bancuri (topic nerecomandat copiilor)

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: bancuri

Mesaj de IULIAN C » 01 Sep 2008, 10:56

Sculele necesare la pescuit!

Intr-o dimineata, ca sa faca ceva diferit, sotia ia barca de pescuit a sotului si iese pe lac sa citeasca o carte. Pe cand citea ea mai bine apare o santinela:
- Buna ziua doamna, imi puteti spune ce faceti aici? intreaba patrula.
- Buna, raspunde ea, citesc o carte.
- Va aflati intr-o zona in care pescuitul este interzis, o informeaza barbatul.
- Bine domnule, dar eu nu pescuiesc, eu citesc.
- Da, dar aveti toate sculele necesare si puteti incepe oricand. Va trebui sa va duc la sectie.
- Bine, dar sa stiti ca va voi acuza de hartuire sexuala, spune femeia.
- Dar nici nu m-am atins de dumneavoastra, raspunde mirat barbatul
- Da, dar aveti toate sculele necesare si puteti incepe oricand.
*****
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: bancuri

Mesaj de IULIAN C » 01 Sep 2008, 11:08

Doi ardeleni...Ion si Gheo,buni prieteni si nelipsiti din carciuma,de la targ...pretutindeni doar impreuna!
In prag de toamna,sotia lui Ion,aduce in curte 2 camioane cu lemne si-i pune in vedere ca se anunta o iarna timpurie,si naprasnic de geroasa,Ion avand 2-3 zile la dispozitie sa taie si aseze lemnele la adapost....
Se trezeste Ion destul de devreme si se apuca omu' de treaba....
Cand deja il ajunsese oboseala de atata munca,apare in poarta Gheo care il invita la o bere la carciuma din sat!
Fiind nedespartiti Ion ce zice:
-D'apoi ma Gheo,n-ai vre tu sa ma ajuti la lemnele istea si cand gatam treaba te cinstesc eu la carciuma?
La care Gheo:
-No,ma Ioane nu stiu cum sa-ti spun da' nu pot ca mi's tare bolnav...
-Si de ce boala suferi,mai Gheo?
-Boala grava,ma Ioane....boala venerica!
_no' 'tulai Domne' d'apai cum mai vine s-asta???
-D'apai ma Ioane,ma doare-n p*** de lemnele tale!
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: bancuri

Mesaj de IULIAN C » 02 Sep 2008, 20:32

Un pescar îsi strîngea sculele de pescuit supãrat cã nu prinsese nimic. Cînd sã plece, îl opreste un pitic:
- Stii cine-s eu?
- Nu.
- Eu sînt piticul bãltilor.
- Si ce-i cu asta?
- Pãi eu îti îndeplinesc trei dorinte dacã îmi îndeplinesti si tu una!
- OK. S-a fãcut.
Si pescarul cere sã devinã foarte bogat, sã aiba o casã foarte luxoasã si o sotie care sa arate superb.
Piticul bãltilor îi promite cã îi va îndeplini dorinta, dar îi cere sã-l lase sã-l reguleze. Pescarul refuzã la început, dar se gîndeste ce ar pierde si acceptã.
Dupã ce-si fac treburile, la plecare piticul întreabã:
- Tu cîti ani ai?
- 35. De ce?
- Pãi la vîrsta asta mai crezi în piticul bãltilor?
Ultima oară modificat 02 Sep 2008, 20:35 de către IULIAN C, modificat 1 dată în total.
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: bancuri

Mesaj de IULIAN C » 02 Sep 2008, 20:33

Un pescar, chinuindu-se sã aducã la mal un peste mare pe care tocmai îl prinsese, cãzu în apã si începu sã strige:
- Ajutor! Nu stiu sã înot!
- Si ce-i cu asta? îi replicã un om care tocmai trecea pe acolo. Nici eu nu stiu sã pescuiesc, dar nu strig în gura mare.
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: bancuri

Mesaj de IULIAN C » 02 Sep 2008, 20:34

- Oare pestii se laudã la fel ca pescarii?
- Parcã poti sti? Nu vãd de ce un peste nu se poate lãuda cu mãrimea momelii pe care a furat-o din cîrlig!
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Qnyx » 03 Sep 2008, 00:03

IULIAN C scrie:Un pescar, chinuindu-se sã aducã la mal un peste mare pe care tocmai îl prinsese, cãzu în apã si începu sã strige:
- Ajutor! Nu stiu sã înot!
- Si ce-i cu asta? îi replicã un om care tocmai trecea pe acolo. Nici eu nu stiu sã pescuiesc, dar nu strig în gura mare.

