Semnati aici

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
bobo250969
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 12 Oct 2008, 18:10
Localitate: buc

Re: Semnati aici

Mesaj de bobo250969 » 22 Oct 2008, 18:51

bine v-am search-uit ,numele meu este Bogdan Ghica si pescuiesc de 30si ceva de ani oriunde mai exista loc in care mai poti asculta putina "LINISTE". :D

Avatar utilizator
moshu
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 27 Oct 2008, 10:11

Re: Semnati aici

Mesaj de moshu » 27 Oct 2008, 21:21

Va salut pescari! Ma numesc Ovidiu-Marian Nicolae, oradean la origine, constantean dupa sotie, merg pe 58 de ani (moshu!), pescuiesc din placere, am partener de nadejde pe Monica, sotia mea (de fapt ea m-a ,,corupt”), Pescuim atat la mare cat si in balti sau la Dunare, fiecare locatie si soi de peste avand farmecul sau. N-avem timp cat am vrea, totusi la doua saptamani suntem plecati. Va doresc tuturor fir intins!

Avatar utilizator
Beberechi
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 26 Oct 2008, 00:11

Re: Semnati aici

Mesaj de Beberechi » 29 Oct 2008, 10:35

Sunt un mik pescar amator de 14 ani. As vrea sa invat mai multe de la pescarii prfesionisti :D. Locuiesc in Bucurecsti

Avatar utilizator
julian mihai
senior
senior
Mesaje: 151
Membru din: 28 Oct 2008, 16:13

Re: Semnati aici

Mesaj de julian mihai » 29 Oct 2008, 19:08

Salutare la toata lumea,ma numesc Iulian Politic 30 ani,si in primul rand as vrea sa va anunt ca sunt incepator in ale calculatorului,asadar,va rog sa ma corectati daca fac vre-o greseala.Pescuiesc de cand ma stiu la stationar,dar in ultimii ani,avand in vedere situatia financiara am inceput sa investesc puternic in scule si camping.Va urez tuturor fir intins,si apropo NU FAC POLITICA!!!!!
FairPlay Team

Avatar utilizator
julian mihai
senior
senior
Mesaje: 151
Membru din: 28 Oct 2008, 16:13

Re: Semnati aici

Mesaj de julian mihai » 02 Noi 2008, 16:39

hopecarpteam scrie:Salut,
Sunt Dan din Bucuresti (cartierul Titan), am 32 ani si pesuiesc din copilarie. Am o echipa, HopeCarpTeam nascuta din dorinta de a participa la concursurile de pescuit la crap si din dorinta de a cunoaste cit mai multe despre acest sport si despre oamenii care il practica.Pescuiesc de obicei pe lacurile private din zona Bucuresti, plus excursiile anuale in delta dar consider ca nici o distanta nu este prea mare daca greutatea crapilor de la celalalt capat este din doua cifre :wink: .
Multumesc.
Salut Dane,stiu ca este un raspuns cu intarzaiere dar daca imi poti spune unde anume locuiesti in Titan,ca eu tot in Titan locuiesc(BCR) si poate se leaga ceva pentru la anu".Partenerul meu de pescuit nu poate tine pasul cu mine si nu face iesiri prea dese.Mersi mult,si,cine stie
FairPlay Team

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de Sebastian » 03 Noi 2008, 13:18

salut sunt sabau sebastian din baia mare.am 33de ani si pescuiesc de vreo 18ani,si am ajuns in asa hal :D incat miam impletit munca cu placerea adika am deschis un magazin de profil unde ma dedic total pescuitului.pescuiesc de vreo cativa ani la un alt nivel adika nu mai este esential sa prind pesti ci doar sa stau in liniste afara din oras de zgomot si poluare .primul lucru carel il fac cind ajung la pescuit ,este curatenia,nu suport sa vad cu mizerie in natura,de aceea primul lucru pe carel scot din trusa este punga cu saci menajeri.asa ar trebui sa procedam cu toti

Avatar utilizator
laeucigasul
utilizator
utilizator
Mesaje: 47
Membru din: 19 Aug 2008, 19:01
Localitate: Medgidia

Re: Semnati aici

Mesaj de laeucigasul » 13 Noi 2008, 16:05

Miron Nicolae, prietenii ma stiu de LAE, pescar la orice specie, specie preferata stiuca. Sunt din Medgidia, am 25 de ani, student. Pescuitul este principalul hobby al meu de 2-3 ani, asa ca eu ma consider inca incepator...cand am timp 2-3-4 ore pe zi dau o fuga la balta. Asa ca bine v-am gasit!!!
Fire zbuciumate!!!
Visele smulg gratii!

