Off-topic ...cu Gogu & Friends

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
janes romanes
senior
senior
Mesaje: 320
Membru din: 26 Ian 2010, 13:16

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de janes romanes » 28 Mai 2011, 23:55

stiu eu sa moara franta fratioru .... :O :O :O 3 face nu??? @-) @-) @-) urate e gramaticile astea fratello~!!!!!!!!!!!!!!!! :-SS :-SS :-SS =)) =)) =)) ...........hmmm vreau crapi alineati...ca mosii la coada la impozite sa faca p..a mare la alde d aia cu mertzane care are si belti pe deasupra... 8-> 8-> 8-> carel poteca ca s a furat cam mult la port din bagaj :D :D :D

Avatar utilizator
ar1z3m
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 24 Noi 2010, 21:18

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de ar1z3m » 29 Mai 2011, 00:04

gogu nu te-ai plicitisit b0$$ de glumele astea ieftine si trecute ? ceva mai profi sau mai perfo gasim? nu de alta dar e topic despre balta si intru sa citesc ca sa prins o gluma cu o basculanta si una cu camerele ... TRIST !

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de gogu steriade » 29 Mai 2011, 00:30

[quote="ar1z3m"... TRIST ![/quote]
asta sa io spui lu Petcu ! ;) ca dan orice tristete face o minune ! >:D< si invers ! #-o

si daca teai saturat da citit dan clasici trecem oricand la analiza matematica ! :-B sti sa gasesti limitele unui sir cu teorema lui Rolle ? :-? Io era cat paci sa intru la Sorbona cand mia picat nenorocirea asta pa cap ! :">

psss
rog si io un modelator sa mute discutile care am menopauzat discutile =(( , menopolizat :( , monopolizat #:-S sau cum masa sa scrie ! dau o bere ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de Amstel » 29 Mai 2011, 01:42

gogu steriade scrie:... sti sa gasesti limitele unui sir cu teorema lui Rolle ? :-? ...
Esti prea subtil :P . Menelaus, Thales, Lagrange, Euler, Ceva, Pitagora, Fermat, Rolle sau cine mai stie care mardeias cocalar din tagma lor :) , nu-si au locul aici , pe topicul asta ...unde exista multe ...limite: unele profi, altele perfo >:D< .

ps:
gogu steriade scrie: pai 2 x O sti cat face ?! #-o
ai o bere :))

Avatar utilizator
Siledoctorul
senior
senior
Mesaje: 162
Membru din: 08 Aug 2010, 13:21
Localitate: Bucuresti

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Siledoctorul » 29 Mai 2011, 12:49

Noo..e clar...vitorio e "distrus" are deja impresia ca e unicat cu balta de crap din Romania, se crede mijlocul universului, dar impresiile astea sa nu se intoarca impotriva lui. :)

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 30 Mai 2011, 19:07

Gogule, te las in durerea ta cu menopauzatu..Pan nu dai un bax, nu scapi... :)

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de craparulsef » 30 Mai 2011, 20:19

timer scrie:Gogule, te las in durerea ta cu menopauzatu..Pan nu dai un bax, nu scapi... :)
Nu se spune menopauzatu... a zice andropauzatu ....bre e chestie simpla dea genu ce e asa de greu?
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 10 Iun 2011, 15:32

fara misto dar am fost banat :-w cateva zile dan motive da limbaj neadegvat pa forum [-( cu toate ca nenea ala care ma provocat a injurat mai tare :^O si a jicnit primu un alt coleg da forum ! :-S io sant om cu principi morale ;;) si daca pala lam facut bou [-x nu mam luat da masa tasu fisa fisu si tot neamu lui :"> . eu am fost un domn si lam bestelit ptr ca iera nesimtit ! :-B atat ! >:D< daca am gresit mia scuze per favor =(( dar data vitoare cand imi mai da ban cineva sa va luati adio da la mine :-q ca ma mut pa alt forum unde admini ie femei ! <:-P ca vad ca aci barbati ie invidiosi pa sucesu meu ! :^O
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de craparulsef » 10 Iun 2011, 16:39

gogu steriade scrie:... data vitoare cand imi mai da ban cineva sa va luati adio da la mine :-q ca ma mut pa alt forum unde admini ie femei ! <:-P ca vad ca aci barbati ie invidiosi pa sucesu meu ! :^O
Nene Gogule, ca cand te muti matale pa forumu lu altu ... sa ma prezinti si pa mine la femeile admini ... ca poate daca ma place ... le invit in delta sa stam impreuna pitulati in stufu des !
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 26 Aug 2011, 18:16

