userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
Adrian Onisoru
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 06 Mai 2009, 11:45
Localitate: Tg-Mures

userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de Adrian Onisoru » 17 Oct 2011, 03:20

Am colaborat cu acest DOMN din Oradea. Se poate vedea aici:
http://www.infopescar.tv/forum/vanzari/ ... 10947.html
Cum ne-am inteles la telefon, asa a facut.
Se poate avea incredere in dansul!
Ii multumesc din suflet, sa-i dea Bunul Dumnezeu numai bine si sanatate dansului si familiei sale.
Domnule Marius: fire intinse!!!

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de bebe2011 » 20 Oct 2011, 10:28

Sunt momente cand te bucuri ca esti roman.Acesta este unul dintre ele! =D> =D>

Avatar utilizator
mariusbulanel
Veteran
Veteran
Mesaje: 509
Membru din: 25 Oct 2008, 18:05
Localitate: Baia Mare
Contact:

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de mariusbulanel » 20 Oct 2011, 11:54

un om de nota 10 acest domn JIROSMARIUS!multumesc frumos ... **==

Avatar utilizator
diccosmin
Veteran
Veteran
Mesaje: 886
Membru din: 28 Mai 2010, 19:53
Localitate: SB

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de diccosmin » 02 Dec 2011, 00:30

Nu aveam de gand sa-mi postez parerea dar cand vad atatea laude nu ma prea pot abtine:

aici e topicul de pe care am cele de mai jos http://www.infopescar.tv/forum/viewtopi ... 12#p130812

1. trusa complect echipata pt feeder cosulete toate gramajele ,momitoare agrafe rapide,bilute cauciuc,fire carlige,tije cosulete etc 75 ron.mentionez ca toate produsele sunt ca si noi impecabile fara zgarieturi au o singura iesire la un concurs de feeder pe cetariu bihor.

Am cumparat aceasta trusa la pretul de 50lei, ieftin ca si produsele de altfel. Cutia cu capacul rupt si foarte murdara/zgariata, multe accesorii de match, plumbi picatura culisanti, alice, antene de plute dar plute nu, greutati pentru plute culisante (parca era trusa de feeder, sau astea erau bonus?!), ace amestecate in diverse cutii, unele folosite la un loc cu cele nefolosite, cateva plicuri cu 2-5 carlige in plic, in unele amestecate de nu sti care de care e; cateva role de fire pentru inaintas utilizabile, cateva cosulete de foarte prosta calitate probabil home-made in niciun caz toate gramajele, cosulete pe tija in stare ok; in fine ... debandada totala in acea cutie, dar am reusit sa aleg cate ceva .. 2-3 cosulete, niste porumb artificial, cateva agrafe/varteje, restul la gunoi ca nici de donat nu aveam ce sa donez (am gasit un tambur de match fighter 3000 pe care il voi trimite unui domn caruia i-am vandut candva o astfel de mulineta). Gresala mea ca n-am insistat sa trimita niste poze, dar m-am lasat inselat de descrierea din anuntul de vanzare de mai sus " o singura iesire pe balta...." etc. Pacat ca nu am facut poze la inceput, dar nu m-am gandit ca voi posta aici

2. bat feeder cormoran speciland black feeder 3,60 act 40-120gr pret magazin 241 ron se vinde la 150 ron
ieftin ce-i drept dar si cu tronson ciobit, conform descrierii de mai sus "o singura utilizare la concurs". Pot spune decat ca nu pare a fi utilizat o singura data/zi la concurs...

Sper ca altii au fost mai norocosi!

Marius, nu te-am contactat pentru ca nu vreau nimic de la tine, nici banii inapoi , am inteles ca ai nevoie in aceasta perioada, asa ca consider aceasta tranzactie un act de binefacere din partea mea. Voi folosi lanseta si daca va crapa va crapa, cele cateva cosulete probabil vor ajunge pe fundul apelor cum au ajuns multe altele.... prumbul si peletele poate vor ajunge in gura pestelui. Parerea mea e ca ai exagerat cu descrierea produselor.
Da, a mai fost un degetar, si un borcan te pelete halibut care ce-i drept ma consoleaza cand ma gandesc la aceasta cutie.

**==

Avatar utilizator
viorelb73
Veteran
Veteran
Mesaje: 658
Membru din: 29 Iul 2010, 18:49
Localitate: Constanta

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de viorelb73 » 11 Dec 2011, 00:05

Pentru domnul @@diccosmin@@
Nu sunteti singurul care ia teapa cu sh de la bulan..., pardon, neseriosi ! Eu mi-am luat-o cu 1 bat cormoran de crap (folosit doar 1 sezon, dar lovit sau prins in portiera masinii) si 2 mulinete okuma powerliner 860 care la exterior erau superbe, dar angrenajele de roti dintate din interior erau aproape rase (banuiesc ca si-a luat unele noi, le-a schimbat rotile dintate la cele vechi ale lui si apoi le-a pus in vanzare pe cele noi "bulite"). Va recomand sa luati noi sau sa platiti dupa ce vedeti produsele si le verificati inainte de a plati.

Cu respect, Viorel
Plec la pescuit, nu să prind peşte !!!

