Nada pentru plantat

gramada organizata

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
auras
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 24 Iun 2008, 20:16

Nada pentru plantat

Mesaj de auras » 07 Mai 2010, 14:53

salutare :D ami poate spune si mie cineva ,o nada pentru crap,sa o pot folosi la plantat.binenteles an afara de porumb :D daca se poate ceva mai complex .ms mult. >:D< >:D< ;) ;)

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Nada pentru plantat

Mesaj de Costi P » 07 Mai 2010, 16:04

auras scrie:salutare :D ami poate spune si mie cineva ,o nada pentru crap,sa o pot folosi la plantat.binenteles an afara de porumb :D daca se poate ceva mai complex .ms mult. >:D< >:D< ;) ;)
mix-ul de seminte de la CarpExpert

http://static.cauti.ro/images/produse_m ... _776_1.jpg
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Nada pentru plantat

Mesaj de gor965 » 08 Mai 2010, 10:40

auras scrie:...............daca se poate ceva mai complex .ms mult. >:D< >:D< ;) ;)
Pai nada ptr. crap e atat de coplexa incat n-o sa ai timp sa verifici care-i mai buna ! Incepand de la semintele preparate (canepa ,porumb ,mei ,grau,alune tigrate,naut ,etc.) ,trecand prin gama de pelete si terminand cu boiliesurile (solubile sau tari ) ,toate pot sa-ti asigure succesul unui pescuit daca nada este aleasa bine in raport cu perioada calendaristica in care pescuiesti , tiparul baltii si durata partidei !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Nada pentru plantat

Mesaj de iorgu » 08 Mai 2010, 13:48

gor965 scrie:
auras scrie:...............daca se poate ceva mai complex .ms mult. >:D< >:D< ;) ;)
Pai nada ptr. crap e atat de coplexa incat n-o sa ai timp sa verifici care-i mai buna ! Incepand de la semintele preparate (canepa ,porumb ,mei ,grau,alune tigrate,naut ,etc.) ,trecand prin gama de pelete si terminand cu boiliesurile (solubile sau tari ) ,toate pot sa-ti asigure succesul unui pescuit daca nada este aleasa bine in raport cu perioada calendaristica in care pescuiesti , tiparul baltii si durata partidei !
Am vrut si eu sa-i dau un raspuns, dar nu mai am ce sa adaug :))
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
eden
Veteran
Veteran
Mesaje: 612
Membru din: 12 Dec 2009, 11:37
Localitate: Bucureşti
Contact:

Re: Nada pentru plantat

Mesaj de eden » 15 Mai 2010, 23:51

ba mai era cevaaaa... ştersul la poponeaţă cu biletu de tramvai :) :)) scz de off topic
este tot ceea ce nu poți vedea...

aron dan

Scrie răspuns

Înapoi la “Mixurile”