DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de Victor Hodorog » 25 Mai 2009, 10:10

Felicitari castigatorilor si participantilor ...pacat ca pestele nu a mancat cum trebuie..bravo celor care au stiut sa prinda in conditiile astea...
felicitari george si iulian pentru total..felicitari si salutari cipcigan brothers pentru captura..
si nu in ultimul rand ..ci poate cel mai important felicitari organizatorilor care au scos un concurs fara "discutii"..

ceva poze??

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de Dan Mitranescu » 25 Mai 2009, 10:41

Felicitari castigatorilor !

Felicitari George , felicitari Iulian...

Felicitari Vali si Razvan ...

Bravo Brasovult !

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de iulian petre » 25 Mai 2009, 10:51

florentiniuga scrie:
P.S. Iulian, te rog pentru ultima oara sa-ti modifici semnatura. Nu te-a exclus nimeni din Carp Zone si nici nu a discutat nimeni despre asta decat George. Daca nu o faci, ma obligi sa iau masuri radicale pentru sfidarea administratorului si dezinformarea utilizatorilor forumului.
------------

nu am angajat nici purtator de cuvant si nici avocat ...asa ca nu-mi aduc aminte sa cerut eu sa fiu exclus din club .(asa pot zice si eu ca X se retrage si voi pe baza asata sa dati omul afara fara sa-l intrebati, cum ai facut cu mine fara sa ma intrebi nimic)

ps. pana mi se COMUNICA scris sau verbal baza excluderii mele voi mentine aceasta semnatura si voi merge la concursuri sub sigla clubului CARP ZONE cum am facut si la Peris .

Avatar utilizator
eugenio
membru activ
membru activ
Mesaje: 73
Membru din: 14 Apr 2009, 12:30

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de eugenio » 25 Mai 2009, 12:49

iulian si florentin rugamintea mea este sa va intalniti si cu picioarele intr-un lighean cu apa rece purtati o discutie care va elucida ce si cum , cine a zis si ce a zis.

PS. fiecare cu ligheanul lui

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de Victor Hodorog » 25 Mai 2009, 13:21

eugenio scrie:iulian si florentin rugamintea mea este sa va intalniti si cu picioarele intr-un lighean cu apa rece purtati o discutie care va elucida ce si cum , cine a zis si ce a zis.

PS. fiecare cu ligheanul lui
..Korect...ar fi bine sa faceti asta ca niciunuia nu-i pica bine ca imagine si nici clubului din care faceti parte.

Avatar utilizator
thunder
membru activ
membru activ
Mesaje: 84
Membru din: 18 Aug 2008, 18:36

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de thunder » 25 Mai 2009, 22:31

george-alexandru scrie:i-ti multumim Iuliane pt aprecieri,despre alte aspecte o sa ti le povestesc in particular ;)

ps.felicitari tuturor participantilor mai ales locurilor 2 si 3 care nu stiu cat aveau tensiunea pe final despartindui doar 700 de grame.

si nu in ultimul rand Razvan si Vali pt organizare ;)
George , dar de locul 4 nu zici nimic... :-@
Felicitari castigatorilor, si tuturor participantilor, organizatorului si nu in ultimul rand gazdei excelente dl. Albastroiu

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de george-alexandru » 25 Mai 2009, 22:34

scuze daca am omis ceva
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de florentiniuga » 26 Mai 2009, 02:48

iulian petre scrie:
florentiniuga scrie:
P.S. Iulian, te rog pentru ultima oara sa-ti modifici semnatura. Nu te-a exclus nimeni din Carp Zone si nici nu a discutat nimeni despre asta decat George. Daca nu o faci, ma obligi sa iau masuri radicale pentru sfidarea administratorului si dezinformarea utilizatorilor forumului.
------------

nu am angajat nici purtator de cuvant si nici avocat ...asa ca nu-mi aduc aminte sa cerut eu sa fiu exclus din club .(asa pot zice si eu ca X se retrage si voi pe baza asata sa dati omul afara fara sa-l intrebati, cum ai facut cu mine fara sa ma intrebi nimic)

ps. pana mi se COMUNICA scris sau verbal baza excluderii mele voi mentine aceasta semnatura si voi merge la concursuri sub sigla clubului CARP ZONE cum am facut si la Peris .
COMUNICAT OFF TOPIC DAR OFICIAL CATRE DOMNUL PETRE IULIAN :

1. NU TE-A EXCLUS NIMENI DIN CLUB.
2. NU A DISCUTAT NIMENI ACEST LUCRU.
3. SINGURUII CARE ATI POMENIT DESPRE IESIREA TA DIN CLUB ATI FOST PARTENERUL SI PRIETENUL TAU GEORGE ALEXANDRU SI TU INSUTI PE ALT FORUM.
4. PENTRU NERESPECTAREA SOLICITARILOR MODERATORULUI AI FOST BANAT TEMPORAR, PANA LA REVIZUIREA ATITUDINII. MASURA LUATA DE ADMINISTRATORUL FORUMULUI INFO PESCAR NU ARE NICIO LEGATURA CU RELATIA TA CU CLUBUL CARP ZONE.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
eugenio
membru activ
membru activ
Mesaje: 73
Membru din: 14 Apr 2009, 12:30

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de eugenio » 26 Mai 2009, 07:25

iuliane ai raspuns oficiali care il va citi destui martori asa ca bine ai revenit in club ca se pare ca nici nu ai fost plecat :)) :)) ---<>< ---<>< ---<><

Avatar utilizator
thunder
membru activ
membru activ
Mesaje: 84
Membru din: 18 Aug 2008, 18:36

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de thunder » 26 Mai 2009, 08:49

george-alexandru scrie:scuze daca am omis ceva
Vroiam sa spun ca aceeasi tensiune pe final am impartasit-o si noi pe locul 4 la o diferenta de 4 kg. de locul 2.
Daca luam un peste punctabil ne propulsa din nou pe locul 2 la final.
Ultimul peste prins din pacate sambata a fost de numai 6,5 kg :( ..asta este...oricum sambata a venit ciortanimea pe capul nostru o stim prea bine ce pesti trageau...Oare care este explicatia cu ciortanimea? La care nada a fost atrasa....si cum ma intreb?
Gabi Milea

Avatar utilizator
tibi0102
membru activ
membru activ
Mesaje: 71
Membru din: 10 Oct 2008, 15:29
Localitate: ploiesti

Re: DESFASURARE CONCURS CUPA CARP ZONE PERIS EDITIA I 2009

Mesaj de tibi0102 » 26 Mai 2009, 16:15

felicitari tuturor participantilor ,bravo Gorge si Iulian sunteti cam nasii Perisiului din cate am vazut eu 3 din 3 e de bine tinetio tot asa, nu mai pot de oftica ca nu am fost si eu acolo dar asta e .Sper sa va rezolvati cat mai repede problemele si sa iasa totul bine .

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”