldovan stefan
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 07 Apr 2010, 18:38

salutari din orasul Covasna

Mesaj de moldovan stefan » 25 Apr 2010, 14:37

Sunt Moldovan Stefan am 26 ani si propria mea afacere.Pescuiesc de mic am inceput pe ape de munte la clean si pastrav .Acum pescuiesc la crap cam de 3-4 ani si sunt adeptul acestui tip de pescuit .Va doresc fire intinse tuturor si sa auzim de bine. **== **== **==

Avatar utilizator
raressorin
utilizator
utilizator
Mesaje: 37
Membru din: 01 Feb 2010, 23:51
Localitate: departe de casa
Contact:

Re: salutari din orasul Covasna

Mesaj de raressorin » 23 Mai 2010, 23:43

salut stefane.daca ai prins si tu un crap ,doi de ce nu pui si tu o poza sa ii vedem si noi .fir intins. **==

Avatar utilizator
moldovan stefan
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 07 Apr 2010, 18:38

Re: salutari din orasul Covasna

Mesaj de moldovan stefan » 27 Mai 2010, 00:30

nu prea am imagini foto dar am sa incerc sa le fac rost de la sora mea daca mai are albumul daca le fac rost am sa le bag .Iti multumesc pt interventie .As avea o intrebare daca esti amabil!!!am o balta in apropiere orasului cu exemplare de crap foarte frumoase .Problema e ca sunt foarte multe agataturi (craci ,radacini.lasate de proprietar)am prins pana in 5 kg dar pe restul nu am putut efectiv de si au fost agatati .Te rog sa ma ajuti daca se poate cu un sfat (pe aceasta balta nu merge cu bile am incercat anul trecut toata vara macar la un bat dar degeaba) astept raspuns :D :D :D :D

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: salutari din orasul Covasna

Mesaj de Sebastian » 27 Mai 2010, 09:16

moldovan stefan scrie:nu prea am imagini foto dar am sa incerc sa le fac rost de la sora mea daca mai are albumul daca le fac rost am sa le bag .Iti multumesc pt interventie .As avea o intrebare daca esti amabil!!!am o balta in apropiere orasului cu exemplare de crap foarte frumoase .Problema e ca sunt foarte multe agataturi (craci ,radacini.lasate de proprietar)am prins pana in 5 kg dar pe restul nu am putut efectiv de si au fost agatati .Te rog sa ma ajuti daca se poate cu un sfat (pe aceasta balta nu merge cu bile am incercat anul trecut toata vara macar la un bat dar degeaba) astept raspuns :D :D :D :D
incearca pe viitor, sa postezi ,pe topicurile dedicate,si in special sa le citesti,ca har domnului sunt destule,iar de inf.ce sa mai vorbim.fire intinse iti doresc si sa nu te descurajezi cu agataturile acelea,ca pina la urma si ele fac parte din farmecul pescuitului ;)

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”