CAUT COECHIPERI....

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

CAUT COECHIPERI....

Mesaj de IULIAN C » 18 Mar 2008, 11:23

Salutare ,frati pescari,
Ati crede poate ,dupa titlul acestui topic,ca ar putea fi vorba de coleg pentru pescuit...
Ei bine,nu!
Fac apel la voi,toti,care stiti cumva vreun baiat-2 care nu o duce prea bine cu banii,sau care are un serviciu nu prea bun,sau nu are serviciu sa ma anuntati la adresa yullyroro27@yahoo.ca
E nevoie pt asta sa fie din Bucuresti,chiar si din provincie daca sta cu chirie,varsta maxima 30 de ani
Garantez pentru seriozitatea angajatorului,garantez ca se va integra repede intr-un colectiv tanar si unit.
E nevoie de un baiat pentru bucatarie(ajutor bucatar) si 1-2 pentru livrari la domiciliu,de asemenea si fete pentru a fi ospatarite.
Ma gandeam ca poate cunoasteti pe cineva,care nu are acces la un calculator,la internet si care ar vrea sa castige un ban cinstit dar nu are loc de munca....
Astept raspunsurile voastre ori pe privat,ori la adresa mentionata,ca sa nu incarcam spatiul acesta prea mult,sa nu abuzam!
Va marturisesc...nu ma feresc s-o spun,ca asta ar fi un ajutor si pentru mine,odata angajat un baiat in bucatarie,as avea si eu la randu-mi de castigat,in sensul ca as avea mai mult liber,nu ma gandesc decat la iesiri mai dese pe balta...
Va multumesc anticipat,
Cu tot respectul,
Iulian
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
nini
senior
senior
Mesaje: 189
Membru din: 27 Ian 2008, 13:18

Re: CAUT COECHIPERI....

Mesaj de nini » 18 Mar 2008, 14:32

Iulian....ai grija reclama se plateste...si totusi..nu uita..acesta este un forum de pescuit...nu Romania Libera....
Ca moderator ma vad nevoit sa-ti atrag atentia... :wink:
APCR

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: CAUT COECHIPERI....

Mesaj de IULIAN C » 19 Mar 2008, 03:02

nini scrie:Iulian....ai grija reclama se plateste...si totusi..nu uita..acesta este un forum de pescuit...nu Romania Libera....
Ca moderator ma vad nevoit sa-ti atrag atentia... :wink:
Cerusem intai acordul....da....ai dreptate,mea culpa!
Scuze,dar cum ma puteam feri sa nu fie ca o reclama?
Altceva intentionasem!
Scuze! :cry:
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
persanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 16 Feb 2008, 18:26

Re: CAUT COECHIPERI....

Mesaj de persanu » 19 Mar 2008, 21:28

Iulian si cine crezi ca ar vrea sa se angajeze acum cand a inceput sezonul de pescuit ?
la toti le e capul la crap nu la ............................. bucatarie :lol: :lol: :lol:
nici pe la bucataria lor nu prea ai vezi de dorul .......................crapului.......... :P :lol: :P :lol: :P

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”