Bancul asta era de fapt cu o blonda si un vampir. (vampirul sugea sange, blonda..........altceva)
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 14 Sep 2008, 20:12

Doi pescari au prins pestisorul de aur. Acesta a spus ca daca ii dau drumul le indeplineste 3 dorinte.A doua zi se intilnesc pescarii.Primul super bogat il intreaba pe celalalt care ramasese tot sarac : Ce-ai facut prietene,nu ai avut 3 dorinte? Ba da, chiar ma gindeam care sa fie si cind am intrat in casa m-am impiedicat si am spus : mii de p.le si s-a umplut casa. Apoi mi-am dorit sa dispara si au disparut. Pai bine dar a treia dorinta,il intreba prietenul? Pai a trebuit sa mi-o aduc pe a mea inapoi

_______

Dimineata Mitica inca in pat, ca seara se intorsese acasa tarziu.- Ce-ai pescuit ieri, Mitica?-intreaba sotia. - Am prins 6 crapi, mami. - 6 crapi?! Inseamna ca te-au tras in piept cei de la Piscicola. Pe bon sunt facturati 8. :)

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de nando » 14 Sep 2008, 20:45

super bancuri :) :)
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de nando » 14 Sep 2008, 20:47

MAI MULTE CU PESCARI SE POATE?
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 18 Sep 2008, 10:30

Metoda logica de vanat iepuri
Materiale necesare:
O caramida, un morcov si un pumn de piper.
Mod de operare:
Te duci in padure si pui caramida intr-un loc deschis, unde poate fi observata cu usurinta. Peste caramida asezi morcovul, iar peste morcov presari piperul.
Apoi, te ascunzi in desis. Iepurele vine, vede morcovul, da sa-l manance, inspira piperul, stranuta si se da cu capul de caramida.

Metoda logica de vanat ursi
Materiale necesare:
Un cub mare de gheata, o oglinda mare si un sac de faina.
Mod de operare:
Iei toate materialele si le duci in padure. Sprijini oglinda de un copac, pui cubul de gheata langa oglinda, apoi iei sacul de faina in spinare si te sui in copac. Ursul vine, vede oglinda si, curios, se admira.
Ursul isi pipaie pectoralii si gandeste: "Ce muschiulos sunt!" Apoi isi va pipai blana, spunandu-si: "Doamne, ce blana matasoasa am!" In timpul asta, tu, care esti in copac, chiar deasupra lui, il picuri cu faina pe spate, pentru ca el nu-i atent.
Ursul se va intoarce putin cu spatele si se va admira: "Mama, ce fese tari am! Sunt mandria acestei paduri!"In timpul asta, ii dai cu faina pe burta, ca nu-i atent.
Ursul se va intoarce din nou cu fata la oglinda si va observa ca e alb complet. "Te pomenesti ca sunt urs polar", va gandi el. In momentul ala, va observa si cubul de gheata: "E clar. Sunt urs polar! Si, daca sunt urs polar, e logic sa stau pe gheata".
Ursul se va aseza cu fundul pe cubul de gheata. Nefiind urs polar, va raci.
Dupa ce raceste, il prinzi mult mai usor.

Metoda logica de vanat crocodili
Materiale necesare:
Un sezlong, un volum de poezie contemporana, o luneta, o penseta si o cutiuta.
Mod de operare:
Te duci pe malul Nilului, sau unde stii tu ca sunt crocodili, te intinzi pe sezlong, iei volumul de poezie tanara si te apuci sa citesti.
Fiind poezie tanara, adormi imediat. Crocodilul te vede si-si zice: "Hopa! Micul dejun".
Se apropie si da sa te manance, moment in care observa volumul de poezie contemporana si, curios, incepe sa-l rasfoiasca.
Fiind poezie tanara, adoarme imediat. Tu, care-ai adormit inaintea lui, logic, te si trezesti inaintea lui.
Iei luneta, o tii invers si te uiti la crocodil. Iei penseta si-l pui in cutiutza...
PS/Fir intins la.. .crocodili :(

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Qnyx » 19 Sep 2008, 00:31

Imagine
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Qnyx » 25 Sep 2008, 17:06

Un tip se duce să-şi facă un tatuaj pe penis! Intră în salon şi acolo îi spune meseriaşului că vrea să-i tatueze un Porsche roşu pe penis, în flăcări, cu fum ieşind din roţi! Tipul de la salon, îl întreabă:
- Nu vrei să-i facem şi prietenei tale un garaj pe păsărică, să fie mai interesant?
- Stiţi eu sunt pe invers, am prieten…
- Atunci, zice meseriasu’, îţi fac tot ţie un tractor pe ouă!
- Păi de ce să-mi faceţi un tractor?
- Ca să te scoată din rahat dacă rămâi împotmolit!

