=TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de daddy caddy » 16 Iul 2012, 20:20

:-t POZEEEEEEEEE VREM! **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 16 Iul 2012, 20:53

AM O MARE DAR MARE RUGAMINTE LA CEI CARE NU AU FOST PREZENTI SA NU MAI FAC VREUN FEL DE AFIRMATIE .
Referitor la prezenta mea vreau sa isi spuna cuvintul doar aceea care au fost prezenti ca participanti sau ca vizitatori.
Nu vreau aprecieri de la cei care se poate ca nici macar sa stie unde este acesta balta .
Sa incepem cu inceputul am parcurs cei 350 km pentru a ajunge la acesta balta . Ajuns aici am avut ceva dezamagiri dar care le-am dat uitarii repede findca am dorit sa pescuiesc indiferent de ce situatie ne-am fi gasit . Cei care au participat pot spune ce atmosfera ar fi fost la acest concurs daca eu as fi lipsit . Ca deobicei oriunde merg m-am imprietenit imediat toata lumea si am creat o atmosfera in care zimbetul de pe buzele tuturor nu a lipsit de la inceput pina la sfirsit. Referitor la pescuit AM DECLARAT DIN START nu am venit sa fac vre-o performanta pe acesta balta . Si ca sa le dovedesc ca este asa la ora 11 seara dupa un gratar si o bere rece m-am bagat la somn. Asa ca nu vreau sa inceapa nu stiu care ca a fost slab ca nu mai stiu ce . Am fost la relaxare fara interes de a concura cu cineva , aceasta o pot spune cu totii care au participat la acest frumos concurs. Felicit cistigatorii , erea normal sa fie din aceea care frecventeaza aceasta balta . Eu am cistigat SINCER O SPUN o serie de prieteni care conteaza de 10 ori mai mult decit cele mai mari premii puse in joc la un concurs.
Multumiri dl Adminsistrator al acestei balti un om deosebit din toate punctele de vedere.
Pentru cei care nu stiau nr. meu 0744475476 Nae va rog sa ma contactati pentru orice eveniment asta numai daca v-am convins ca merit sa ma aflu linga voi .
Va iubesc pe toti .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
ady_brasov
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 06 Mar 2012, 12:33
Localitate: brasov

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de ady_brasov » 16 Iul 2012, 21:18

toata stima domnu Popescu ,de un om om ca tine ,are nevoie toate cocursurile......esti un om plin de viata si de glume....om care stie sa faca atmosfera....sper sa ne reintalnim;)
Ultima oară modificat 16 Iul 2012, 22:02 de către ady_brasov, modificat 1 dată în total.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de davidnicolaie » 16 Iul 2012, 21:33

CORECT DOMNULE POPESCU .fara dumneavoastra ,era o plictiseala enorma .confirm cele spuse de nae .omu a venit sa se relaxeze si sa se simpta bina .mi-as dori tot timpul un asfel de om langa standu meu chiar si la liber.mare om mare caractez =D> 2 zile de distractie datorita dansului de respect uni fata de alti .glume ,nenumarate gratare la 3 noaptea ......castigul meu la acest concurs .nu a fost locul 1 si ca am reusit sa il cunosc si pe domnul popescu si pe mircea nicoara .vreau sa felicit in mod special familia de pe locul 2 pentru ambitia lor si munca depusa si locu 3 pentru privelistea de a pescui in dril in apa ,de nenumarate ori si prin stuf =D> =D>
FELICIT pe claudiu ,pentru ca a fost cel mai corect concurs organizat la care am participat fara o urma de indoiala .serios chiar daca noi acolo eram toti o familie si riguros =D> =D> =D>
Pentru toti cei ce nu au participat ,nu va dati cu parerea de domnul popescu ca gresiti .e punctu meu de vedere X-(
Ultima oară modificat 16 Iul 2012, 21:46 de către davidnicolaie, modificat 1 dată în total.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de davidnicolaie » 16 Iul 2012, 21:35

domule popescu ,retineti ce va zis fiul meu .Daca nimeresti alt loc, data viitoare sa da-ti la masline =)) =)) :))
si pentru nae as fii capabil sa platesc eu taxa, numai sa vina si sa vedeti ce admosfera face in juru sau
A fost o admosfera frumoasa parca toti eram o familie nu concurenti .iti trebuia nada, tii se dadea.se prindea la bile de un fel ,se inpartea .nu aveai monitoare, se dadea ......
Ultima oară modificat 16 Iul 2012, 21:56 de către davidnicolaie, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
zmid90
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 27 Apr 2012, 13:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de zmid90 » 16 Iul 2012, 21:51

Salut toti concurentii, va multumesc pentru aprecierea voastra, acest concurs a fost o provocare pentru noi.
P.S. Felicitari pentru organizare si ciorba de peste.
**== :-h =D> <:-P
Dintr-un om faci un pescar ,dintr-un pescar nu mai faci un om.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de davidnicolaie » 16 Iul 2012, 21:59

zmid90 scrie:Salut toti concurentii, va multumesc pentru aprecierea voastra, acest concurs a fost o provocare pentru noi.
P.S. Felicitari pentru organizare si ciorba de peste.
**== :-h =D> <:-P
lasa, ca meritai din plin si o meriti .pentru cineva care a pescuit pt. prima data pe aceea balta.da buna ciorba sper sa ne mai intalnim :D

