INVITATIE PE BALTA

Moderatori: gor965, mini_mic, Sebastian, vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
nicolauionut
utilizator
utilizator
Mesaje: 36
Membru din: 26 Noi 2007, 10:56

INVITATIE PE BALTA

Mesaj de nicolauionut » 17 Iun 2008, 18:57

Buna ziua dl Iuga, sunt un admirator al emisiuni dumneavoastra, dar am o nelamurire si as vrea sa o clarific.
Din subiectele emisiunilor reiese ca se adreseaza in special pescarilor profesionisti si a celor care au acces pe baltile de competitie cu toate ca reitungul emisiunii dumneavoastra este facut de pescarii normali cu posibilitati modeste.
Pentru ajutarea acestora din urma as veni cu propunerea si rugamintea daca se poate sa faceti mai multe emisiuni pe balti folosite uzual de pescari, (cand spun uzual folosite nu ma refer la cele fara peste, vezi Bratesti lac 3, ilfoveni lac 4,5 etc.).
Sunt convins ca sunt foarete multi care si-au dori sa va vada in actiune si pe aceste balti.
Rugamintea ar fi sa nu uitam de unde am plecat si unde nu pot ajunge multi.
Va multumesc!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: INVITATIE PE BALTA

Mesaj de florentiniuga » 18 Iun 2008, 01:14

Si unde e invitatia, ca nu am reusit sa o gasesc ?! :lol:
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
mih_IL
senior
senior
Mesaje: 365
Membru din: 23 Noi 2007, 12:44
Localitate: urziceni
Contact:

Re: INVITATIE PE BALTA

Mesaj de mih_IL » 18 Iun 2008, 14:54

Invitatia am facut-o eu. Mai tineti minte?
I love carp!

Avatar utilizator
nicolauionut
utilizator
utilizator
Mesaje: 36
Membru din: 26 Noi 2007, 10:56

Re: INVITATIE PE BALTA

Mesaj de nicolauionut » 18 Iun 2008, 16:57

florentiniuga scrie:Si unde e invitatia, ca nu am reusit sa o gasesc ?! :lol:
Dle Iuga, in cazul in care a-ti fi deacord sa faceti o emisiune pe una din baltiile mentionate de mine, voi vorbi cu propietarul baltii si voi organiza o patride de pescuit din care cred ca vom avea foarte multe de invatat.
Nu-mi trebuie decat acordul dvs.
Va multunesc !

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: INVITATIE PE BALTA

Mesaj de florentiniuga » 18 Iun 2008, 21:45

mih_IL scrie:Invitatia am facut-o eu. Mai tineti minte?
Sigur ca tin minte, chiar daca a cazut forumul intre timp dar ramasese pentru luna iulie. Am de dat o licenta pana in data de 9 iulie si mi-e foarte greu sa mai gasesc timp pentru Dunare pana atunci.

@nicolauionut
Da-mi niste amanunte sa stiu pana in ce capat de tara trebuie sa ajung. In functie de distanta imi pot programa iesirea. Si inca un "mic" detaliu. Nu pot in weekend-uri. Numai de luni pana joi. Vineri montez emisiunea iar sambata si duminica imi refac casnicia. :lol:
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
nicolauionut
utilizator
utilizator
Mesaje: 36
Membru din: 26 Noi 2007, 10:56

Re: INVITATIE PE BALTA

Mesaj de nicolauionut » 19 Iun 2008, 17:12

florentiniuga scrie:
mih_IL scrie:Invitatia am facut-o eu. Mai tineti minte?
Sigur ca tin minte, chiar daca a cazut forumul intre timp dar ramasese pentru luna iulie. Am de dat o licenta pana in data de 9 iulie si mi-e foarte greu sa mai gasesc timp pentru Dunare pana atunci.

@nicolauionut
Da-mi niste amanunte sa stiu pana in ce capat de tara trebuie sa ajung. In functie de distanta imi pot programa iesirea. Si inca un "mic" detaliu. Nu pot in weekend-uri. Numai de luni pana joi. Vineri montez emisiunea iar sambata si duminica imi refac casnicia. :lol:
In primul rand vreau sa va urez bafta la licenta. Capatul pamantului este mult mai aproape decat va-ti imagina.
Baltiile de care am vorbit sunt pe DN 71 Bucuresti - Targoviste, la intrare in Ilfoveni si Bratesti cum vii de la Bucuresti la Targoviste.
Sa auzim numai de bine.

Avatar utilizator
mih_IL
senior
senior
Mesaje: 365
Membru din: 23 Noi 2007, 12:44
Localitate: urziceni
Contact:

Re: INVITATIE PE BALTA

Mesaj de mih_IL » 21 Iun 2008, 07:47

@ Florentin
Bafta la licenta! Invitatia era pe Movilita. 30 km de Bucuresti spre Urziceni.
I love carp!

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: INVITATIE PE BALTA

Mesaj de timer » 21 Iun 2008, 08:57

florentiniuga scrie:
mih_IL scrie:Invitatia am facut-o eu. Mai tineti minte?
Sigur ca tin minte, chiar daca a cazut forumul intre timp dar ramasese pentru luna iulie. Am de dat o licenta pana in data de 9 iulie si mi-e foarte greu sa mai gasesc timp pentru Dunare pana atunci.

@nicolauionut
Da-mi niste amanunte sa stiu pana in ce capat de tara trebuie sa ajung. In functie de distanta imi pot programa iesirea. Si inca un "mic" detaliu. Nu pot in weekend-uri. Numai de luni pana joi. Vineri montez emisiunea iar sambata si duminica imi refac casnicia. :lol:
Succes si bafta!

Scrie răspuns

Înapoi la “Pe rauri si Dunare”