b75danny

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
PsiHo
senior
senior
Mesaje: 351
Membru din: 29 Sep 2008, 13:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

b75danny

Mesaj de PsiHo » 01 Iun 2012, 08:53

Recomand cu incredere.
am luat un vaporas de la el,facut de el, lucrat foarte foarte bine.

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: b75danny

Mesaj de LARY » 08 Iul 2012, 12:10

Recomanda-l pe ala care la facut acum un an si jumate ca e pacat sa-l lauzi pe unu pe munca altuia.
Si o rugaminte la toti care fac navomodele si ma vorbesc pe la spate :-?? Rog incetati cu strambele ca nu sunt adevarate :-@
Ca Lary nu pune suruburi dalea ca Lary le face si el cu ce are, ca cutare ca o fi si ca no fi.
Ce eu am zis la vrun eventual client ca; Bai frate e primul navomodel, ca e al doilea, ca nu are experienta, ca l-a facut din ce a vazut pe la unu sau pe la altu, ca ia dat cu virgula si a cerut ajutorul pe forum-uri de specialitate cand sa incurcat, sau ca atunci cand a facut ceva gresit ia atras lumea atentia ca nu trebuia sa faca asa si ca nu e bine ce a facut.
Sunt persoane care acum doi ani nu stia sa masoare consumul unui motor, nu stiau sa tina un pistol de lipit in mana, nu aveau nici o cunostinta despre vrun element electronic sau despre un fir si care acum fac barci si le vinde pe forum.
Eu aici ma refer la cativa colegi de forum care se ocupa cu asa ceva, stiu ei care sunt eu nu le voi da nume sa nu le stric reputatia de oameni seriosi si buni meseriasi :-$
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
nica jr.
senior
senior
Mesaje: 306
Membru din: 19 Feb 2011, 09:17
Localitate: Focsani

Re: b75danny

Mesaj de nica jr. » 08 Iul 2012, 12:38

Ca bine ai zis si mare dreptate mai ai. =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”