Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de gor965 » 15 Dec 2011, 23:30

Pe invitat il cheama Cornel ? :-? :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
elephunk
senior
senior
Mesaje: 213
Membru din: 07 Feb 2011, 23:56
Localitate: Bucuresti

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de elephunk » 15 Dec 2011, 23:47

gor965 scrie:Pe invitat il cheama Cornel ? :-? :D
Vei afla luni, incepand cu ora 19,00. Sa marim putin suspansul :-$ :D
Sa nu te exprimi niciodata mai clar decat esti in stare sa gandesti

Vlad Dobre
CPK Carp & More

Avatar utilizator
Nelutu
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 21 Mar 2008, 19:32

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de Nelutu » 15 Dec 2011, 23:48

Cred ca nu Cornel, mai sigur cred ca-l cheama Rosioru ... :-? :D :))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de gogu steriade » 19 Dec 2011, 11:48

deci pana la urma cine canta la mecrofon ca nam inteles exact :-?? si nici nu stiu cine ie cornel si cine ie rosioru. :-/ duduia Ada ieste ? ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
elephunk
senior
senior
Mesaje: 213
Membru din: 07 Feb 2011, 23:56
Localitate: Bucuresti

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de elephunk » 19 Dec 2011, 12:41

Identitatea invitatului nostru va fi dezvaluita in aceasta seara, de la ora 19:00 :D

Ada s-ar putea sa fie si ea, pe chat, in functie de cum ii va permite timpul :)

Va asteptam diseara, la ora 19:00 la Renegade Radio
Sa nu te exprimi niciodata mai clar decat esti in stare sa gandesti

Vlad Dobre
CPK Carp & More

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de Amstel » 19 Dec 2011, 18:18

elephunk scrie:Identitatea invitatului nostru va fi dezvaluita in aceasta seara, de la ora 19:00 :D
Dezvaluirea identitatii invitatului incepe de la ora 19:00 si se termina la...ce ora?
elephunk scrie:Ada s-ar putea sa fie si ea, pe chat, in functie de cum ii va permite timpul :)
Pierdere de timp pentru ea - prea mlti neseriosi p-acolo. Mai bine face niste toba, carnati.. :P
elephunk scrie:Va asteptam diseara, la ora 19:00 la Renegade Radio
Care-i adresa?

Avatar utilizator
elephunk
senior
senior
Mesaje: 213
Membru din: 07 Feb 2011, 23:56
Localitate: Bucuresti

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de elephunk » 19 Dec 2011, 19:42

Emisiunea incepe in aceasta seara, de la ora 19:00 si, teoretic, se termina la ora 21:00.

Am mai scris adresa, insa cineva a sters-o :-/ Renegade Radio
Sa nu te exprimi niciodata mai clar decat esti in stare sa gandesti

Vlad Dobre
CPK Carp & More

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de Amstel » 20 Dec 2011, 00:05

elephunk scrie: Am mai scris adresa, insa cineva a sters-o :-/ Renegade Radio
Ce crezi ca o sa faca un sofer de taxi caruia ii spun sa ma duca la aceasta adresa? :-??

Avatar utilizator
tibi_m
Veteran
Veteran
Mesaje: 593
Membru din: 07 Mai 2009, 16:25
Localitate: Bucuresti

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de tibi_m » 20 Dec 2011, 10:02

Amstel scrie:
elephunk scrie: Am mai scris adresa, insa cineva a sters-o :-/ Renegade Radio
Ce crezi ca o sa faca un sofer de taxi caruia ii spun sa ma duca la aceasta adresa? :-??
hahahahahaha. asta e tare:)) Amstel,ai telefonul meu, cand vrei sa ne faci o vizita suna-ma si iti dau toate indicatiile.

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de gogu steriade » 20 Dec 2011, 12:00

Domne amuzanta emisiunea de aseara finca ca incendiara na prea o fost . :( Am stat io siam tot asteptat dezvaluirile promise si mai ca ma luat somnul langa draga mea da Bubulina ! (:| Ma tinut treaz faptul danainte ca sa intru la chat ma refuzat calculatoru :-w pa motiv ca io sant deja pa net si useru Gogu ieczista ! :-? fuking shit- sa inventat clonarea in spatiu si timp ! >:D< io nici nam intrat pa chat si daja eram acolo ! :-?? pa bune mancavash Chat-ul ala lasat asa liber in mama masi lui da haiduc face ravagi. <:-P si daca vrei sa pui bete in roate la bulangi #-o te bagi logat cu un nick marfa da aiurea -de preferat al dusmanului de viata >:P - si spui verzi si uscate caten luna sin stelute despre oricine si orice ca nu te doare nici la bascheti ca turcu plateste ! ;) Daca nu spui ceva deocheat interzis minorilor [-x si fara contonatie sexual sentimentala la adresa vrunei cucoane care e sefa la butoane ;;) , ai toate sansele sa experimentezi arta manipulari sia dezimformari in masa :x . ca sa trag o concluzie da rezumat - chat-ul ala reprezinta esenta democratiei la romani ! :-B ales bules ! :-*
psssss
cine cand canta data vitoare ? :-/
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tibi_m
Veteran
Veteran
Mesaje: 593
Membru din: 07 Mai 2009, 16:25
Localitate: Bucuresti

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de tibi_m » 20 Dec 2011, 14:29