bah da la un timp incoace ma lipsesc da certuri batai si scandaluri ca marca da scrisoare ! #-o ori sunt io al dracu :^O ori lumea ie rea si ma ia la omor semi-nevinovat :( (jumatate da vina mio asum ca io ma bag singur in gura la oameni rai :-S in loc sami vad da treaba mea care consta in instaurarea legi Gogu in Romanika >:D< respectiv bautura si femei gratis la toti care voteaza cu mine <:-P ) .nici nu stiu daca mai are rost sa ma combat pa forumu asta ca vad ca toata lumea o tine palui :-? si ce zice alti ie praf in ochii cu care vede orbii pa strada ! #-o nu prea mia iesit metafora dar intelegeti voi ce vreau za zic ! :-B
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
yo_yon
Veteran
Veteran
Mesaje: 632
Membru din: 04 Mai 2008, 09:53

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de yo_yon » 12 Sep 2011, 11:13

Ce zici domnu GOGU de asta ??
Uite linkul : http://www.infopescar.tv/forum/diverse/ ... 10567.html
Parca erai mai activ sau te dadushi la fund ?? ( a nu se interpreta altfel !! :)) :)) )
Nu ai si matale o opiniune , in legatura cu gaozarii de ne conduc ??
Hai sa auzim de bine !!
Ai si PM !!

Avatar utilizator
miyagi
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 15 Aug 2010, 18:55

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de miyagi » 14 Sep 2011, 01:37

Bai mie-mi place de Thales frate. Thales dan Milet! Cica asta a fost cel mai destept. A simtit criza si a cumparat toate butoaiele pe care apoi le-a revandut cand nu se mai gaseau.
Ultima oară modificat 14 Sep 2011, 01:46 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
....restul e folclor ca istorie n-are cum.

Avatar utilizator
miyagi
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 15 Aug 2010, 18:55

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de miyagi » 14 Sep 2011, 01:44

sti sa gasesti limitele unui sir cu teorema lui Rolle ? :-? [quote]

Sinplu frate! scoti p-aia dan fata sha p-aia dan spate sha de dai doar cu aia dan mijloc ca mijlocu` nu-i o limita :D .
Ie bine asa? =P~
....restul e folclor ca istorie n-are cum.

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 15 Sep 2011, 11:19


gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 15 Sep 2011, 13:16

yo_yon scrie:Ce zici domnu GOGU de asta ??
Uite linkul : http://www.infopescar.tv/forum/diverse/ ... 10567.html
Parca erai mai activ sau te dadushi la fund ?? ( a nu se interpreta altfel !! :)) :)) )
Nu ai si matale o opiniune , in legatura cu gaozarii de ne conduc ??
Hai sa auzim de bine !!
Ai si PM !!
daci DA iata ca sa gresit titlu la subiect pentru ca da fapt acolo trebuie sa scrie Romanika InCOTOR !!! ~x( nu incotro ! [-x Ca da 20 da ani incoa neam lamuritara incotro sa duce tarisoara asta cu ai iei avari ~x( si plini de mizerie la creieri ~x( cacati conducatorii nostri ! #-o suntem neam da cascatori da gura :^O , pardon , io sant un pic romanes :D si deci VOI sunteti un neam da cascatori da gura =P~ ca stati toata ziua si cascati gura la toate cacaturile care le face puterea ! =(( ce sa faca omu da rand cand astia sa acopera da legi pentru iei si neamurile lor :-w , lualeasi nemurilen p--alarie :x si io si neamu meu si armata romana si tot poporu chinez <:-P care ie frate intru suferinta cu fratili lor dan zona intra-carpato-danubiano-pontica ! >:D< tot ce face omu politic dan romanika are repercursiuni rotopercutoare :-/ asupra sanatati mintale si sociale ale lu omu dan popor :-?? si ie bine numa lu bulangii dan neamu da handel a lu omu politic ! :-q scopu lor pe lumea asta ie sa ne vaza pa noi cersindule lor dreptu la viata ! :-q pana intro zi cand un roman cu cutitu la os va alege sa faca arta moarta pa un politician viu ! >:) a murit iel Nea Nicu care sa credea nemuritor :-B daramite astia ingrasati pa spinarea noastra ca niste porci da craciun ! o:-) problema ie ca romanika ca neam si tara sa trezesete cam greu , in medie o data la 50 da ani ! #-o
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”