Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

birocratie

Moderatori: pharaoh, vali003

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 30 Mai 2010, 12:04

Va asteptam pe site-ul nostru http://www.prietenipescaripascani.ro pt a vedea activitatea antibraconaj dusa de asociatia noastra.
Speram sa va faceti conturi pe forumul ( http://www.prietenipescaripascani.ro/in ... &Itemid=73 )nostru si sa creati sau sa comentati subiectele existente.

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 30 Mai 2010, 19:51

intrati aici: http://www............. sa vedeti ceva interesant

Post Editat -> Gor965
Nu incercati sa abuzati de facilitatile oferite de forumul nostru facand reclama unui alt forum ! Ati postat initial un anunt ce contine adresa sit-ului asociatiei dvs. (inclusiv a forumului) si consider ca este suficient ! Acest subforum vizeaza informarea corecta a utilizatorilor nostrii si este dedicat discutiilor despre Legi ,Asociatii,Permise ,etc. ! Dupa anuntul initial , postarile care contin doar trimiteri catre alt sit (forum) nu mai fac obiectul acestui subforum si vor fi sterse !

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 17 Iun 2010, 20:22

puteti sa intrati pe forumul nostru sa vedeti ce se intampla la Pascani in legatura cu braconajul si ce sa dat pe stirile locale....

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 07 Iul 2010, 07:15

Sambata 10.07.2010 la ora 17:05 va fi difuzat pe Antena 3 la emisiunea Reporter Special de Stelian Muscalu un reportaj despre braconaj si militia Pascani.

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de tavimai » 07 Iul 2010, 11:05

Prieteni Pescari-Pascani scrie:Sambata 10.07.2010 la ora 17:05 va fi difuzat pe Antena 3 la emisiunea Reporter Special de Stelian Muscalu un reportaj despre braconaj si militia Pascani.
O fi vreo emisiune realizata in 77 cand aveati "militie" pe acolo sau este vreun comunist ce viseaza "militii" care posteaza anuntul ? Ia vezi bre ce scrie pe masina cu care au venit ! =)) =)) =))

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 07 Iul 2010, 20:55

tavimai scrie:
Prieteni Pescari-Pascani scrie:Sambata 10.07.2010 la ora 17:05 va fi difuzat pe Antena 3 la emisiunea Reporter Special de Stelian Muscalu un reportaj despre braconaj si militia Pascani.
O fi vreo emisiune realizata in 77 cand aveati "militie" pe acolo sau este vreun comunist ce viseaza "militii" care posteaza anuntul ? Ia vezi bre ce scrie pe masina cu care au venit ! =)) =)) =))
Dupa modul cum se comporta si cum isi fac meseria sunt mai mult MILITENI decat Politisti. >:) >:)

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 08 Iul 2010, 19:00

Aveti aici promo-ul de la materialul cu braconajul la Pascani care va fi difuzat sambata 10.07.2010 ora 17.05.2010 pe Antena 3.


http://steliadis.blogspot.com/2010/07/a ... nieri.html

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de tavimai » 10 Iul 2010, 00:44

Prieteni Pescari-Pascani scrie:
tavimai scrie:
Prieteni Pescari-Pascani scrie:Sambata 10.07.2010 la ora 17:05 va fi difuzat pe Antena 3 la emisiunea Reporter Special de Stelian Muscalu un reportaj despre braconaj si militia Pascani.
O fi vreo emisiune realizata in 77 cand aveati "militie" pe acolo sau este vreun comunist ce viseaza "militii" care posteaza anuntul ? Ia vezi bre ce scrie pe masina cu care au venit ! =)) =)) =))
Dupa modul cum se comporta si cum isi fac meseria sunt mai mult MILITENI decat Politisti. >:) >:)
In regula ! Atunci sa le zici "politieni " ! =)) =)) =))

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 10 Iul 2010, 16:33

Astazi la ora 17.05 va fi difuzat pe Antena 3 materialul cu braconajul la Pascani

http://steliadis.blogspot.com/2010/07/a ... nieri.html

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 10 Iul 2010, 18:34

daca va placut emisiunea si ce facem noi contra braconajujului va asteptam pe forumul site-ului nostru www..................

Post Editat -> Gor965
V-am mai atras atentia o data sa incetati cu reclama la alt sit sau forum de profil ,dupa ce v-am permis initial ,la inceput, postarea adreselor catre sit-ul si forumul dvs. ! La urmatoarea postare de acest gen va inchid topicul si va dau avertisment !

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Paun Ion » 11 Iul 2010, 09:20

Prieteni Pescari-Pascani scrie:daca va placut emisiunea si ce facem noi contra braconajujului va asteptam pe forumul site-ului nostru http://www..................

