solidaritate pt Dn. Mircea Gheran

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
vioril
Veteran
Veteran
Mesaje: 1449
Membru din: 12 Ian 2009, 15:43
Localitate: mihailesti -giurgiu
Contact:

solidaritate pt Dn. Mircea Gheran

Mesaj de vioril » 14 Mar 2011, 21:47

cred ca ar fi frumos sa-i fim alaturi lui Mircea Gheran cu tot ce putem noi .

Pt . cei ce nu stiu despre ce este vorba voi pune un link : http://stirileprotv.ro/stiri/actualitat ... video.html

Creaturile astea nereusite ( adica soferul jeepului ) merita inchisoare si sa nu mai aibe dreptul la permis auto niciodata . X-( X-( X-(

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: solidaritate pt Dn. Mircea Gheran

Mesaj de Ion Mironov » 14 Mar 2011, 21:57

vioril scrie:cred ca ar fi frumos sa-i fim alaturi lui Mircea Gheran cu tot ce putem noi .

Pt . cei ce nu stiu despre ce este vorba voi pune un link : http://stirileprotv.ro/stiri/actualitat ... video.html

Creaturile astea nereusite ( adica soferul jeepului ) merita inchisoare si sa nu mai aibe dreptul la permis auto niciodata . X-( X-( X-(
iti suntem alaturi mircica....

sanatate familiei si numai bine

ps:daca are jeep are si bani..sistemul nostru juridic permite masluirea probelor...pacat ca traim in romania
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: solidaritate pt Dn. Mircea Gheran

Mesaj de gor965 » 15 Mar 2011, 01:00

Mircea Gheran scrie:Multumesc pentru gindurile bune, Sebi se simte mai bine(mult mai vioi), la fel si sotia, in rest ...cuvintele sunt de prisos.
Inca o data multumesc...
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: solidaritate pt Dn. Mircea Gheran

Mesaj de Teddy » 15 Mar 2011, 09:51

Multa sanatate familiei Mircica !
Astia ar trebui sa infunde puscaria. Si putin probabil sa se masluiasca ceva, daca i s-a luat alcolemia si este retinut...nu prea are ce sa mai faca. Si cu raziile astea anticoruptie, cat de mare sa fie sa isi puna cineva capul pentru el? La puscarie cu el, asa merita !
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
adidobre
membru activ
membru activ
Mesaje: 113
Membru din: 07 Feb 2008, 21:55
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: solidaritate pt Dn. Mircea Gheran

Mesaj de adidobre » 15 Mar 2011, 12:46

Multa sanatate familiei Gheran.
Am trecut si eu prin asa ceva anul trecut dar din fericire nu aveam copilul cu mine in masina(am si eu un ingeras de 1 an si 8 luni). Un tir care se bagase in depasire a acrosat masina mea si ne-a aruncat in pom, nici macar nu a oprit. Cand a fost adus de politie la locul accidentului a zis ca nici nu a simtit ca ne-a lovit. Avea 0.16 la mie alcoolemie si i-au luat permisul pt 4 luni. Acu cateva luni am primit o adresa din partea tribunalului cum ca nu se incepe nici o urmarire penala asupra vinovatului. Deci trageti concluziile.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”