ce ati vazut interesant la targ?

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
robertpescar
senior
senior
Mesaje: 267
Membru din: 02 Dec 2009, 04:41
Localitate: slobozia

ce ati vazut interesant la targ?

Mesaj de robertpescar » 15 Mar 2012, 18:10

asa cum scrie in titlu,va rog sa spuneti ce ati vazut nou sau interesant la targ!

Avatar utilizator
Vali_ms
senior
senior
Mesaje: 274
Membru din: 16 Ian 2011, 13:25
Localitate: tg-mures

Re: ce ati vazut interesant la targ?

Mesaj de Vali_ms » 18 Mar 2012, 10:29

Caca-maca!Cam asta are fi,am facut 800 de km dus-intors degeaba!Standul celor de la senzor era cel mai cautat.
Vreau in tarile calde!

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: ce ati vazut interesant la targ?

Mesaj de gogu steriade » 18 Mar 2012, 14:55

femei iera ? :-? data trecuta avea femei imbracate in pielea goala vopsita ! :x
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
DeltA
membru activ
membru activ
Mesaje: 57
Membru din: 22 Noi 2007, 16:10

Re: ce ati vazut interesant la targ?

Mesaj de DeltA » 18 Mar 2012, 15:47

Da....mai saracutz targu de anu' asta (...Gogule ...imbracate 'n pielea goala ..nu.. da' erau vre-o 3 ''promovatoare '' la balta Magiesti...parca... =P~ )
Senzor cu reduceri la dipuri ,nade ..etc(MHLM ...tot la mare cautare este.... =)) )
Interesant era la standul Mile maestro...parca...si anume accesorii pt pescuit la crap...Carp academy....saculeti solubili...(varianta rotunjita la capat)..agrafe rapide...cutii de mai multe feluri...etc
Lipsa Energofish...(de ce oare , ca ei aveau stand totdeauna central, cu multi referenti...etc )

Avatar utilizator
mark1
utilizator
utilizator
Mesaje: 21
Membru din: 17 Mar 2009, 14:44
Localitate: Ploiesti

Re: ce ati vazut interesant la targ?

Mesaj de mark1 » 18 Mar 2012, 18:37

Din an in an calitatea targului scade.In primul rand locatia(ptr noi provincialii era mult mai OK la ROMEXPO),in al doilea rand totul a fost foarte inghesuit,preturi foarte mari,marfa putina si ca in orcie obor.Singurul stand care mi-a placut a fost cel al ungurilor de la Haldorado,in rest abureala,scule de tot rasul la preturi exorbitante.Cred ca ar trebui ca organizatorii sa-si mai arunce ochii la ´´fratii´´ unguri care fac targuri adevarate si in locatii super nu intr-un cort jegos si insalubru.Este ultima oara cand mai ma deranjez sa vad,CE??????

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: ce ati vazut interesant la targ?

Mesaj de Madalin Dirla » 18 Mar 2012, 23:55

Oferte bune la HALDORADO 8 lei rola de saculet solubil =D> ,preturi bune la Magic Baits,Senzor si Claumar unde erau si cei mai multi clienti ;) , cei mai slabi mi s-au parut cei de Quest Baits unde dupa ce ca au scumpit produsele cu 30%-35% (fata de anul trecut la acelasi targ)nici nu aveau marfa pe stoc :-q ,pacat de baietii care le prezentau produsele.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”