Stimate domnule G. Steriade

Sa luam pe rand criticile dvs. constructive si sa le analizam:
Dezvaluiri au fost. Incendiare sau nu, asta depinde de gradul de implicare al celor vizati. Cine a stiut sa asculte a avut de retinut cateva informatii nespuse pana acum.
Clonarea este inventata de mult si nu este meritul Renegade. Inafara acestei solutii democratice de chat liber nu stiu ce solutie sa adopt, avand in vedere ca nicio solutie existenta si probata deja pe forumuri nu functioneaza. Chiar si cu conturi inregistrate apar o multime de clone. In naivitatea mea contez in continuare pe bunul simt si demnitatea ascultatorilor mei. Ca o paranteza pe care va rog sa nu mi-o luati in nume de rau as remarca ca nici dvs. nu va prezentati cu numele din cartea de identitate eliberata de politia sector 1, iar in ceea ce priveste arta manipularii si dezinformarii aveti deja un exercitiu consistent pe forumuri. :)

La emisiunea viitoare (a carei data nu se cunoaste inca din motive de sarbatori carnoase si alcoolice) este anuntat in recital domnul Cristi Rudeanu.

Inchei urandu-va cele mai sarbatori minunate alaturi de bubulina din dotare. :))

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de Amstel » 20 Dec 2011, 16:01

tibi_m scrie:Stimate domnule G. Steriade

... as remarca ca nici dvs. nu va prezentati cu numele din cartea de identitate eliberata de politia sector 1, iar in ceea ce priveste arta manipularii si dezinformarii aveti deja un exercitiu consistent pe forumuri. :)
esti in totala greseala, mey Emisie :)) : este vorba de Politiile Sector Agr. Ilfov, Sector 2, 5 si 6, dar si de Politii din Moldova, Ardeal, Banat :)) ...ca doar e VIP+++mov undercover :))

Re: Emisiunea unde invitat special a fost Cornel Rosioru o sa revin si eu cu cateva insemnari... :)

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de Amstel » 21 Dec 2011, 03:25

1. Rosioru n-a imprumutat apcr-ul si nici n-a furat banii, ci i-a pierdut intr-o carciuma!! De aici deducem ca explicatiile si “demonstratiile” facute de “copiii rosiorului” nu au fost decat niste minciuni aberante. Daca Rosioru nu a imprumutat apcr-ul cu suma respectiva...atunci ce chitante sau dovezi ne tot arata EI? Minciuni peste minciuni!
...oricum, suma e mica, minciuna e mare si ma intreb: MAI ESTE ACEST OM CREDIBIL in fata pescarilor de crap? pentru ca-i clar ca se pregateste de "reloaded".

va urma

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de gogu steriade » 21 Dec 2011, 11:52

tibi_m scrie:Stimate domnule G. Steriade

Sa luam pe rand criticile dvs. constructive si sa le analizam:
Dezvaluiri au fost. Incendiare sau nu, asta depinde de gradul de implicare al celor vizati. Cine a stiut sa asculte a avut de retinut cateva informatii nespuse pana acum.
Clonarea este inventata de mult si nu este meritul Renegade. Inafara acestei solutii democratice de chat liber nu stiu ce solutie sa adopt, avand in vedere ca nicio solutie existenta si probata deja pe forumuri nu functioneaza. Chiar si cu conturi inregistrate apar o multime de clone. In naivitatea mea contez in continuare pe bunul simt si demnitatea ascultatorilor mei. Ca o paranteza pe care va rog sa nu mi-o luati in nume de rau as remarca ca nici dvs. nu va prezentati cu numele din cartea de identitate eliberata de politia sector 1, iar in ceea ce priveste arta manipularii si dezinformarii aveti deja un exercitiu consistent pe forumuri. :)

La emisiunea viitoare (a carei data nu se cunoaste inca din motive de sarbatori carnoase si alcoolice) este anuntat in recital domnul Cristi Rudeanu.

Inchei urandu-va cele mai sarbatori minunate alaturi de bubulina din dotare. :))
Apai daca ma iei cu Stimate domnu Steriade - inteleg ca ma injuri ! #-o intro maniera subtila da persiflare a origini mele mai putin da sorginte latina ! #:-S si ca cum adica io dezimformez si manipulez lumea ? :-/ ma faci sa rosesc da Mandrie si da Ecstaz ! ;;) io sant sufletu la poporu asta da pa chat si da pa forum si poporu ie sufletu ! :-?? cu alte cuvinte viata fara noi ie pustiu :^O iar aceste cuvinte ne doare ! =(( vorba lu marele Nea Jan si Bachus sa le fie tarana usoara ! o:-) Daspre ce vorbeam ? :-?? dar sa revenim la samburele dan samanata da adevar care ieste #:-S ca pa buletinu meu scrie exact numele real ;) dar si ca nu este eliberat da politia la sectoru 1 ! >:D< matale ai citit multe IPuri la viata ta da ca al meu nai mai citit (:| ca ie da privat si sant protejat da lege ! :-B deci in concluzie - sarumanusitele lu duduia Ada care ieste o Domana ;;) si tie o strangere da mana care iesti un Domn :-B si lu nea Rosioru -multa bafta la pescuit #-o ca da restu sa ocupa alti avlorosi ! :)]
pssss
si lu Olandezu zburator - bah unde ie berea mea care trebuie so beau da revelion ????? :-w
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Carpfishing Radio Show - deschidere de sezon Radio Renegade

Mesaj de Amstel » 21 Dec 2011, 12:21

gogu steriade scrie: pssss
si lu Olandezu zburator - bah unde ie berea mea care trebuie so beau da revelion ????? :-w
Ti-am trimis-o, Gogule, asa cum mi-ai trimis si tu cartonul ala cu Feteasca de Vaslui 1986 :P

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”