Ezekiel

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
ZSOLT DEZSI
senior
senior
Mesaje: 313
Membru din: 25 Feb 2012, 17:12

Ezekiel

Mesaj de ZSOLT DEZSI » 01 Apr 2012, 08:23

Acest asa zis domn , este [...] , stresant, care crede ca totul se invarte in jurul lui, toata ziua nu face altceva , decat cumpara si revinde pe acest seit si streseaza utilizatorii acestuia, ba mai mult foloseste si un limbaj murdar la adresa unor oameni pe care nici macar nu ii cunoaste si nu ia vazut in viata lui.

Avatar utilizator
ezekiel
Veteran
Veteran
Mesaje: 614
Membru din: 03 Aug 2011, 14:06

Re: Ezekiel

Mesaj de ezekiel » 01 Apr 2012, 08:49

Chiar imi pare rau ca mi-am bagat in cird cu un ratat , pai ori esti nesimtit , ori ai tupeu , mai si mintit si ai tupeu cat incape , pai de ce n-ai zis ma din prima ca le-ai dat , ca nu te m-ai deranjam . Puteai sa spui ca le-ai dat , dar ai preferat sa minti cu nerusinare ca sa stau linistit , ca mi-o trimiti .Daca nu minteai si ai fi spus clar , te lasam in pace si n-as mai fi insistat , ma mizerie ce esti !!

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: Ezekiel

Mesaj de popescu59 » 01 Apr 2012, 12:09

Nu va mai agitati atit , chestia cu onoarea este la mare pret la noi in tara , nu va este clar discuti un pret astepti si primesti palme , vine altul ofera 5 lei mai mult si ramii cu ochii in soare , si asta fiindca tranzactiile se fac pe PM daca s-ar face scris la locul faptei aceeia care faca magarii din astea imediat ar fi exclusi . Normal si corect ar fi ca tranzactiile sa fie facute pe topic nu pe PM , daca aveti ceva de ascuns nu postati nu vindeti.
Cind ti s-a facut o oferta si ai scris ok , nu primesti produsul automat IGNORE de pe forum celui care a facut astfel de tranzactie fara sa trimta produsul celui care ia dat OK .
Si atunci ati vedea ca ne civilizam si noi , nu includ in acesta oala pe toata lumea dar sunt destui care procedeaza cum s-a aratat mai sus . Oare acel 1 leu primit in plus iti creste nivelul de trai ???
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: Ezekiel

Mesaj de darius123 » 02 Apr 2012, 00:15

Raspund eu.Acei cativa lei in plus, nu te ajuta prea mult, in cateva zile...nu ii mai ai.Dar pentru acei cativa lei in plus, pierzi onoarea, care nu o mai castigi in cateva zile.Si eu am patit de 2-3 ori sa ma bucur degeaba, am pus la punct toate detalile si nici macar nu am fost anuntat ca afacerea a picat.Cand am cerut raspuns, am primul unul sec.Este produsul meu si fac ce vreau cu el, a venit cineva si mi-a oferit mai mult sau nu a mai fost nevoie de transport, clientul fiind din acelasi oras.Nu am facut asa ceva in viata mea, am preferat tot timpul sa ma tin de cuvant, chiar daca am piedut timp, sau chiar bani.Dar asa cum ati spus Domnule Popescu, poate cerem prea mult de la societatea in care traim, normalitatea fiind la ani lumina in aceasta tarisoara a noastra.
Asta este, traim cu speranta ca o data si o data o sa primeze calitatea si nu cantitatea.Pana atunci, FIRE INTINISE tuturor!!!

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Ezekiel

Mesaj de Ion Mironov » 02 Apr 2012, 10:49

Asta este, traim cu speranta ca o data si o data o sa primeze calitatea si nu cantitatea.Pana atunci, FIRE INTINISE tuturor!!!


Sper ca te-ai referit strict la oameni si nu la peste.niciodata calitatea nu v-a bate cantitatea la pesti :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) =)) :D

Titlul de prost gust.Putin respect fata de utilizatorii acestui site.Oricine poate fi jignit cu cateva cuvinte bine alease care sa nu deranjeze pe altii.Sanatate si fir intins tuturor
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
yo_yon
Veteran
Veteran
Mesaje: 632
Membru din: 04 Mai 2008, 09:53

Re: Ezekiel

Mesaj de yo_yon » 02 Apr 2012, 15:23

ZSOLT DEZSI scrie:Acest asa zis domn , este un obsedat , stresant, care crede ca totul se invarte in jurul lui, toata ziua nu face altceva , decat cumpara si revinde pe acest seit si streseaza utilizatorii acestuia, ba mai mult foloseste si un limbaj murdar la adresa unor oameni pe care nici macar nu ii cunoaste si nu ia vazut in viata lui.
Pai [.....................], cum iti permiti sa vorbesti asa , dupa ce ai fost dovedit drept tzepar[.....]!!

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Ezekiel

Mesaj de Sebastian » 02 Apr 2012, 16:21

ALO,se aude acolo in spate,mai incet cu pianul ca se varsa clapele.INCETATI cu limbajul licentios si injuriile,caci altfel suportati consecintele!!!! :-q

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”