patrudaniel

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
costi02
utilizator
utilizator
Mesaje: 46
Membru din: 25 Ian 2012, 23:50
Localitate: Sighetu Marmatiei

patrudaniel

Mesaj de costi02 » 02 Sep 2013, 19:43

"boiles dynamite baits the source 18mm 1kg pret 30 lei (punga este desfacuta si folosite maxim 10 bile din ea la o emisiune tv pentru o prezentare....dar sunt proaspete si au aroma)
boiles club carping premium sweet 1 kg 18mm solubile pret 30 lei (este aceeasi problema ca si la punga de la dynamite baits) pret per pachet dynamite baits + club carping 50 lei + transport"
Asa suna anuntul initial.
Promt in expediere, neserios in ceea ce priveste continutul, asa cum dicutasem si in privat, adica sa fie asa cum zice in anunt, adica MAXIM 10 BILE. Insa de la posta am avut surpriza sa constat ca, greutatea coletului cu tot cu ambalaj este de 1,8 kg Daca vreti va fac o poza la ambalaj : :D .
D-le patrudaniel, vi le-am platit asa cum ati cerut, nu am negociat, daca eram neserios va returnam coletul, stiu ca o sa ziceti ca nu conteaza 200 de grame, poate aveti dreptate, dar conteaza omenia si bunul simt.
Cu toate astea va doresc vanzare buna la celelalte produse si fir intins!

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: patrudaniel

Mesaj de daddy caddy » 02 Sep 2013, 20:50

DE CE SA FI NESERIOS DACA RETURNAI COLETUL?ITI DAI SEAMA IN CE FOAME ERA PRAPADITUL SI CE SA MAI BUCURAT LA 50 DE LEI?URMARESTE-L CA POATE MAI VINDE 2 ACE .3MT DE FIR,2 AGRAFE RAPIDE.......... =))
VINA ITI APARTIE CA AI PUS BOTUL LA ACEST MARE <AFACERIST> :D ITI IMAGINEZI CUM SE UMFLA ACUM CARNATUL ASTA FLAUSAT CA CE MARE COMBINATIE A FACUT :)) **== **== **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
costi02
utilizator
utilizator
Mesaje: 46
Membru din: 25 Ian 2012, 23:50
Localitate: Sighetu Marmatiei

Re: patrudaniel

Mesaj de costi02 » 02 Sep 2013, 21:18

Personal, nu cred ca-i fomist, cred ca nu s-a abtinut sa nu puna vreo 2 de-o parte :-q
P.S. il somez public pe d-l Jirosmarius ca strica apele pe aici, am tot citit aici despre corectitudinea domnului, onestitate, modestie, aveti grija domnule, ca poate o sa invete si alti de la d-voastra (dau si un pahar de palica de pere de 54 de grade daca va prind)!

Avatar utilizator
patrudaniel15
membru activ
membru activ
Mesaje: 61
Membru din: 10 Feb 2014, 22:36
Localitate: pitesti

Re: patrudaniel

Mesaj de patrudaniel15 » 11 Feb 2014, 00:34

daddy_caddy carnat flausat esti tu fratica.
nu ma umflu cum crezi tu ca nu ma bucur la 50 de lei sau 100 grame boiles
dar asa cum am spus asa a fost. ptr ca la ce diametru aveau boilesurile fix 200gr cantareau dar se pare ca esti pe alta planeta dumneata.
macar sa ai dumneata bani asa multi, cred ca daca vezi pe jos o hartie de 50 ron o ridici cu limba
oare de ce am lasat preturile mai jos decat cel adevarat?????? de placere ?????? nu tocmai pentru acele 200 grame



cat domnului costi imi cer scuze pentru neplacerea creeata. dar daca intelegeti prin asta o TEAPA va rog frumos sa santariti 10 boilesuri.
cu respect.

p.s vad ca adminii nu stiu sa dea ban celor care jignesc doar celor care vand :))))

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”