Nu faceti ca ei

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
nmmarine
junior
junior
Mesaje: 4
Membru din: 02 Apr 2009, 05:26

Nu faceti ca ei

Mesaj de nmmarine » 02 Apr 2009, 05:52

Dragi Pescari si Pescarite !

Va invit sa vedeti aceste filmulete haioase( unii dintre Dumneavoastra poate deja le-au vazut ).
Ce este haios in toata povestea asta, este ca mai multi clienti ai mei ( nu le dau numele ) au venit si mi-au spus
" Bai Adrian, stii ca am patit si eu asa ceva, dar mi-a fost rusine sa-ti spun "- asa ca mai este si ceva educativ
in toate filmuletele astea.
In incheiere, as dori sa va spun una insa mai tare - pacat ca nu s-a filmat momentul;
- se facea ca un domn, om obisnuit, sa zicem din Sibiu, isi cumpara o barca si pleaca pe ape.
Pe la Crisan sa gandeste el, sa mai umple rezervor cu benzina; zis si facut, Cumnate, baga ! Baga cumnatu' o canistra de benzina, se uita la indicatorul rezervorului- indicator nu misca. Ia mai baga ma inca o canistra - zice sibianu'.
Mai baga inca o canistra - nimic. Si deodata isi da seama, ca tocmai a bagat 40 litri de benzina, in suportul de lanseta.. benzina s-a dus in santina.. si mai departe ma suna pe mine " Adrian, daca incerc sa scot benzina cu pompa de santina este vreo problema ? " Zic; Sa nu atingi butonul ala, ca in urmatoarea secunda ai sa vorbesti de la vreo 20-30 m altitudine... deci ATENTIE mare. gluma-i gluma dar se intampla.
Si nici macar nu era din Caracal.

Fir intins
Adrian B.










Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”