Polemici concurs- Cupa Bucuresti

Concurs la discurs sau totul despre competitii

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabalau
utilizator
utilizator
Mesaje: 48
Membru din: 01 Mai 2010, 23:43

Polemici concurs- Cupa Bucuresti

Mesaj de gabalau » 03 Ian 2012, 16:52

Eduard Vrabie scrie:,,,,,,, sa vedem
Ba frate,unde bagi tu 17 echipe cu 4 lanste?????? nu v-ati trezit din spritzane nici acum :D ???
Lazar Gabriel
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi.

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de mosharu » 04 Ian 2012, 22:15

gabalau scrie:
Eduard Vrabie scrie:,,,,,,, sa vedem
Ba frate,unde bagi tu 17 echipe cu 4 lanste?????? nu v-ati trezit din spritzane nici acum :D ???
"ba" gabalau, ai vreo intentie sa participi sau postam asa de drag...?
la fostul concurs au fost 21 de echipe.....intradevar cu 3 lansete, dar mergea si cu 4.
am pus pe 4 lansete pt ca asa se obisnuieste. dar daca, baietii care participa vor cu 3, o facem cu 3.
nu stiu de ce te deranjeaza 4 lansete, musai sa le dai pe toate in acelasi loc??
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
Siledoctorul
senior
senior
Mesaje: 162
Membru din: 08 Aug 2010, 13:21
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de Siledoctorul » 05 Ian 2012, 01:09

Adevarul e ca deja e interes numai la bani, nu mai conteaza spiritul sportiv... :-q

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de mosharu » 05 Ian 2012, 14:32

Siledoctorul scrie:Adevarul e ca deja e interes numai la bani, nu mai conteaza spiritul sportiv... :-q
da,da...asa cum zici tu "doctore".....
de aia unde sunt premiile mari in maxim o saptamana nu mai sunt locuri, si ei tot pescari sportivi sunt. ;) :))
voi astia, care va dati cu "parerea" de pe margine, mai bine luati o pauza inainte sa postati despre organizarea unui concurs. si chiar nu stiu de ce comenteaza un "doctor" de pe margine daca nu participa. Echipele care isi achita taxa, da, lor le permit sa comenteze. Dar unui "gabalau" sau "doctor" ...hai sa ne vedem de mucii nostrii...
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
elephunk
senior
senior
Mesaje: 213
Membru din: 07 Feb 2011, 23:56
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de elephunk » 05 Ian 2012, 15:48

Cristi, eu sper sa se umple lista si sa se tina acest concurs.

Eu unul as prefera sa fie cu 3 lansete/echipa pentru a evita orice discutie si pentru a fi mai "aerisit" concursul.

Depinde cum va vrea majoritatea si organizatorul :), insa eu as inclina spre 3 lansete.
Sa nu te exprimi niciodata mai clar decat esti in stare sa gandesti

Vlad Dobre
CPK Carp & More

Avatar utilizator
Siledoctorul
senior
senior
Mesaje: 162
Membru din: 08 Aug 2010, 13:21
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de Siledoctorul » 05 Ian 2012, 17:53

mosharu scrie:
Siledoctorul scrie:Adevarul e ca deja e interes numai la bani, nu mai conteaza spiritul sportiv... :-q
da,da...asa cum zici tu "doctore".....
de aia unde sunt premiile mari in maxim o saptamana nu mai sunt locuri, si ei tot pescari sportivi sunt. ;) :))
voi astia, care va dati cu "parerea" de pe margine, mai bine luati o pauza inainte sa postati despre organizarea unui concurs. si chiar nu stiu de ce comenteaza un "doctor" de pe margine daca nu participa. Echipele care isi achita taxa, da, lor le permit sa comenteze. Dar unui "gabalau" sau "doctor" ...hai sa ne vedem de mucii nostrii...
Tataie, daca nu ai obs suntem pe un forum public unde fiecare isi spune parerea, nu vii tu sa impui cine si cum sa posteze, ca n-oi fi urmasul lui ceausescu. Dar ce sa-i faci...adevarul doare si unii nu-l suporta..spor la concurs cu douaj de echipe si 80 lansete in ceaunul ala.

