Sf. Gheorghe

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
Avatar utilizator
rapascan
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 24 Apr 2010, 15:42

Sf. Gheorghe

Mesaj de rapascan » 13 Mai 2010, 17:34

Salut, pe data de 04 iunie plec in delta pe bratul Sf. Gheorghe. Ma poate ajuta cineva cu un nr. de telefon de la o persoana serioasa din Murighiol sau Dunavat ? As vrea sa las masina intr-o curte sau un loc supraveheat si sa ma duca la un loc de pescuit.

Multumesc!

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Sf. Gheorghe

Mesaj de Sebastian » 13 Mai 2010, 18:08

rapascan scrie:Salut, pe data de 04 iunie plec in delta pe bratul Sf. Gheorghe. Ma poate ajuta cineva cu un nr. de telefon de la o persoana serioasa din Murighiol sau Dunavat ? As vrea sa las masina intr-o curte sau un loc supraveheat si sa ma duca la un loc de pescuit.

Multumesc!
nu trebuia sa deschizi un topic nou pt asa ceva,daca citesti cu atentie si cu rabdare topicurile dedicate deltei gasesti tot ce te intereseaza,cu lux de amanunte,mura in gura.

Avatar utilizator
rapascan
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 24 Apr 2010, 15:42

Re: Sf. Gheorghe

Mesaj de rapascan » 13 Mai 2010, 18:24

Am citit topicurile dar nu cred ca a postat cineva un nr. de telefon....

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Sf. Gheorghe

Mesaj de Sebastian » 13 Mai 2010, 18:33

rapascan scrie:Am citit topicurile dar nu cred ca a postat cineva un nr. de telefon....
sefule,cred ca tu vrei si o persoana care sa iti puna rima in cirlig si sa iti faca vant cu frunza de palmier.uite sfatul meu-mergi ,inveti,mai iei si cite o plasa, experimentezi,cheltuiesti niste banuti,mai injuri ,si dupa cativa ani de mers prin zona[oricum mai multi decit nr postarilor tale]vii si mai pui intrebari.corect?

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Sf. Gheorghe

Mesaj de pharaoh » 13 Mai 2010, 18:40

rapscan, daca dai o cautare pe google trebuie sa gasesti un numar de telefon din dunavat sau murighiol. Si daca te duci "orbeste" si intrebi odata ajuns acolo tot gasesti pe cineva care sa-ti ofere aceste servicii. Deh, s-ar putea sa fii taxat un pic mai mult decat normal :D , dar nu se pune problema sa nu gasesti.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
rapascan
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 24 Apr 2010, 15:42

Re: Sf. Gheorghe

Mesaj de rapascan » 13 Mai 2010, 18:54

OK... De 5 ani merg numai la Mila 23...de acolo pot sa dau informatii despre orice... Si...tocmai asta era ideea.... daca ma puteati ajuta sa nu iau plasa...ca de descuract oricum ma descurc...gasesc eu apa in delta :)

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: Sf. Gheorghe

Mesaj de cosmin mihut » 26 Iun 2010, 16:51

Si eu cred ca ai prea gasit de nu mai zici nimic...
MERCEDES S

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”