Avatar utilizator
i_cosmescu
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 09 Mai 2012, 11:59
Localitate: Bucuresti

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de i_cosmescu » 16 Iul 2012, 22:30

Felicitari pentru ocupantii podiumului,felicitari organizatorului si in mod special felicitari propritarului baltii pentru ospitalitatea de care da dovada si pentru borsul de peste de la final,care a fost extraordinar.I-mi pare rau ca nu am fost si eu cu standul mai aproape de voi pentru a lua parte la buna dispozitie creeata de inegalabilul si inconfundabilul Domn POPESCU care la randul sau este un om de nota 10 >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
SC GREEN LAKE

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 16 Iul 2012, 22:39

Va multumesc frumos pentru cuvintele frumoase la adresa mea si va repet ASTEPT NOUA PROVOCARE ORICIND.
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
zmid90
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 27 Apr 2012, 13:24
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de zmid90 » 17 Iul 2012, 11:13

Vrem si noi poze ! **==
Dintr-un om faci un pescar ,dintr-un pescar nu mai faci un om.

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de claufishi » 17 Iul 2012, 16:06

VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU FELICITARI SI MAI ALES PENTRU PREZENTA DUMNEAVOASTRA.

NE CEREM SCUZE , ATAT EU CAT SI SABIN (FOTOGRAFUL) PENTRU INTARZIEREA POZELOR , INSA DUPA CUM BINE STITI SABIN A MAI RAMAS PANA ASEARA LA PESCUIT ACOLO CU PRIETENII .
ASTAZI AM DISCUTAT CU EL SI DISEARA LE VA URCA PE FORUM.

INCA O DATA DORESC SA VA FELICIT PE TOTI .

FELICITARI INVINGATORILOR !!!

FELICITARI NAE PT ATMOSFERA !!!

P.S. 1) NAE , TE-A CAM INNEBUNIT NEVASTA-MEA , CUM PESCUIESTE , NU ?
P.S. 2) NAE TI-A TRECUT RANA DE LA PICIOR.............O AI CA AMINTIRE DE LA STIGMA FISHING ? :D
P.S. 3) CU UN SINGUR LUCRU NU TE-AI TINUT DE CUVANT NAE , .......TOPLESS IUBITA TA @-) @-) @-) !!!

AR FI BINE SI FRUMOS SA NE REINTALNIM NU NEAPARAT IN COMPETIE

VA SALUT !
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de davidnicolaie » 17 Iul 2012, 17:53

claufishi scrie:.



P.S. 1) NAE , TE-A CAM INNEBUNIT NEVASTA-MEA , CUM PESCUIESTE , NU ?
P.S. 2) NAE TI-A TRECUT RANA DE LA PICIOR.............O AI CA AMINTIRE DE LA STIGMA FISHING ? :D
P.S. 3) CU UN SINGUR LUCRU NU TE-AI TINUT DE CUVANT NAE , .......TOPLESS IUBITA TA @-) @-) @-) !!!

AR FI BINE SI FRUMOS SA NE REINTALNIM NU NEAPARAT IN COMPETIE

VA SALUT !
asa este claudiu .da cu ocazia asta vreau sa ,multumesc alinei (sotiei tale )pentru ajutorul din prima zi.
NAE ,rana de la picior cand ai facut-o ?atunci cand bipuiai boilesu cu mirosu piciorului :)) ,glumesc stii bine
Faza cu toplesu, l-am iertat intentionat ,ca avea intentia sa sarute toate sotiile premiante .si nu am mai vrut sa -l provoc.CA ERA CAPABIL DACA ISI AMINTEA
De reintalnit sigur o vom face, la urmatoru concurs organizat tot de tine claudiu ,tot SOT-SOTIE. ca trofeul trebuie aparat la urmatoarea editie .si sper sa baneficieze si alte famili de el :D

Avatar utilizator
tache
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 20 Dec 2008, 20:22
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de tache » 17 Iul 2012, 21:49

Salutare imi cer scuze pentru intarzierea pozelor....sper sa va placa si sa fii meritat mica intarziere.Felicitari Claudiu si participantilor pentru un concurs foarte reusit si o atmosfera care va ramane cu amintiri placute.Va trimit linkul cu pozele de unde le puteti si descarca:

https://picasaweb.google.com/1041987682 ... Cuplurilor

P.S.:Scuze inca o data de intarziere.
Prinde un peste si ... fa-l mare !

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de popescu59 » 17 Iul 2012, 21:51

Problema nu erea ca trebuia sa sarut toate premiantele . Problema erea ca trebuia un sarut frantuzesc si cind au vazut ce limba lunga am au amutit. :)) :)) :)) Se poate ca doamnele sa fi acceptat darrrrrrrrrrrrrrr domnii nu au acceptat nici in ruptul capului. =)) =)) =)) =))
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: =TROFEUL CUPLURILOR 2012 Editia 1=

Mesaj de davidnicolaie » 17 Iul 2012, 22:05

cu ce se deschid pozele?

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”