Semnati aici

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cremine silvian
membru activ
membru activ
Mesaje: 114
Membru din: 30 Iun 2008, 11:24
Localitate: bucuresti.
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de cremine silvian » 30 Iun 2008, 11:31

as dori sa fac parte din acest club, ma numesc cremine silvian din buc. am 30 ani, sunt incepator in ale pescuitului la crap, am tot ce trebe cred, pt. o competitie la crap. va multumesc.

Avatar utilizator
ghita
membru activ
membru activ
Mesaje: 59
Membru din: 10 Iul 2008, 21:31

Re: Semnati aici

Mesaj de ghita » 10 Iul 2008, 21:42

buna ziua,
ma numesc Ghita, sunt din zona Sibiului, am 33 ani si pescuiesc de la 14 ani.Pot spune ca sunt doar un pescar amator-cea mai mare captura a mea a fost un crap comun de 4.05 kg.Sper ca impreuna cu sprijinul celor care au construit acest site sa ajung si eu la capturi mai serioase , macar de 30-40kg :oops:
cam asta este,
respecte

Avatar utilizator
fae
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 29 Ian 2008, 22:12

Re:

Mesaj de fae » 11 Iul 2008, 07:24

:D SALVE :D tuturor cred ca o parte dintre dumneavoastra deja m-a cunosc...dar haide sa m-a mai prezint inca o data pt. ca asa este fumos si corect.
M-a numesc IONICA STEFAN-STELIAN alias FAE pe toate forumurile existente sau mai bine zis descoperite de catre mine pina acum.Am 40 de ani sint din bucuresti(berceni)casatorit,am o fata de 17 ani ,am afacerea mea personala si as putea zice ca si fiecare...tabieturi sa spunem omenesti cum de alt fel cred ca are fiecare om normal.
In ultimi ani pescuiesc mai mult la crap ,dar si alte speci mari.As putea spune ca balta mea de suflet(nu vreau sa se inteleaga ca fac reclama)ramine tibrinu pt. ca acolo am avut frumoase si neuitate partide de pescuit la crap...si tot acolo am avut si recordul personal(22 kg)romanesc....Sint amator de ori ce iesire la pescuit.
Nr. meu de tel :0722914826
:wink: SA TRAITI BINE :wink:

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de florentiniuga » 11 Iul 2008, 12:30

Salut fae, bun venit tie si celorlati pe forum!
Vezi ca la unii tabieturile sunt adevarate vicii :lol: .
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
fae
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 29 Ian 2008, 22:12

Re: Semnati aici

Mesaj de fae » 11 Iul 2008, 14:59

:D SALVE :D
Atunci ce sa inteleg...???sint interzise tabieturile in asociatia d-vs...???
sau cei care au asa ceva sint exclusi din start?
:wink: SA TRAITI BINE :wink:

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Semnati aici

Mesaj de Madalin Dirla » 12 Iul 2008, 17:51

Fae,ala de 22 de kg. este romanescul ala care l-ai scapat???? ca eu nu stiu de altul :D ,sau anul asta ai facut victime majore!

Avatar utilizator
fae
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 29 Ian 2008, 22:12

Re: Semnati aici

Mesaj de fae » 13 Iul 2008, 10:48

:D SALVE :D
Exact Madaline...dar tot peste se cheama chiar daca am numai poze cu el si l-am facut marinar...sti...tocmai incepusem sa practic C&R...fara voia mea... :cry: ...
:wink: SA TRAITI BINE :wink:

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de florentiniuga » 13 Iul 2008, 11:21

fae scrie: :D SALVE :D ...
... :wink: SA TRAITI BINE :wink:
Am inteles ca esti PDL-ist, gata, poti sa-ti schimbi urarea acum sau chiar sa renunti, suntem pescari aici si nu ne iritam cu politica. E mai bine si pentru coerenta mesajelor sa nu abuzam fara rost de zambareti.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de gor965 » 13 Iul 2008, 12:13

Aia e cea mai incompleta urare pe care a lansat-o cineva ! :D
Intentionat sau nu ,s-a omis sa se spuna UNDE si CAND ,se poate treaba asta ! Era corect : Sa traiti bine ...in Bahamas ,de anul viitor !!! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de florentiniuga » 13 Iul 2008, 12:42

Off topic.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
eros
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 14 Iul 2008, 13:19
Localitate: galati
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de eros » 15 Iul 2008, 14:16

va salut, manumesc moca eduard sunt din galati am 27 ani si pescuiesc cam de 15 ani dar intotdeauna mai ai multe de invatat in domeniul asta.

nu vreau nimic altceva decat sa pot avea discutii civilizate cu toti cei care naviga pe acest forum si de ce nu sami imbogatesc bagajul de cunostinte in domeniul pescuitului(ca daca era vb despre altceva nus daca mai eram pe aici) :D si cine stie pote se leaga si ceva prietenii .

in rest fir intins la toti si pt fondatori sincere felicitari pt ca se bucura de un mare respect si admiratie din partea mea in preimul rand ca ati rupt barierele secretomanie.

sa dea DUMNEZEU la fiecare ceea cesi doreste
are balta peste,da............e prea multa apa peste el

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de mosharu » 15 Iul 2008, 23:01

Salut Florentin si baieti. :D
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
Doru Ionica
junior
junior
Mesaje: 7
Membru din: 23 Iul 2008, 21:38

Re: Semnati aici

Mesaj de Doru Ionica » 23 Iul 2008, 21:47

Salut! Ma numesc Doru Ionica,locuiesc in Craiova ,am 42 ani si sunt pescar de crap...exclusiv si dedicat.Particip la concursuri si organizez concursuri impreuna cu colegii mei de la Acociatia Pescarilor de Crap Oltenia si Clubul de pescuit la Crap "Oltenia Fishing"al caror membru sunt.
A.P.S.OLTENIA

Avatar utilizator
dacus
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 10 Iul 2008, 12:39

Re: Semnati aici

Mesaj de dacus » 25 Iul 2008, 12:19

Salutare, ma bucur ca existati si am reusit sa dau de voi, faceti o treaba super.

Ma numesc Dacian sunt din Sibiu, am 32 de ani si pescuiesc de pe la 4 ani, primul peste tot cam atunci l-am prins cu un bat de alun cu fir de ata si cu ac de gamalie strambat cu patentul de catre tata... care a ramas masca cand o vazut ca cu asa ceva se pot prinde pestisori :) si totusi nu ma pot considera mai sus de rangul de pescar incepator, dar si asa crapul este si va ramane una din pasiunile mele cu toate ca din lipsa experientei am pierdut cateva exemplare frumoase, inca astept sa-l scot pe mal pe "marele mustacios". Pescuiesc cand am timp (este intotdeauna insufiecient, maxim 6-8 partide pe an, din care doar 2-3 mai lungi de o zi) in baltile din jurul Sibiului si pe Olt.

De asemenea interesat de tot ce este nou in materie de pescuit asa v-am gasit si pe voi de altfel...

Fir intins la toata lumea si sa auzim numai de bine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Semnati aici

Mesaj de Madalin Dirla » 08 Aug 2008, 16:19

mosharu scrie:Salut Florentin si baieti. :D
Bine venish Moshare :lol: !!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”