SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Desideiu Bogdan » 05 Mar 2011, 22:32

Imaginile vorbesc de la sine.......
Fişiere ataşate
DE PE COPERTILE REVISTELOR ... IN MINTEA FEMEILOR. GOGU STERIADE , UN ADEVARAT V.I.P.
DE PE COPERTILE REVISTELOR ... IN MINTEA FEMEILOR. GOGU STERIADE , UN ADEVARAT V.I.P.
COPERTA COSMOPOLITAN
COPERTA COSMOPOLITAN
O FEMEIE INDRAGOSTITA
O FEMEIE INDRAGOSTITA

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Desideiu Bogdan » 05 Mar 2011, 23:26

Nu vreau sa-l supar pe Sorin , dar Gogu caricaturizat , seamana destul de bine cu unul din membrii Carp Zone . Nu stiu ce l-o fi dat de gol ... probabil sapca :)) >:) :)) :)) >:) . Se zvoneste ca , la fel ca si Gogu , Florin Mirea este un cutitar desavarsit , fapt pentru care anticipat imi cer scuze ....nu de alta , dar nu vreau sa-mi faca vreo 2, 3 buzunare....
Fişiere ataşate
nasu.jpg

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Madalin Dirla » 06 Mar 2011, 02:09

Bogdane ai grija tata ce scri de lume............ s-ar putea sa faci cunostinta cu SABIE TARASH,nu te pune cu vagabontii :D !!!

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de gogu steriade » 06 Mar 2011, 15:13

nu recunosc nimic dan ce sa zice da mine da rau ! :^O eu sunt trup si suflet delikat #-o lu gingasa mea da Bubulina :x care si ea e in sufletu meu bagata cam tare ! :-?
http://i702.photobucket.com/albums/ww23 ... /pVUPU.jpg

pss.
e cucoana pa langa mine si trage cu ochiu la ce scriu ! :-$ eu le iubesc pa toate pa care le prind si care ma vrea si ele pa mine ! >:D< ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de timer » 06 Mar 2011, 18:40

gogu steriade scrie:nu recunosc nimic dan ce sa zice da mine da rau ! :^O eu sunt trup si suflet delikat #-o lu gingasa mea da Bubulina :x care si ea e in sufletu meu bagata cam tare ! :-?
http://i702.photobucket.com/albums/ww23 ... /pVUPU.jpg

pss.
e cucoana pa langa mine si trage cu ochiu la ce scriu ! :-$ eu le iubesc pa toate pa care le prind si care ma vrea si ele pa mine ! >:D< ;;)
Gogule,is picioarele tale sau ale lu grecu? :)

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Desideiu Bogdan » 06 Mar 2011, 22:37

Intentionez sa instrainez urmatoarele :

1. Set 4 bambine in direrite culori . Doresc sa le dau deoarece le-am folosit prea mult si m-am cam plictisit de ele. Le am de vreo cativa ani si nu prezinta urme proeminente de uzura . Nu le dau decat la set.


2. Set swingeri folositi. Au 4 culori dupa cum se poate vedea si in poza. Swingerii au fost achizitionati acum 2 ani si au usoare urme de uzura pe genuchi si noada (probabil din cauza covorului persan).

P.S. Acest model de swingeri nu au LEDuri , dar puteti lua legatura cu JONNY_23 , si el va poate baga LEDuri in swingeri. Totusi , am inteles ca il ultimele zile Jonny este tinut ocupat de o mulatra cu 6 degete...dar cred ca daca nu va grabiti prea tare , Jonny va poate ajuta.

3. Set Senzor cu statie. Senzorii functioneaza cu baterii de 9 volti , si au consum redus de energie . Nu consuma in stand by . Aveti posibilitatea sa reglati tonul , volumul sau sensibilitatea (aici puteti incerca chiar si cu poezii , devin super sensibili) . Statia este prevazuta cu buton de pronit-oprit si volum . Comunicarea dintre statie si senzori este aproape instantanee , iar raza de actiune se poate modifica in functie de necesitati . Spre deosebire de senzori , statia , pe langa alimentarea de 9 volti , mai are si alimentare cu cascaval ...in cazul in care ramaneti fara baterie , ii puteti da niste cascaval si totul revine la normal . Atat senzorii si statia rezista la apa , cablajul electronic din interior fiind imbracat in silicon . Setul vine cu valigeta proprie . Nu prezinta urme de uzura (poate niste fire albe , doar atat).

4. Set conectori cu melodii plus miscare scenica . Prezinta usoare urme de uzura (sifonare) in urma accidentului rutier.

Pentru mai multe detalii , puteti utiliza cu incredere forumul.
Fişiere ataşate
BAMBINEEEEEEEEE
BAMBINEEEEEEEEE
SWINGER
SWINGER
SET SENZOR 4+1
SET SENZOR 4+1
CONNECT-R
CONNECT-R

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Ion Mironov » 06 Mar 2011, 23:19

cred ca te afecteaza razele astea solare....incearca sa le eviti... =)) =)) =)) =)) =))
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de mausse26 » 06 Mar 2011, 23:39

De bambine te scap eu,dar mai lasa si tu la pret ca oricum nu sunt noi.Chiar daca nu prezinta urme de uzura ,intretinerea te costa o avere.Astept ultimul pret =)) =)) =))

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Desideiu Bogdan » 06 Mar 2011, 23:46

mausse26 scrie:De bambine te scap eu,dar mai lasa si tu la pret ca oricum nu sunt noi.Chiar daca nu prezinta urme de uzura ,intretinerea te costa o avere.Astept ultimul pret =)) =)) =))

Imi pare rau....poate nu ai vazut poza cu bambinele....ce sa mai las la pret? ...nu am ce...tot ce pot sa fac pentru tine e sa ti le dau la un test...atat

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de mausse26 » 06 Mar 2011, 23:51

Suporta testul pe balta?

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Desideiu Bogdan » 06 Mar 2011, 23:53

mausse26 scrie:Suporta testul pe balta?
hohohohoooooooo ....si inca cum

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de mausse26 » 07 Mar 2011, 00:22

Atunci nu mai conteaza.Le cumpar,cu banii la leafa in doua rate ;)

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de Desideiu Bogdan » 07 Mar 2011, 00:32

mausse26 scrie:Atunci nu mai conteaza.Le cumpar,cu banii la leafa in doua rate ;)
Daca vrei in rate ...completeaza asta si trimite-o pe PM
Fişiere ataşate
adeverinta_de_salariu.jpg

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de mausse26 » 07 Mar 2011, 01:07

Nu e nevoie.Numele meu este cea mai buna garantie,SORIN BLEJNAR.Da sa nu le spui celor de la D.N.A. de noua achizitie ca ma cauta si-n gaura c...lui :D

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: SA NE RADEM...SA NE SIMTEM BINE

Mesaj de sorin1362 » 07 Mar 2011, 01:46

Hmmm, observ ca toti au ramas la nivel de bambine ... dar ai putea sa detaliezi si setul de senzori ? :D
Totusi, bambina in galben ... de ce i-ai schimbat echipamentul ? Ca sa aiba legatura cu poza urmatoare ?
Hai, ucide-ne cu explicatii delirante, da-ne pe spate, ... mai mult ca sigur ca majoritatea se intreaba cine sunt personajele... :-?
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”