Avatar utilizator
yorasta
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 02 Sep 2008, 16:51
Localitate: medgidia / constanta
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de yorasta » 17 Noi 2008, 15:19

Salut. Ma numesc CIORANU IONUT sunt din Medgidia Jud. Constanta pescuiesc de pe la 5-6 ani cred, cam orice specie. Speciile preferate ar fi stiuca shi crapul ( care nu lam prins pana acum ) sunt pompier , luna asta fac 29 de ani , imi place mult sa pescuiesc asta cred ca ar fi hobby-ul care e pe primul plan shi cum a zis shi tov. meu lae mai sus cand avem timp fugim la balta. bine v-am gasit shi fire intinse shi capturi cat mai frumoase
Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.
Imagine

Avatar utilizator
eugencostandis
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 16 Noi 2008, 18:06

Re: Semnati aici

Mesaj de eugencostandis » 17 Noi 2008, 17:48

**== salutare la toata lumea,ma numesc eugen costandis ,sint din bucuresti virsta 41ani , i-mi place sa pescuiesc la crap ,mereu in cautare de capturi,i-mi place sa am cit mai multi prieteni crapisti si de a invata intodeauna ,noi tactici si noi tehnici de pescuit la crap ,bine v-am gasit (:|
0737245680

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: Semnati aici

Mesaj de validanik » 18 Noi 2008, 23:39

bine ai venit Eugene poate la anul te fac un pescuit :D
CS GREEN LAKE

Avatar utilizator
eugencostandis
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 16 Noi 2008, 18:06

Re: Semnati aici

Mesaj de eugencostandis » 19 Noi 2008, 08:21

validanik scrie:bine ai venit Eugene poate la anul te fac un pescuit :D
salutare,ok mergem sa mai prindem cite un monstru :)) **==
DSCF5555.JPG
0737245680

Avatar utilizator
Sionut
membru activ
membru activ
Mesaje: 71
Membru din: 12 Dec 2008, 12:17

Re: Semnati aici

Mesaj de Sionut » 12 Dec 2008, 12:43

Salutari Infopescari,
Ionut Silivestru ma numesc,33 de ani,pescar de crap, pasionat de competitii dar mai merg si la o unditareala (de ,prima dragoste nu se uita niciodata)
Bine v-am gasit !
Asociatia Pescar Sportiv

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Semnati aici

Mesaj de IULIAN C » 12 Dec 2008, 12:47

Bine ai venit si bine ne-am reintalnit si aici,Ionut!Ne bucuram sa te avem printre noi!
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de florentiniuga » 12 Dec 2008, 14:17

Salut Ionut, bun venit in "casa" noastra! Te asteptam cu proiectele anului 2009.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Sionut
membru activ
membru activ
Mesaje: 71
Membru din: 12 Dec 2008, 12:17

Re: Semnati aici

Mesaj de Sionut » 12 Dec 2008, 14:30

florentiniuga scrie:Salut Ionut, bun venit in "casa" noastra! Te asteptam cu proiectele anului 2009.
Bine v-am gasit Florentin&Iulian. Inca nu s-a definitivat programul de anul viitor, dar mai mult ca sigur vor fi 2 concursuri cum a fost cel de la Peris, de care mai mult ca sigur ma voi ocupa si eu, unul in primavara si altul in toamna.Alte detalii va voi comunica aici la timpul oportun.

P.S Florentin, am o rugaminte la tine.Se poate sa folosesc o semnatura care sa contina initialele asociatiei din care fac parte ? Multumesc.
Asociatia Pescar Sportiv

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”