Incepator cauta raspunsuri

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
Avatar utilizator
iovita
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 03 Mai 2010, 10:56

Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de iovita » 03 Mai 2010, 11:04

Buna ziua,
In primul rand imi cer scuze pentru ca nu am avut timp sa citesc toate topicurile ca probabil gaseam raspuns in ele.

Intrebarea mea este:
Sunt un incepator in arta pescuitului,am 2xlansete si un telescop(shimano) si doresc ca vara asta sa merg intr-o excursie prin toata Romania printre care sa includa si Delta Dunarii la prins peste.Va rog sa imi spuneti unde as putea sa merg sa prind peste si sa pot ajunge cu masina langa delta pentru ca vreau sa stau 32 ore pe balta.Mai doresc sa stiu ce taxe trebuie platite pentru a prinde peste in Delta si unde mai exact.

Va multumesc pentru intelegere.Fir intins

P.S recordul meu este de 4 kg crap

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de cosmin mihut » 03 Mai 2010, 12:11

Daca vei citi topicurile DELTA DUNARII o sa gasesti raspuns la tot ce te intereseaza ,taxe,locuri de pescuit la care poti sa ajungi cu masina ,oameni adevarati,si prietenosi ,adica in doua cuvinte PESCARII DELTEI ,citeste si te vei convinge,prietene.. >:D<
MERCEDES S

Avatar utilizator
iovita
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 03 Mai 2010, 10:56

Re: Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de iovita » 03 Mai 2010, 22:35

cosmin mihut scrie:Daca vei citi topicurile DELTA DUNARII o sa gasesti raspuns la tot ce te intereseaza ,taxe,locuri de pescuit la care poti sa ajungi cu masina ,oameni adevarati,si prietenosi ,adica in doua cuvinte PESCARII DELTEI ,citeste si te vei convinge,prietene.. >:D<
Buna seara.Iti multumesc pentru sfat,dupa cum am precizat si in primul post "imi cer scuze ca nu am timp sa citesc toate topicurile".Sincer serviciul care-l am imi mananca viata si timpul.
Sper totusi sa imi raspunda cineva pe subiect.

Numai bine.

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de Butaru Gabriel » 03 Mai 2010, 22:51

iovita scrie:
cosmin mihut scrie:Daca vei citi topicurile DELTA DUNARII o sa gasesti raspuns la tot ce te intereseaza ,taxe,locuri de pescuit la care poti sa ajungi cu masina ,oameni adevarati,si prietenosi ,adica in doua cuvinte PESCARII DELTEI ,citeste si te vei convinge,prietene.. >:D<
Buna seara.Iti multumesc pentru sfat,dupa cum am precizat si in primul post "imi cer scuze ca nu am timp sa citesc toate topicurile".Sincer serviciul care-l am imi mananca viata si timpul.
Sper totusi sa imi raspunda cineva pe subiect.

Numai bine.
Daca tu nu ai timp de citit nici noi nu avem timp sa-ti raspundem :noob:

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de cosmin mihut » 03 Mai 2010, 23:47

MULTA BAFTA in continuare... :)) :)) :)) :)) :))
MERCEDES S

Avatar utilizator
iovita
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 03 Mai 2010, 10:56

Re: Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de iovita » 04 Mai 2010, 00:12

Domnul "Multa bafta" imi cer scuze pentru deranjul provocat.Dar postul deschis de mine este adresat oamenilor care au un gram de respect si bun simt.
Si am inceput sa citesc un anumit post legat despre Delta Dunarii,pagina 6,raspunsuri-0 .

Update la informatiile pe care le doresc:
-cat trebuie sa platesc si unde sa pot pescui in Delta
-loc unde sa pot prinde peste/crab si sa pot ajunge cu masina sa pot campa peste noapte.

Savvy?

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de cosmin mihut » 04 Mai 2010, 00:16

LECTUREAZA AMICE ....LECTUREAZA ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<>< ---<><
MERCEDES S

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Incepator cauta raspunsuri

Mesaj de craparulsef » 04 Mai 2010, 10:21

Nu doresc a fi rautacios, d-nul Iovita, sunt si asa multe topicuri la care lucram cu zel, cu toti impreuna, hai fa-ne te rugam o favoare si iarta-ne pentru impolitete si uite iti promit ca daca apelezi numarul afisat, poti beneficia rapid, de informatii exacte, fara a mai pierde din timpul dimitale vis-a-vis de serviciu, si nu te costa absolut nimic, inafara evident de impulsuri!

P.S. Nu raspund apelurilor, cu numar de telefon ascuns !!!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”