rog ajutor in alegerea mulinetelor

Moderatori: gor965, florentiniuga

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: rog ajutor in alegerea mulinetelor

Mesaj de bebe2011 » 22 Mar 2011, 22:15

Prietene,ma bag si eu in vorba,am de 5 ani Trabucco Maxxis 8000,nu le fac reclama dar functioneaza ireprosabil in conditiile in care au fost exploatate intensiv an de an.Totul e ok,nu are jocuri,frana functioneaza perfect,baitul la fel si nu in ultimul rand desingul care mi se pare destul de reusit.De curios am intrebat despre ele pe alte siteuri si nimeni nu mi-a raspuns,asta m-a mirat foarte,ori nu le are nimeni,ori cei care le au nu vor sa vorbeasca despre ele(mi-e greu sa cred ca le-am nimerit eu pe alea bune in conditiile in care am 6 buc).Deci sfatul meu ,fara sa ma dau mare maestru este sa le cumparati fara grija,pretul am vazut ca a mai scazut fata de atunci cand le-am achizitionat eu,sunt in jur de 260 ron iar raportul calitate este excelent.Am omis sa va spun ca le-am revizuit la 2 ani asta insemnand desfacut,spalat cu benzina si schimbat vaselina dar si ele m-au recompensat in cei 5 ani cu mai multe trofee printre care un 17,4 si un 18,6 ultimul fiind si recordul meu personal.Va rog sa ma iertati daca am fost lipsit de modestie,dar ideea de baza este ca mai sunt si alte scule bune dar lumea pescuitului la crap se invarte numai in jurul anumitor firme chiar daca produsele lor sunt inferioare altora mai putin cunoscute.Inca o data sper sa nu fi suparat pe nimeni,fir intins si multe capturi in 2011!

Scrie răspuns

Înapoi la “Mulinete”