jonny_23 - om de calitate

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
Costel Jambu
senior
senior
Mesaje: 314
Membru din: 15 Sep 2009, 15:36
Localitate: Bacau
Contact:

jonny_23 - om de calitate

Mesaj de Costel Jambu » 31 Dec 2009, 12:07

Sal.Astazi am cumparat de la jonny un set de avertizori cu statie,marca senzor.Mai exact,azi au ajuns cei de la fan curier.Produsul primit este exact cum l-a descris omul,in perfecta stare,si ca functionabilitate si ca design.Pentru cei care au de gand sa faca afaceri cu jonny_23 ii sfatuiesc sa mearga orbeste pe incredere caci omul e de cuvant si de calitate.Numai bine va doresc si un sincer LA MULTI ANI!
ps:Fir intins!...mai spre primavara.
1 Aprilie...Ziua Nationala A Romaniei!

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: jonny_23 - om de calitate

Mesaj de Ion Mironov » 31 Dec 2009, 13:10

multumesc fisher....nu trebuia sa te deranjezi.....chiar nu are rost sa prostesti pe cineva atunci cand e vorba de pescuit...in afaceri e altceva :D =)) =)) =)) =))

oricum sfatul meu este sa nu cumparati decat de la persoane care ori sunt cunoscute ori au mai facut tranzactii de genu...nu luati de la clone sau de la no name.....imi aduc aminte ca era unu din suceava parca sau piatra neamt nu mai stiu cum avea userul parca vindea bbrlc-uri....la super pret.....le trimitea cumparatorului si platea coletul la primire...cand la desfacut avea in colet niste bolovani de toata frumusetea.....asa ca mare grija la trocuri....

la multi ani tuturor infopescarilor
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”