userul evelyn

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
k_2
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 16 Oct 2009, 12:56

userul evelyn

Mesaj de k_2 » 19 Mar 2013, 16:52

Astazi am achizitionat 4 lansete de la acest utilizator, o persoana de 2 lei. intelegerea a fost de 5 lansete din care au ajuns la mine numai 4. mai mult de atat la doua dintre ele 3 inele erau facute praf. va recomand sa nu cumparati sau sa vindeti ceva acestei persoane.

Avatar utilizator
zyr100
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 19 Mar 2013, 17:47

Re: userul evelyn

Mesaj de zyr100 » 19 Mar 2013, 17:56

pai cred ca tre sa facem o vizita la mioveni in weekend ca nu poate sa ramana asa

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Veteran
Mesaje: 1163
Membru din: 02 Apr 2012, 02:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: userul evelyn

Mesaj de osc1or » 19 Mar 2013, 18:30

Bine ca nu am facut afaceri cu el...
M-a aburit la telefon ca vrea sa cumpere niste lansete de la mine, dar ca vrea sa le vada inainte sa le achite, desi ii explicam ca nu am cum sa fac asta el tot insista. Cred ca vroia sa i le trimit asa gratis, sa le vada si sa le plateasca dupa daca ii plac.
Dupa ce i-am spus ca am gasit client si ca le dau in alta parte, parca luase foc, nu mai stia cum sa le ia. Ca el le vrea acum, ca gata, ca e decis, ca bla bla...
O alta chestia care m-a cam uimit, l-am sunat pe la ora 13 si omul dormea... :) pt mine asta spune multe :)

Ma felicit ca nu i-am trimis lansetele ca aproape sigur veneau retur la cat de instabil e omul (cel putin asta e parerea care mi-a lasat-o mie)
Imi pare rau ca ati luat teapa de la om.
Clar trebuie capacit daca a trimis o lanseta in minus!
Critic echilibrat

Avatar utilizator
evelyn
senior
senior
Mesaje: 434
Membru din: 30 Ian 2013, 15:21

Re: userul evelyn

Mesaj de evelyn » 01 Apr 2013, 14:03

a fost o neintelegere problema este rezolvata , iulian poate se va confirme cele spuse de mine
si celor care au scris puteti sa-mi lingeti cotorul de la lanseta
si daca dormeam la 1 care este problema prietene ? tu daca ai lucra o noapte intreaba ce plm ai face la ora 13, parerea mea( esti un distrus) , si trebuia sa iau lansetele fara se le vad dupa parerea ta?
si ca un sfat pt cei care citesc nu mai trmiteti lansete prin posta sau cu ce vreti voi fara sa le ambalati in tevi de plastic

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”