Utilizatorul HackBv

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Utilizatorul HackBv

Mesaj de Butaru Gabriel » 20 Ian 2010, 11:19

Propun moderatoriilor ca acest topic sa fie tinut la vedere .Este sa zicem ceva care lipseste pe acest forum. De asemenea va rog sa ii dati dv. un alt nume daca nu se potriveste.
********************************************************************************************************************************************
In data de 05-01-2010 am trimis domnului HackBv setul de matrite asa cum ne-am inteles, la insistentele dumnealui cu posta .Eu am suportat cheltuelile de transport si de retur al banilor, pe data de 12-01-2010 domnul HackBv mi-a confirmat ca a ridicat coletul .Ieri pe 19-01-2010 de asemenea l-am sunat pe domnul HackBv sa-l intreb daca a ridicat coletul deoarece la oficiul postal nu era nici mandatul nici ( coletul retur ) dumnealui confirmandu-mi inca o data ridicarea coletului prin MP. pe acest forum deoarece la telefon nu-mi mai raspundea. Eu nu vreau sa zic nimic despre domnul HackBv, va las sa il catalogati dumneavoastra.

PS. coletul a venit retur, l-am ridicat in aceasta dimineata.

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Atentie cui vindeti si de la cine cumparati!

Mesaj de Coleman » 20 Ian 2010, 11:26

Asteptam si parerea celui acuzat sa vedem ce zice,pana atunci e bine sa ne ferim de astfel de oameni.
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Utilizatorul HackBv

Mesaj de dragan claudiu » 20 Ian 2010, 14:46

nu stiu cind a plecat din tara dar, stiu sigur ca un prieten a cumparat rod podul pus de acuzat la vinzare saptamina trecuta,sau intilnit si au facut tirgul. **==

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: Utilizatorul HackBv

Mesaj de Butaru Gabriel » 20 Ian 2010, 18:38

Pentru mine vorbesc facturile si am incheiat aceasta discutie ,daca domnul in cauza vrea sa raspunda sau nu este treaba dumnealui.

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”