RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de gor965 » 16 Iun 2010, 18:55

Scuze ptr. off-topic ,dar mor de curioziatate ...nick-ul harkonenn are vre-o legatura cu familia Harkonnen din romanul Dune al lui Frank Herbert ? :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
harkonenn
utilizator
utilizator
Mesaje: 18
Membru din: 22 Mai 2010, 13:44

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de harkonenn » 16 Iun 2010, 20:08

gor965 scrie:Scuze ptr. off-topic ,dar mor de curioziatate ...nick-ul harkonenn are vre-o legatura cu familia Harkonnen din romanul Dune al lui Frank Herbert ? :D
Ca sa nu fiu acuzat de plagiat am mutat un 'n' din mijloc la urma! :D :D

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 17 Iun 2010, 07:23

iorgu scrie:Buna ziua la toata suflarea de pe site. Sincer imi place ,,intrarea'' si modul cum posteaza harkonenn =D> Cred ca sunt in asentimentul vostru daca il rog sa ne trimita si noua cateva poze din zona si locurile pe unde pescuieste acum. Sunt sigur ca o va face. In acest mod va aparea si mai evident in actualitate, fiind pusa inca odata in valoare, unicitatea Deltei noastre :">
................................................................................................................................
Bre ma gindeam si eu ,sa ii zicem omului sa puna niste poze ,,cred ca ar merge puse pe topicul,, Delta Dunarii...oamenii ei... discuti generale,,,

Avatar utilizator
harkonenn
utilizator
utilizator
Mesaje: 18
Membru din: 22 Mai 2010, 13:44

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de harkonenn » 17 Iun 2010, 11:20

uite aici un colaj mic din ce am avut pe telefon http://www.youtube.com/user/TheHarkonen ... F0iIiWvXf4

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de iorgu » 17 Iun 2010, 13:42

Paun Ion scrie:
iorgu scrie:Buna ziua la toata suflarea de pe site. Sincer imi place ,,intrarea'' si modul cum posteaza harkonenn =D> Cred ca sunt in asentimentul vostru daca il rog sa ne trimita si noua cateva poze din zona si locurile pe unde pescuieste acum. Sunt sigur ca o va face. In acest mod va aparea si mai evident in actualitate, fiind pusa inca odata in valoare, unicitatea Deltei noastre :">
................................................................................................................................
Bre ma gindeam si eu ,sa ii zicem omului sa puna niste poze ,,cred ca ar merge puse pe topicul,, Delta Dunarii...oamenii ei... discuti generale,,,

Ioane, in privinta topicului subscriu in totalitate =D>
@harkonenn, mea culpa daca nu am fost mai explicit. Doream sa vedem poze cu locurile unde pescuiesti tu in strainatate. In acest fel erau mai bine puse in valoare frumusetile Deltei Dunarii.
P.S. Nu te supara, dar te rog nu mai tine crapii de urechi! Frumos exemplar, dar nu cade bine pentru un iubitor de
natura ca tine. Si eu faceam la fel, dar am fost atentionat subtil si de atunci ma comformez :))
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 24 Iun 2010, 19:33

Uite nene, eliberare de crap mare pe Dunare,, in 2010,FRUMOS GEST,,BRAVO LOR.
ESSSSSSSSSSS.


link : http://www.youtube.com/watch?v=JkyfuA1F ... re=related

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de iorgu » 24 Iun 2010, 19:59

Ioane, frumos gestul baietilor de eliberare =D> Daca erau asa zis profesionisti, cred ca nu mai eliberau nimic. Dar cu toata stangacia de care au dat dovada la scosul din apa, au dat un exemplu demn de urmat :noob:
Asa de limpede a fost apa in zona aceea in acest an, sau filmuletul este facut anul trecut?
Tot respectul nostru pentru ei si ,,seful''lor =D> =D> =D>
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
harkonenn
utilizator
utilizator
Mesaje: 18
Membru din: 22 Mai 2010, 13:44

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de harkonenn » 24 Iun 2010, 20:09

Da Nea Ioane da cati fac asa? E frumos sa mai vedem si asa ceva in zilele noastre! Tot respectul pt omuleti!

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 24 Iun 2010, 20:19

iorgu scrie:Ioane, frumos gestul baietilor de eliberare =D> Daca erau asa zis profesionisti, cred ca nu mai eliberau nimic. Dar cu toata stangacia de care au dat dovada la scosul din apa, au dat un exemplu demn de urmat :noob:
Asa de limpede a fost apa in zona aceea in acest an, sau filmuletul este facut anul trecut?
Tot respectul nostru pentru ei si ,,seful''lor =D> =D> =D>
.......................................................................................................
Filmul e facut luna asta,zona e undeva pe Sulina (un canal care iese din lacuri ,apa iese catre Dunare ,din lacuri,de aia e limpede),Dunareanu stie m-ai bine configuratia si cine sint pescari.

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de dunareanu » 24 Iun 2010, 20:21

pai voi ce credeati,ca am vorbit la misto cand am zis ca au prins baietii din trupa campata la Crisan o bucata de 15 kile si l-au eliberat ? :-/ fratilor,nu ma ocup cu vrajeli pe net [-x ,acolo e normal sa fie limpede apa,e dunarea veche chiar la confluenta cu Sulina si apa care vine dinspre Mila e limpede ca vine filtrata din lacuri ;)

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 24 Iun 2010, 20:30

dunareanu scrie:pai voi ce credeati,ca am vorbit la misto cand am zis ca au prins baietii din trupa campata la Crisan o bucata de 15 kile si l-au eliberat ? :-/ fratilor,nu ma ocup cu vrajeli pe net [-x ,acolo e normal sa fie limpede apa,e dunarea veche chiar la confluenta cu Sulina si apa care vine dinspre Mila e limpede ca vine filtrata din lacuri ;)
................................................................................................
Tu nu sti cum sint eu ? pina nu vad ,nu cred ?

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de dunareanu » 24 Iun 2010, 20:34

pai vad ca le ai cu biserica si cu festaniile,zici ca esti Toma necredinciosul :))

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de Paun Ion » 24 Iun 2010, 20:42

dunareanu scrie:pai vad ca le ai cu biserica si cu festaniile,zici ca esti Toma necredinciosul :))


Nuuuuuu, greseala....biserica zice urmatoarele : CREDE SI NU CERCETA
Dar eu nu pot sa cred, ce zic toti (mai ales pescari ) ,de asta trebuie sa vezi intii,,s-au macar sa iti spuna unu de incredere (ma vezi ca ala nu minte).

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de dunareanu » 24 Iun 2010, 20:54

ai dreptate si dta,adevarul e ca o informatie trebuie sa se confirme din 3 surse la pescari,mai ceva ca la MI-5 =))

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: RESPECT PENTRU CRAPUL DE DUNARE

Mesaj de sorin1362 » 24 Iun 2010, 21:25

Costine, se vede de departe ca Ionica nu a vazut Lebada pana acuma. Ma refer la hotel nu la gratioasa pasare. Are timp, dar trebuie sa renunte la masina si rulota. Confirm locatia, ... mai da ce modificari... Pe cand am fost eu pe acolo, parca nu erau bolovani si betoane, si nici alge. Era un loc foarte bun pentru salau si avat. Acolo am vazut si cel mai mare avat (nici la televizor n-am vazut asa ceva) prins de niste prieteni din Bucuresti. Era enorm, cred ca avea peste 10kg, o frumusete.
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”