Off-topic ...cu Gogu & Friends

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 05 Feb 2010, 11:41

Qnyx scrie:=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Cred ca am ras 5 minute la postarea asta a' la Gogu !
nu e bine sa razi de mine man ;;) ...si oricum 5 min e putin :-? ...foarte putin ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 05 Feb 2010, 13:51

Tibi,nu conteaza melodia ,ci conteaza ..poezia..
C-asa ,mai e si Emil:

si Ghitza:

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 05 Feb 2010, 14:49

Tibi30 scrie:mircea,uita-te bine,si o sa gasesti un filmulet,unde ,,nicusor de la braila",are look-ul,de la avatarul,lui Gogu steriade..dar sa-l lasam pe maestru,si poate recunoaste el singur.. :D ..lmi cer scuze pt. off topic..
bre tre sa recunosc ca am avut la viata mea si momente mai grele #:-S cand datorita unor imprejurari demne da romanul da dragoste interbelic :-B ma vrajit una dan Braila siam apucato pa niste cai ascunse ale laturi mele umane ! :-$ ca urmare de multe ori inpins da necuratu am consumat ierburi si plante aromatice :"> si inclusiv betisoare aromate dan china ca re nici nu trebuia mancate ci doar date foc sa faca fum ! #-o ce sa va mai spun am facut ca trenu in gara <:-P pana ama cazat uni pa str. Carantinei nr.4 si cine e dan Braila poata sa confirma ca acolo e penitenciaru ! >:D< siodata am vrut sa fug vere siam sarit gardu ;) ca stiam ca peste drum era o moara mare cat casa poporului facuta da marele scriitor Anghel Saligny. :-? da finca mai resimtem efectele nociv da negative ale papadiilor pe care leam tras pa nas cu baietii acolo in camera ,mi sa schimbat notiunile da puncte cardinale siam sarit gardu din lac in put ,ca alt vecin cu penitenciaru e o cazarma da jandarmi L-) care facea instructie cu caini da paza si sa vezi ce ochisori a facut animalele ;;) cand ma vazut pa mine in zeghe incercand sa sar gardu inapoi aratandumi colti ca un tigru >:P da da fapt mieuanm si ma zbarlisem ca o pisica ,poate-poate sa mai intimideaza fraieri :-S ...si urmarile sa vazut pe net :"> , ca ia durut fix in basca da capitan a lu basexu si ma facut praf ! :(( dupa aia mam facut om cinstit si la casa altuia ,ca io nu mai aveam casa ! :-c am ramas cu ceva apucaturi de zmardoi da numa cand vad iar papadi in rest sunt cuul si ferches mai ceva ca alba ca zapada !
pss
pace voua cititorilor si sa ma iubiti ca si eu va iubesc mai ceva ca pa monica dan cartieru Viziru 3 care ma deprimat si ma decazut in viata si pentru care mam si batut cu autoritatile pe unde ma intalnit si ma cautat sa ma oprime ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: AVPS-ACVILA NR-13 in Campionatul National

Mesaj de Amstel » 17 Feb 2010, 23:59

florentiniuga scrie:Acum chiar s-a depasit orice limita de off-topic, de ambele parti. Nu mai tolerez genul acesta de polemici pe Info Pescar. Daca se continua inchid topicul. >:)
Gata. ma las de pescuit la crap si ma apuc de vanatoare. Poate il corup si pe Iulica, ca uite ce lot am:
Fişiere ataşate
image013.jpg

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gor965 » 18 Feb 2010, 12:50

Sorine ,ti-am mutat postul bre ... ca vanatoritele astea n-au nici o treaba cu CN de Crap ...poate doar cu craparii sa aiba ceva... :-? :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de mircea62 » 18 Feb 2010, 15:51

gor965 scrie:Sorine ,ti-am mutat postul bre ... ca vanatoritele astea n-au nici o treaba cu CN de Crap ...poate doar cu craparii sa aiba ceva... :-? :D
Si zici ca are treaba cu Gogu. :-? Saracu, cand e ceva de nu se potriveste, hop, dam pe Gogu. =))