------------------------------

Spermatozoidul nou născut, neiniţiat îşi întreabă tatăl:
- Tati, eu ce trebuie să fac?
- Măi, fiule, cand simţi o presiune venind din spate, înoţi repede până la o pată mare, neagră. Aceea e d-na ovul şi trebuie să intri în ea.
Micul spermatozoid simte presiunea, înoată repede şi ajunge la o pată mare, neagră şi o întreabă:
- Dumneavoastră sunteţi d-na ovul?
- Nu, eu sunt d-na carie!
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: bancuri

Mesaj de Butaru Gabriel » 08 Oct 2008, 18:48

Langa o balta intr-o coliba amarata traia o baba care avea un motan.Baba avea obiceiul sa pescuiasca cam des pentru ca pestele era masa de zi cu zi;intr-una din zile cand baba si motanul au mers la pescuit toata ziua nu au prins nimic,cand sa plece acasa prinde un pestisor mic se uita la el se uita la motan si zice:mai motane sa-l i-au pentru mine nu ma satur sa-l i-au pentru tine nu-ti ajunge nici macar sa te murdaresti pe mustati asa ca-i dau drumul in apa sa mai creasca ,dupa ce-i dadu baba drumul la peste, pestisorul iese la mal si zice:babo bine te-ai gandit, pentru asta iti indeplinesc trei dorinte, eu sunt pestisorul de aur.Baba cand aude mai ca nu-i venea sa creada dar la insistentele pestisorului accepta sa-i indeplineasca cele trei dorinte:1-Pai mai pestisorule fa-mi aci langa apa o casa mare si frumoasa cu multe camere,se indeplini dorinta 2-Acum mai pestisorule fa-ma tanara si frumoasa mai ceva ca-n tinerete, se indeplini si a doua dorinta a babei si 3-Mai pesticule fa-l pe amaratul asta de cotoi Fat frumos cum nu-i paici prin aceste locuri, se indeplini si a treia dorinta.Acuma fosta baba zice catre Fat frumos:e acuma dragul meu ia-ma in brate si paseste intr-o camera cu mine ca doi tineri casatoriti.Cand ajunge in camera Fat frumos zice:e babo acuma sa nu-mi zici ca nu-ti pare rau ca m-ai castrat acum doi ani. :lol: :D

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 09 Oct 2008, 18:09

Anunturi
/////////////////
-Cunoscatoare a mai multor limbi straine posed casete video cu toate cursurile la care am participat.Doresc sa fiu despagubita de fiecare profesor in parte.In caz contrar,inteleg sa returnez casetele pe numele sotiilor...Lili ---------------------------------------- ----Vreau sa urez multa sanatate vecinilor mei care asculta toata noaptea manele.Mentionez ca etnia lor este irelevanta. ---------------------------------------- ---------Nu tocmai domn caut nu tocmai doamna pentru o relatie nu tocmai platonica. ---------------------------------------- -------Esti tanara si nu ai de lucru?Daca tot stai pe bara,macar fa-o pe bani!Angajaza-te la clubul de noapte"Toate panzele jos" :)

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: bancuri

Mesaj de IULIAN C » 11 Oct 2008, 09:30

Euro.....in crestere..!!!
Daca-ti tatuezi o bancnota de 100 de euro pe penis,ai mai multe avantaje:
1-Te joci cu "banii" in fiecare zi....
2-Vezi cum creste "euro" ....
3-Poti da fetelor bani cu imprumut...
4-Ai posibilitatea sa-ti tii economiile "la adapost"....pt cei mai putin pudici poti sa faci un depozit "la vedere"
Expertii au studiat si demonstrat faptul ca aceia care citesc aceste randuri deruland pagina (cu sageata-jos sau mouse) cu mana dreapta,au penisul mic....
Ei...acum nu mai are rost sa schimbati mana.... :lol: :lol:
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”