ajutor concurs

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
patrudaniel
membru activ
membru activ
Mesaje: 72
Membru din: 06 Feb 2011, 16:47
Localitate: arges

ajutor concurs

Mesaj de patrudaniel » 30 Mar 2011, 03:12

Buna seara.
Intr-un post vechi am spus ca voi deschide un magazin de articole de pescuit (acest lucru sa intamplat deja in Orasul Stefanesti Judetul Arges)
Problema mea legata de un concurs este urmatoarea:
am un amic foarte bun care are o balta privata foarte prinzatoare vreau sa organizez un concurs de pescuit pe o perioada de o zi sau doua undeva in luna iunie.
Regulamentul va fi ca peste tot.
Intrebarea este: am voie sa organizez asa ceva ?
Maii am o nelamurire cum pot sa fac ca la acest concurs sa pot colabora cu un sponsor (mai pe scurt am nevoie de un sponsor)
Eu colaborez cu firma Energofish inca nu am facut o intrebare catre ei dar daca stie cineva cum pot proceda sau cum se face a-si fi foarte bucuros.
In acelasi timp adresez o intrebare si domnului Florentin Iuga daca se poate sa vina la acest concurs pentru a filma si a da pe postul infopescar acest concurs.
La premiere eu voi veni cu premiile cel mai grav si ptr ce caut eu un sponsor este pentru acele cupe si diplome de restul ma ocup eu.
daca se poate sa primesc raspunsuri si un ajutor va rog cu cel mai mare drag sa ma ajutati.
Eu deja am dat zvon despre acest concurs si lumea este incantata avand in vedere ca taxa va fi foarte mica .
astept idei si ajutor aici si la mail patrudaniel30@ahoo.com

Multumesc anticipat.

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: ajutor concurs

Mesaj de bebe2011 » 30 Mar 2011, 20:51

Prietene ia legatura cu Vladut Mateianu si vei avea cele mai autorizate informatii.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ajutor concurs

Mesaj de florentiniuga » 30 Mar 2011, 22:50

Eu vin cu cea mai mare placere daca nu se suprapune cu vreun alt concurs sau activitate deja planificata. Urmareste datele concursurilor din sectiunea competitii la crap si plaseaza-l daca se poate cand este mai liber si nu figurez nici eu pe vreo lista de participare in acea perioada. Cand te-ai hotarat da-mi un pm si iti spun daca pot sau nu.
Daca vrei sa-ti comanzi cupe, medalii si diplome, sunt o gramada de site-uri pe net, doar sa cauti "cupe si medalii" pe google. Ai timp pana atunci sa le primesti. Executia dureaza maxim 2 zile si preturile pleaca de la vreo 200 lei in sus pentru 3 cupe si medalii, in functie de modelul pe care il alegi. Le platesti prin banca sau ramburs prin curier, cum te intelegi cu furnizorul.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
patrudaniel
membru activ
membru activ
Mesaje: 72
Membru din: 06 Feb 2011, 16:47
Localitate: arges

Re: ajutor concurs

Mesaj de patrudaniel » 24 Mai 2011, 23:48

florentiniuga scrie:Eu vin cu cea mai mare placere daca nu se suprapune cu vreun alt concurs sau activitate deja planificata. Urmareste datele concursurilor din sectiunea competitii la crap si plaseaza-l daca se poate cand este mai liber si nu figurez nici eu pe vreo lista de participare in acea perioada. Cand te-ai hotarat da-mi un pm si iti spun daca pot sau nu.
Daca vrei sa-ti comanzi cupe, medalii si diplome, sunt o gramada de site-uri pe net, doar sa cauti "cupe si medalii" pe google. Ai timp pana atunci sa le primesti. Executia dureaza maxim 2 zile si preturile pleaca de la vreo 200 lei in sus pentru 3 cupe si medalii, in functie de modelul pe care il alegi. Le platesti prin banca sau ramburs prin curier, cum te intelegi cu furnizorul.

multumesc foarte mult de ajutor si in primul rand ca doriti sa ma sustineti ( sa veniti )
deja m-am hotarat undeva intre 1 si 10 iulie sa il fac
am fost ocupat si nu prea am avut timp sa intru pe internet dar oricum va tin la curent cu ce se va intampla.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”