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gor965 » 18 Feb 2010, 16:23

mircea62 scrie:
gor965 scrie:Sorine ,ti-am mutat postul bre ... ca vanatoritele astea n-au nici o treaba cu CN de Crap ...poate doar cu craparii sa aiba ceva... :-? :D
Si zici ca are treaba cu Gogu. :-? Saracu, cand e ceva de nu se potriveste, hop, dam pe Gogu. =))
Are treaba...cu Off topic ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Amstel » 18 Feb 2010, 18:18

gor965 scrie:Sorine ,ti-am mutat postul bre ... :D
Pai si tu, mey Gore?! O bunatate de lot aveam si l-ai bagat la Gogu in ograda? (:| Asta-i discriminare :) !!! Pai lotul Acvila de ce a ramas acolo, ca nu-i asa frumos ca al meu :)) )?? Va e frica de fetele mele? Sau poate voua nu va plac ..femeile =)) ?? Oricum, mie imi plac mai mult fetele (care umbla cu pusti :)) ) decat acvilistii, care au si-un ceaun in cap =))

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gor965 » 18 Feb 2010, 19:00

Ce sa va fac...voi in loc sa discutati despre acvile ,ulii ,soimi si alte pasari de prada de pe la noi ,voi bagati poze ...cu pasarici !!! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de mausse26 » 18 Feb 2010, 20:01

Apai ,,pasaricile,,astea nu e animale de prada bre??? =)) =)) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 20 Feb 2010, 20:06

unde ati casit mah curcile alea / :-B nu vedeti ca e vai mama lor si slabe si subnutrite si nepregatitea sa tina o pusca ! #-o una sa impuscan tzatze @-) alta in picior ,alta face pa rambo ,o fi travestit L-) ,alta tine pusca ca john wine =D> ,ce mai mah in afara da aia cu silicoane care dan cauza da securitatea la implanturi nici nare pusca :^O nici nai pa ce pune mana ca bubuie , e pocnitori ca uite cu ce sictir sa uita bagaboanta aia a 3-ia ! ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de mircea62 » 21 Feb 2010, 11:36

gogu steriade scrie: e pocnitori ca uite cu ce sictir sa uita bagaboanta aia a 3-ia ! ;;)
din stanga sau din dreapta ? :)) =))

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Amstel » 21 Feb 2010, 12:50

gogu steriade scrie:unde ati casit mah curcile alea / :-B nu vedeti ca e vai mama lor si slabe si subnutrite si nepregatitea sa tina o pusca ! #-o una sa impuscan tzatze @-) alta in picior ,alta face pa rambo ,o fi travestit L-) ,alta tine pusca ca john wine =D> ,ce mai mah in afara da aia cu silicoane care dan cauza da securitatea la implanturi nici nare pusca :^O nici nai pa ce pune mana ca bubuie , e pocnitori ca uite cu ce sictir sa uita bagaboanta aia a 3-ia ! ;;)
gogule, am uitat sa-ti prezint capitanul nejucator al lotului...
Fişiere ataşate
pic_3.jpg

Avatar utilizator
baboieru
senior
senior
Mesaje: 224
Membru din: 09 Ian 2010, 10:25

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de baboieru » 21 Feb 2010, 12:59

iuhu!!!! ~x(

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 22 Feb 2010, 11:26

Amsterdamer scrie:
gogu steriade scrie:unde ati casit mah curcile alea / :-B nu vedeti ca e vai mama lor si slabe si subnutrite si nepregatitea sa tina o pusca ! #-o una sa impuscan tzatze @-) alta in picior ,alta face pa rambo ,o fi travestit L-) ,alta tine pusca ca john wine =D> ,ce mai mah in afara da aia cu silicoane care dan cauza da securitatea la implanturi nici nare pusca :^O nici nai pa ce pune mana ca bubuie , e pocnitori ca uite cu ce sictir sa uita bagaboanta aia a 3-ia ! ;;)
gogule, am uitat sa-ti prezint capitanul nejucator al lotului...
ba tu esti perversiunea intruchipata ! :-B asta e ca o floare da colt urcamash pa munti ei da fata frumoasa ! :x sa vede ca supt la mai multe mame si e tare in gura rau ca tzipa palmani in ea si da pa dan afara ! #-o ce mai miai stricat linistea conjugala si acuma vrea si tovarasa mea sa arate ca asta si io nam un sfant sai fac cate operati da cosmetica vre ea ! :-S
pss
dau un tzigan @-) ...pardon, un regat ! (:| pentru un numar lu fata asta <:-P ...un numar da telefeon ! #:-S
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”