Post Editat -> Gor965
V-am mai atras atentia o data sa incetati cu reclama la alt sit sau forum de profil ,dupa ce v-am permis initial ,la inceput, postarea adreselor catre sit-ul si forumul dvs. ! La urmatoarea postare de acest gen va inchid topicul si va dau avertisment !
.................................................................................................
Eu unu iasi lasa sa faca ce vor,la momentul asta sint singuri care au reusit sa tulbure apele braconate,, cu agitatia care o fac.
Anul trecut am avut o tentativa personala ,sa incheg o actiune contra braconajului ,printre care am cerut ajutorul acestui site si siteului ,,Pescuitul.ro (la dl.Gheorghe) nu ma bagat nimeni in seama. iar dintre membri pescari care postau pe Pescuitul .ro majoritatea erau sceptici , in urma unei intilnire la ,,Cafenea,, in final am ramas in jur de 4,5 persoane ,atunci am abandonat (nu poti combate 4 pescari braconajul) multi fani care ne sprijineau doar prin intermediul netului au fost dezamagiti de esuarea in fasa a actiuni. Te asigur ca ,nu vor pleca pescari de pe acest forum daca tu ii lasi in pace pe cei care promoveaza actiunea asta.
Aici nu este un interes comercial, s-au de reclama ,,,este pacat de cit puiet avem anul asta pe Dunare,o vorba buna nu strica,alti isi expun viata sa combata fenomenul iar tu pui stop. (banuiesc ca aveti niste reguli ale siteului dar aici este vorba de altceva si cred ca puteti face o exceptie),,,CRED CA AR TREBUI SA SPRIJINITI MACAR PRIN ACCEPT ,daca m-ai mult nu e putinta .De ce crezi ca au intrat aici ? Au intrat aici ca se simt totusi mici,iar o vorba de sprijin de la un site mare e bine venita ,inclusiv a pescarilor care il frecventeaza.Oameni aia isi risca si viata prin actiunea lor.
Eu unu ii admir, pentru aceasta actiune

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de gor965 » 11 Iul 2010, 10:08

Paun Ion scrie:
Prieteni Pescari-Pascani scrie:daca va placut emisiunea si ce facem noi contra braconajujului va asteptam pe forumul site-ului nostru http://www..................

Post Editat -> Gor965
V-am mai atras atentia o data sa incetati cu reclama la alt sit sau forum de profil ,dupa ce v-am permis initial ,la inceput, postarea adreselor catre sit-ul si forumul dvs. ! La urmatoarea postare de acest gen va inchid topicul si va dau avertisment !
.................................................................................................
Eu unu iasi lasa sa faca ce vor,la momentul asta sint singuri care au reusit sa tulbure apele braconate,, cu agitatia care o fac.
Anul trecut am avut o tentativa personala ,sa incheg o actiune contra braconajului ,printre care am cerut ajutorul acestui site si siteului ,,Pescuitul.ro (la dl.Gheorghe) nu ma bagat nimeni in seama. iar dintre membri pescari care postau pe Pescuitul .ro majoritatea erau sceptici , in urma unei intilnire la ,,Cafenea,, in final am ramas in jur de 4,5 persoane ,atunci am abandonat (nu poti combate 4 pescari braconajul) multi fani care ne sprijineau doar prin intermediul netului au fost dezamagiti de esuarea in fasa a actiuni. Te asigur ca ,nu vor pleca pescari de pe acest forum daca tu ii lasi in pace pe cei care promoveaza actiunea asta.
Aici nu este un interes comercial, s-au de reclama ,,,este pacat de cit puiet avem anul asta pe Dunare,o vorba buna nu strica,alti isi expun viata sa combata fenomenul iar tu pui stop. (banuiesc ca aveti niste reguli ale siteului dar aici este vorba de altceva si cred ca puteti face o exceptie),,,CRED CA AR TREBUI SA SPRIJINITI MACAR PRIN ACCEPT ,daca m-ai mult nu e putinta .De ce crezi ca au intrat aici ? Au intrat aici ca se simt totusi mici,iar o vorba de sprijin de la un site mare e bine venita ,inclusiv a pescarilor care il frecventeaza.Oameni aia isi risca si viata prin actiunea lor.
Eu unu ii admir, pentru aceasta actiune
Dl. Paun , eu n-am scris nicaieri ca nu admir ce fac legat de braconaj sau alte activitati pe care le desfasoara ! Am scris anterior ca voi sterge orice post care nu contine o informatie ,un anunt ,o stire , ceva legat de informarea userilor acestui forum ,dar contine numai o trimitere catre sit-ul dumnealor ! Trec peste faptul ca pe respectivul care posteaza l-a durut in palarie de atentionare mea , revin si mentionez ca cine se stie bine intentionat in orice activitate si orice postare pe acest forum ,poate cere acordul Administratiei ptr. sprijinirea in demersurile sale ! Pana in momentul de fata pe mine unul nu m-a intrebat (explicat ,demonstrat,aratat) nimeni nimic !
Multa sanatate tuturor !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Paun Ion
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 17 Ian 2010, 12:34

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Paun Ion » 11 Iul 2010, 11:00

Hai sa fim putin m-ai flexibili ,ce dracu ,ne luam de aia care s-au bagat la inaintare ?
Baieti astia, cum am scris m-ai sus, nu stau numai in fata calculatorului,ei ies in teren si se expun la situati periculoase,probabil detalile care te deranjeaza pe tine ,ei nici nu le sesizeaza,,ei cauta un sprijin aici,nu au venit sa faca concurenta .
Va doresc o colaborare adevarata.

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 11 Iul 2010, 14:18

@gor965
va rog sa ma scuzati ca nu am fost atent la avertismentele dvs dar sa stiti ca nu am avut intentia de a face reclama site-ului nostru .

d-le Paun va multumim pt aprecieri.....

Avatar utilizator
Prieteni Pescari-Pascani
utilizator
utilizator
Mesaje: 11
Membru din: 30 Mai 2010, 11:57

Re: Asociatia,,Prieteni Pescari''-Pascani

Mesaj de Prieteni Pescari-Pascani » 13 Sep 2010, 07:06

Miliţenii Păşcăneni vor fi mediatizaţi şi la TVR 2 la emisiunea D-ale lui Mitică.

Pentru detalii despre cand va fi difuzata emisiunea linc-ul unde se va putea viziona online emisiunea,...,etc...puteti intra pe site-ul nostru !

Scrie răspuns

Înapoi la “Legi, Permise, Asociatii, Cluburi, Federatii”