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de jirosmarius » 23 Apr 2012, 00:03

cosmine mai lasat masca ...jur.cand ai primit coletul mai sunat si mi ai spus ca esti fff multumit,am insistat sa ma suni cand il desfaci si ai fost multumit...asa spuneai.ti as fi trimis banii innapoi daca te as fi simtit ca nu e asa...iar legat de bat o fi fost no fi fost ciobit nu stiu...pt ca eu nu l am folosit decat o data...pretul pe care l am cerut a fost mai mult decat rezonabil si pt cutie..75 ron daca ti se pare mult atunci am rezerve...te am crezut un om corect care spune in fata ce are de spus...aveai nr meu adresa mea...puteai sa ma suni si rezolvam..cum crezi tu.eu sunt cu sufletul inpacat ca nu am tepuit pe nimeni ....tepuit am fost eu ca le cumparam si le vindeam la juma de pret...nu ti port pica pt ce ai scris aici iti doresc tot binele din lume tie si familie tale....

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de sorin1362 » 23 Apr 2012, 00:31

Ei, vezi Mariusika de ce trebuie sa dai mai multe detalii si sa pui poze reale ? Ai promis ca pui poze si n-ai facut-o pana azi ... La primul anunt lipsit de poze reale, te poti orienta spre alte forumuri !!!
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de jirosmarius » 23 Apr 2012, 10:14

veti avea poze.....

Avatar utilizator
brad
senior
senior
Mesaje: 156
Membru din: 08 Feb 2011, 18:31

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de brad » 27 Apr 2012, 15:06

Am cumparat cele doua mulinete spro incognito...am trimis chiar banii inainte...avea omul nevoie...totul a fost perfect mulinetele sunt aproape noi, sunt din bucuresti si nu am nici o legatura cu domnul in cauza dar vreau sa spun ca a fost super ok. **==

Avatar utilizator
chinaman
Veteran
Veteran
Mesaje: 1370
Membru din: 18 Ian 2012, 17:02
Localitate: Bucuresti Ghencea
Contact:

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de chinaman » 11 Mai 2012, 09:12

Super fin baiatul!
Si eu am facut afaceri cu el si este un om super sincer si cu un caracter deosebit.
Mariusica iti doresc numai bine asa cum faci si tu altora .
Stima.
NIMENI NU E DESTUL DE INTELIGENT CA SA-L POATA CONVINGE PE UN PROST CA E PROST!

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de jirosmarius » 16 Mai 2012, 17:43

ms mult chinaman..ma bucur ca poate la un moment dat am reusit sa va aduc un mic zambet pe fata,si tranzactiile v au multumit.chinaman sanatate tie si familiei tale...

Avatar utilizator
chinaman
Veteran
Veteran
Mesaje: 1370
Membru din: 18 Ian 2012, 17:02
Localitate: Bucuresti Ghencea
Contact:

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de chinaman » 16 Mai 2012, 19:32

Multumesc asemenea si tie Mariuse!
NIMENI NU E DESTUL DE INTELIGENT CA SA-L POATA CONVINGE PE UN PROST CA E PROST!

Avatar utilizator
diccosmin
Veteran
Veteran
Mesaje: 886
Membru din: 28 Mai 2010, 19:53
Localitate: SB

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de diccosmin » 16 Mai 2012, 20:06

jirosmarius scrie:cosmine mai lasat masca ... [....]
Unde stau laudele pot sta si criticile,
Nu vreau sa continuam subiectul, acesta fiind de domeniul trecutului, sunt om serios iar descrierea facuta de mine a fost comform realitatii. Nu am contestat preturile (intr-adevar convenabile), dar descrierea produselor nu a fost conform realitatii.
spuneti ca ati folosit lanseta o singura data, dar a fost noua cand ati folosit-o? Sau ati cumparat-o SH apoi ati revandut-o?! Mi-e sincer greu sa cred ca acea lanseta a avut o singura partida la activ. Am incercat-o si eu o data, lanseta ca si model pot spune ca e reusita pacat ca a fost destul de maltratata. Oare as putea s-o vand acum spunand ca am folosit-o o singura data?

la randul meu va doresc numai bine
**==

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: userul jirosmarius - OM DE INCREDERE

Mesaj de jirosmarius » 18 Mai 2012, 21:13

Cosmine ce sa zic...fie cum vrei tu.... imi asum criticile pt paguba pe care ti am produs o...glumesc...numai bine iti doresc...

Avatar utilizator
chinaman
Veteran
Veteran
Mesaje: 1370
Membru din: 18 Ian 2012, 17:02
Localitate: Bucuresti Ghencea
Contact:

Super Jiros Marius

Mesaj de chinaman » 16 Iul 2012, 10:26

De foarte mare incredere acest baiat si il recomand pentru toate forumurile de pescuit.
Sa fi sanatos si sa fi tratat de ceilalti asa cum ii tratezi si tu , adica corect si onorabil, si sa ai viata lunga frate.
STIMA
NIMENI NU E DESTUL DE INTELIGENT CA SA-L POATA CONVINGE PE UN PROST CA E PROST!

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”