CNAFP

birocratie

Moderatori: pharaoh, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
APSHD
senior
senior
Mesaje: 193
Membru din: 01 Ian 2008, 17:40
Localitate: HUNEDOARA

CNAFP

Mesaj de APSHD » 10 Ian 2008, 23:55

Astazi am fost contactat telefonic de reprezentantii CNAFP si mi-au solicitat o gramada de date printre care si necesarul de permise de pescuit sportiv pentru anul 2008.
La solicitarea lor le-am raspuns ca nu au baza legala de a tipari si elibera permise de pescuit sportiv asociatiilor de pescari ,Ordinul 514 fiind in viguare.
Raspunsul lor a fost , recunosc naucitor : MAI VEDEM NOI
Am sunat in draci la ANPA sa le cer punctul de vedere dar la telefon nu raspundea nimeni.
L-am sunat direct pe cele doua telefoane pe Gigi Stefan dar le avea inchise pe amindoua.
INCOTRO PESCUITUL IN ROMANIA

:twisted: :oops: :P ---<><

Avatar utilizator
APSHD
senior
senior
Mesaje: 193
Membru din: 01 Ian 2008, 17:40
Localitate: HUNEDOARA

Mesaj de APSHD » 21 Ian 2008, 21:07

Astazi APS-HD a depus la Curtea de apel Alba Iulia toate actele necesare pentru a se alatura in solidar actiunii APS-Alba in procesul intentat CNAFP pentru returnarea sumelor de bani incasate ilegal prin contractul semnat cu acesta in valoare de 80.000 de lei ---<>< ---<>< ---<><

Avatar utilizator
mircea13
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 02 Ian 2008, 16:40
Localitate: iasi

Re: CNAFP

Mesaj de mircea13 » 01 Mar 2008, 09:38

Sunt in tara AVPS care incaseaza c/v permiselor de pescuit, elibereaza chitanta,pune o viza in carnetul de membru dar nu elibereaza adevaratul permis de pesciut. Nimeni din Ministerul Agriculturii nu ia nici o masura. Se desfiintaza CNAFP ? :oops:
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Avatar utilizator
APSHD
senior
senior
Mesaje: 193
Membru din: 01 Ian 2008, 17:40
Localitate: HUNEDOARA

Re: CNAFP

Mesaj de APSHD » 01 Mar 2008, 23:52

DA.

Scrie răspuns

Înapoi la “Legi, Permise, Asociatii, Cluburi, Federatii”