Daca vreun moderator sau administrator considera ca postul meu pare tendentios, zeflemitor sau mai stiu eu cum, poate sa-l stearga fara niciun fel de problema, eventual sa ma injure pe p.m. Promit ca nu ma supar. :x


Vasile Ionescu.

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de mosharu » 05 Ian 2012, 19:54

elephunk scrie:Cristi, eu sper sa se umple lista si sa se tina acest concurs.

Eu unul as prefera sa fie cu 3 lansete/echipa pentru a evita orice discutie si pentru a fi mai "aerisit" concursul.

Depinde cum va vrea majoritatea si organizatorul :), insa eu as inclina spre 3 lansete.
am inteles. concursul se va desfasura cu 3 lansete / echipa. am modificat regulamentul unde am putut.
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
elephunk
senior
senior
Mesaje: 213
Membru din: 07 Feb 2011, 23:56
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de elephunk » 06 Ian 2012, 00:03

mosharu scrie:
am inteles. concursul se va desfasura cu 3 lansete / echipa. am modificat regulamentul unde am putut.
multumesc ca ai luat in considerare ce am zis. acum sa vedem cine si ce mai comenteaza de inghesuiala @-)
Sa nu te exprimi niciodata mai clar decat esti in stare sa gandesti

Vlad Dobre
CPK Carp & More

Avatar utilizator
elephunk
senior
senior
Mesaje: 213
Membru din: 07 Feb 2011, 23:56
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de elephunk » 06 Ian 2012, 00:07

Siledoctorul scrie: Tataie, daca nu ai obs suntem pe un forum public unde fiecare isi spune parerea, nu vii tu sa impui cine si cum sa posteze, ca n-oi fi urmasul lui ceausescu. Dar ce sa-i faci...adevarul doare si unii nu-l suporta..spor la concurs cu douaj de echipe si 80 lansete in ceaunul ala.
De Vasile Ionescu zis Siledoctoru nu s-a prea auzit, insa de Cristi Surdu zis Mosharu s-a auzit. Eu zic sa ne vedem fiecare lungul nasului, macar in limbaj!

In al doilea rand, nu sunt "DOUAJ" de echipe, ci 17, cu 51 de lansete.

O seara buna!
Sa nu te exprimi niciodata mai clar decat esti in stare sa gandesti

Vlad Dobre
CPK Carp & More

Avatar utilizator
Siledoctorul
senior
senior
Mesaje: 162
Membru din: 08 Aug 2010, 13:21
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de Siledoctorul » 06 Ian 2012, 01:52

Mucica, tu sa taci ca pana acum 2-3 ani nu stiai cu ce se mananca acest fenomen. Ti-a atarnat mucu pe la Clubul Carp Zone si cand ai prins coaja ti-ai pus traista la umar si ai dezertat din randul lor.

Avatar utilizator
Pescadores
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 07 Feb 2011, 15:45

Re: Cupa BUCURESTI la crap - editia 1.

Mesaj de Pescadores » 06 Ian 2012, 11:10

Siledoctorul scrie:Mucica, tu sa taci ca pana acum 2-3 ani nu stiai cu ce se mananca acest fenomen. Ti-a atarnat mucu pe la Clubul Carp Zone si cand ai prins coaja ti-ai pus traista la umar si ai dezertat din randul lor.
Rugam un moderator sa ia masuri deoarece aceste off-topicuri nu fac decat sa strice imaginea acestui site.
Acesta este un topic deschis concursului "CUPA BUCURESTI"nu frustratilor, drept urmare rog a se deschide si un topic la discutii diverse unde se pot descarca acest gen de oameni.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse despre competitii”