utilizatorul neverback

Detalii despre tranzactiile efectuate

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

utilizatorul neverback

Mesaj de dragan claudiu » 20 Ian 2012, 20:58

neverback scrie:
sa-i foloseasca sanatos noul proprietar prietenul tau sa foloseasca banii sanatos iar tu sa-i spui PA PA la MATA zugravule nu mie stima si toate cele bune
dragan claudiu scrie:
bai fratioare dupa ce ca baiatul a zis ca ti da tie daca baiatul care era interesat inaintea ta nu-i ia si a lasat si la pret 250+ transport ..si tu mai ai si tupeu sa spui sa plateasca tot el transportu..daca asta nu-i nesimtire atunci....te las pe tine sa-i spui cum vrei..oricum sau dat azi asa ca ...numai bine.

auzi lake pansat ca sint sau nu zugrav nu e o rusine dar, sa fi un nenorocit ca tine care se ia de mama ...am sa fac publice toate mesajele tale sa vada toti ce fel de om esti si ce caracter mizer ai...pina acum n-am avut niciodata probleme cu cineva care a cumparat de la mine sau invers , dar, tu esti un om fara cei sapte ani de acasa....care nu merita sa i se raspunda ,insa ma simt indreptatit sa-ti raspund pentru insulta in care ai incluso pe mama...iti doresc numai bine.

Avatar utilizator
neverback
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 29 Iul 2011, 14:25
Localitate: cluj napoca

Re: utilizatorul neverback

Mesaj de neverback » 20 Ian 2012, 21:35

dragan claudiu scrie:neverback scrie:
sa-i foloseasca sanatos noul proprietar prietenul tau sa foloseasca banii sanatos iar tu sa-i spui PA PA la MATA zugravule nu mie stima si toate cele bune
dragan claudiu scrie:
bai fratioare dupa ce ca baiatul a zis ca ti da tie daca baiatul care era interesat inaintea ta nu-i ia si a lasat si la pret 250+ transport ..si tu mai ai si tupeu sa spui sa plateasca tot el transportu..daca asta nu-i nesimtire atunci....te las pe tine sa-i spui cum vrei..oricum sau dat azi asa ca ...numai bine.

auzi lake pansat ca sint sau nu zugrav nu e o rusine dar, sa fi un nenorocit ca tine care se ia de mama ...am sa fac publice toate mesajele tale sa vada toti ce fel de om esti si ce caracter mizer ai...pina acum n-am avut niciodata probleme cu cineva care a cumparat de la mine sau invers , dar, tu esti un om fara cei sapte ani de acasa....care nu merita sa i se raspunda ,insa ma simt indreptatit sa-ti raspund pentru insulta in care ai incluso pe mama...iti doresc numai bine.
DE CE NU PUI TOATE MESAJELE DACA TE CONSIDERI NEIDREPATATIT DACA ESTI BARBAT BINEINTELES SI CELE CARE LE-AI SCRIS TU IN CARE MA FACI NESIMTIT CAP MARE ,, CANTA LA ALTA MASA ,, HAI PA ,, ETC .
spune oamenilor ca te-am rugat sa nu ma mai jignesti si ai continuat
RECUNOSC FAPTA SI NU O REGRET !!!
NEVERBACK :
vorbeste frumos cu mine ca eu nu te-am jignit din cate stiu eu ,nu ma lua cu cantatul la mese ca nu e ok ,nu ma fa nesimtit ca nu eu te-am facut ,spui frumos ca nu vrei sa-i dai si gata asa cum eu iti spun eu ca nu-ti dau mai mult de 250 ron transport inclus foarte frumos si la obiect asa sa vb si tu cu mine nu vrei sa-i dai nici o problema nu-i treaba ta cat ma tine buzunarul ca nu muncesti tu pentru banii mei ,nu-mi da sfaturi ce sa-mi iau ca stiu eu ce am nevoie si in ce sa investesc si in ce nu ,si hai pa ii spui la altcineva nu mie . toata stima iti doresc vanzare buna o seara frumoasa
ACESTA A FOST MESAJUL PRIN CARE TE-AM PREVENIT SA-TI VEZI DE TREABA SI SA NU MAI JIGNESTI cred ca a fost foarte la obiect dar ai continuat asa ca ...................................

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: utilizatorul neverback

Mesaj de dragan claudiu » 20 Ian 2012, 22:58

Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: Astazi, , 00:37
de dragan claudiu

de unde esti?? auzi daca nu le ia baiatu ala prietenul meu acui sint senzori imi spune ca ti da tie..cu 250 ron.. ..te anunt eu maine..
Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: Ieri, , 23:16
de neverback

dragan claudiu scrie:
asta e daca te razghindesti ...si nu le dau ca m-ai am pe cineva interesat care imi da maine raspunsul ...

nu ma razgandesc nu mai sta pe ganduri nu vreau sa te incurc da-le daca ai client eu in banii astia imi caut apoi vad eu ce gasesc eventual modelul vechi de la fl sau alte no name din astea nu ma grabesc mai mult de 250 nu investesc in senzori si oricum m-ar costa si transportul 10 20 ron .........1000 de motive cand esti sarac
bafta la vanzare si fir intins
Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: Ieri, , 22:46
de dragan claudiu

asta e daca te razghindesti ...si nu le dau ca m-ai am pe cineva interesat care imi da maine raspunsul ...
Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: Ieri, , 22:17
de neverback

dragan claudiu scrie:
270 si sint ale tale


imi pare rau doar atat am alocat pentru senzorii o sa-mi iau model un model mai ieftin
Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: Ieri, , 20:56
de dragan claudiu

