SALUTARI DE LA MALUL MARII

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
BODO 70
utilizator
utilizator
Mesaje: 39
Membru din: 24 Mai 2011, 18:30
Localitate: CONSTANTA
Contact:

SALUTARI DE LA MALUL MARII

Mesaj de BODO 70 » 25 Mai 2011, 16:23

Multa sanatate tuturor si fire zbuciumate.Sunt de putin timp inregistrat si ma bucur sa gasesc oameni interesanti si f buni pescari de la care ai ce invata.Eu pescuiesc pe canalul Dunare Marea Neagra de ceva timp .Sunt zone f frumoase si linistite daca stii unde sa cauti asta. Importanta este relaxarea mentala si decuplarea de greutatile vietii cotidiene.

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: SALUTARI DE LA MALUL MARII

Mesaj de bebe2011 » 25 Mai 2011, 19:10

Bine ai venit pe forum!Te salut si eu,numai bine si fire intinse!

Avatar utilizator
ciprian_f
utilizator
utilizator
Mesaje: 22
Membru din: 15 Mai 2011, 17:54
Localitate: com. Corbu, Jud Constanta
Contact:

Re: SALUTARI DE LA MALUL MARII

Mesaj de ciprian_f » 03 Iul 2011, 08:43

BODO 70 scrie:Multa sanatate tuturor si fire zbuciumate.Sunt de putin timp inregistrat si ma bucur sa gasesc oameni interesanti si f buni pescari de la care ai ce invata.Eu pescuiesc pe canalul Dunare Marea Neagra de ceva timp .Sunt zone f frumoase si linistite daca stii unde sa cauti asta. Importanta este relaxarea mentala si decuplarea de greutatile vietii cotidiene.
Salut, si bine ai venit pe forum, nici eu nu sunt de mult timp pe forum si sa stii ca am avut ce invata de aici **== .Acest forum este activ fata de altele care astepti si 1 luna sa primesti un raspuns la o problema pe care vrei sa o dezbati. Daca poti sa detaliezi un pic pe unde anume pescuiesti si ce fel de pesti te "coafeaza". Eu sunt un amarat de pescuitor la crap, care nu ma pot lauda cu ceva capturi interesante, eu testez pe unde au mai fost si altii dar nu prea am avut noroc ori stiinta :D . Am stat nopti si zile pe balti dar rezultatul a intarziat sa apara, am folosit tot felul de nade si momeli dar nimic insemnat cantitativ, acum ma gandeam sa incerc pe Canalul Dunare Marea Neagra dar nu stiu unde sa ma duc :-?? , ca sa am si eu o activitate asa de doua saptamani ca doar sunt in concediu :) . Astept un coment daca vrei sa-l trimiti. Multumesc anticipat, eu sunt din Constanta **==

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”