userul alin27_2009

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
neverback
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 29 Iul 2011, 14:25
Localitate: cluj napoca

userul alin27_2009

Mesaj de neverback » 21 Feb 2013, 18:21

mai multa atentie in trazanctiile cu acest user,nu spun ca este baiat rau doar ca descrierile nu sunt intocmai cu realitatea .
Am cumparat un ceas de la el care mi-a fost prezentat prin cateva poze si camera web si ,,prin cuvant de onoare ca nu este zgariata sticla ecranului ,ca nu are defecte ascunse . in fine am primit doar cuvinte de lauda pentru ceas.Cand am ridicat coletul surpriza a fost sa gasesc zgarieturi pe ecran destul de mari si o mica fisura intr-o margine de vre-o 3 mm pe care nu a recunoscut-o in convorbirea telefonica spunand ca mi-a aratat pe web ceasul si nu avea nimic ,ca-i pare rau (pe web nu poti sa vezi mare lucru)si motivand-o de la transport desi era foarte bine impachetat (punga cu bule, carton, cutie carton foarte solida) trecand peste toate astea constat ca are o bratara foarte mica avand in vedere ca am incheietura subtire n-am mai intalnit ceas care sa nu-mi intre pe mana [-x . Era un aspect de precizat ca daca era mare orice prost stia sa-i scoata o zala . Acestea fiind spuse nu pot decat sa va recomand decat :mai multa atentie ,cereti cat mai multe detalii , si nu va luati pe incredere .................................

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”