270 si sint ale tale

Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: Ieri, , 18:13
de neverback

dragan claudiu scrie:
Subiect: alarme 4+1 de vinzare

neverback scrie:
pret vanzare pe pm te rog

pret vinzare 300 ron,pret cumparat din magazin 369ron.

ofer 250 ron stima si fire zbuciumate
Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: 15 Ian 2012, 01:30
de neverback

dragan claudiu scrie:
Subiect: alarme 4+1 de vinzare

neverback scrie:
pret vanzare pe pm te rog

pret vinzare 300 ron,pret cumparat din magazin 369ron.

ok mai studiez piata
Re: alarme 4+1 de vinzare
Trimitere la: 15 Ian 2012, 00:54
de dragan claudiu

Subiect: alarme 4+1 de vinzare

neverback scrie:
pret vanzare pe pm te rog

pret vinzare 300 ron,pret cumparat din magazin 369ron.

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: utilizatorul neverback

Mesaj de dragan claudiu » 20 Ian 2012, 23:01

dragan claudiu scrie:
auzi nu vrei cumva sa-ti dau si hanghere si rod pod in bani astia?? nu ai capul mare de loc ...sa platesc tot eu transportul pai frate daca n-ai bani nu aspira la ceva ce nu te tine buzunaru si cumparati baracuda fara statie sau cu la 150 ron sau starfis... dupa ce ca ti ia lasat in 250 ron +transport ...mai ai nesimtirea sa spui sa plateasca tot el transportul...dute si cinta la alta masa ...nu are nevoie de bani urgent si daca nu-i da ai va folosi ...hai pa/.

vorbeste frumos cu mine ca eu nu te-am jignit din cate stiu eu ,nu ma lua cu cantatul la mese ca nu e ok ,nu ma fa nesimtit ca nu eu te-am facut ,spui frumos ca nu vrei sa-i dai si gata asa cum eu iti spun eu ca nu-ti dau mai mult de 250 ron transport inclus foarte frumos si la obiect asa sa vb si tu cu mine nu vrei sa-i dai nici o problema nu-i treaba ta cat ma tine buzunarul ca nu muncesti tu pentru banii mei ,nu-mi da sfaturi ce sa-mi iau ca stiu eu ce am nevoie si in ce sa investesc si in ce nu ,si hai pa ii spui la altcineva nu mie . toata stima iti doresc vanzare buna o seara frumoasa

sa-i foloseasca sanatos noul proprietar prietenul tau sa foloseasca banii sanatos iar tu sa-i spui PA PA la MATA zugravule nu mie stima si toate cele bune
dragan claudiu scrie:
bai fratioare dupa ce ca baiatul a zis ca ti da tie daca baiatul care era interesat inaintea ta nu-i ia si a lasat si la pret 250+ transport ..si tu mai ai si tupeu sa spui sa plateasca tot el transportu..daca asta nu-i nesimtire atunci....te las pe tine sa-i spui cum vrei..oricum sau dat azi asa ca ...numai bine.

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: utilizatorul neverback

Mesaj de dragan claudiu » 20 Ian 2012, 23:06

nu ma razgandesc nu mai sta pe ganduri nu vreau sa te incurc da-le daca ai client eu in banii astia imi caut apoi vad eu ce gasesc eventual modelul vechi de la fl sau alte no name din astea nu ma grabesc mai mult de 250 nu investesc in senzori si oricum m-ar costa si transportul 10 20 ron .........1000 de motive cand esti sarac
bafta la vanzare si fir intins
uite mesajul in care tu ai spus ca oferi doar 250 ron si transportul de 10-20 ron nu
apoi cind ai vazut ca baiatul a fost de acord sa ti dea .ai schimbat foaia si ai cerut sa plateasca el transportul..
e frumos ce faci??

Avatar utilizator
neverback
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 29 Iul 2011, 14:25
Localitate: cluj napoca

Re: utilizatorul neverback

Mesaj de neverback » 21 Ian 2012, 00:35

dragan claudiu scrie:nu ma razgandesc nu mai sta pe ganduri nu vreau sa te incurc da-le daca ai client eu in banii astia imi caut apoi vad eu ce gasesc eventual modelul vechi de la fl sau alte no name din astea nu ma grabesc mai mult de 250 nu investesc in senzori si oricum m-ar costa si transportul 10 20 ron .........1000 de motive cand esti sarac
bafta la vanzare si fir intins
uite mesajul in care tu ai spus ca oferi doar 250 ron si transportul de 10-20 ron nu
apoi cind ai vazut ca baiatul a fost de acord sa ti dea .ai schimbat foaia si ai cerut sa plateasca el transportul..
e frumos ce faci??
sunt liber sa ofer cat vreau eu, daca am considerat de cuviinta sa ofer mai putin cu 10 lei e treaba mea tu nu vinzi daca nu esti de acord nu-mi faci mie morala daca vreau ofer 2 lei care e problema . asta e ultima mea postare nici nu vreau sa ma mai gandesc la tine si la senzorii tai
doamne ajuta

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback”