Bine v-am gasit!

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
tzu_tzu_rel
senior
senior
Mesaje: 201
Membru din: 13 Iul 2011, 10:58
Contact:

Bine v-am gasit!

Mesaj de tzu_tzu_rel » 13 Iul 2011, 11:05

Salut..ma numesc Miron Alexandru , sunt din Galati, 24 ani , momentan somer. Pescuiesc de la 5 ani, microb transmis din generatie in generatie, bunic-tata-eu-sper pe viitor daca suntem sanatosi sa fie si (fata sau baiatul) :D ! Iubesc pescuitul crapului pe rauri sunt innebunit.. de la hooobbby a devenit o pasiune..si o dragoste! E in sange! Capturile mele sunt 12.200 kg crap, somn 17 kg. stiuca 4 kg, salau 3 kg, avat 3 kg, .. Sper sa ma integrez si sa fiu de ajutor... Bine v-am gasit! >:D<

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Bine v-am gasit!

Mesaj de gor965 » 15 Iul 2011, 20:52

tzu_tzu_rel scrie:Salut..ma numesc Miron Alexandru , sunt din Galati, 24 ani , momentan somer. Pescuiesc de la 5 ani, microb transmis din generatie in generatie, bunic-tata-eu-sper pe viitor daca suntem sanatosi sa fie si (fata sau baiatul) :D ! Iubesc pescuitul crapului pe rauri sunt innebunit.. de la hooobbby a devenit o pasiune..si o dragoste! E in sange! Capturile mele sunt 12.200 kg crap, somn 17 kg. stiuca 4 kg, salau 3 kg, avat 3 kg, .. Sper sa ma integrez si sa fiu de ajutor... Bine v-am gasit! >:D<
Salut si bine ai venit printre noi !
Navigare placuta pe acest forum si mult fir intins ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
REMUSGL
senior
senior
Mesaje: 347
Membru din: 26 Oct 2010, 12:03
Localitate: Galati
Contact:

Re: Bine v-am gasit!

Mesaj de REMUSGL » 18 Iul 2011, 16:29

Salut Alexandru, bine ai venit pe forum.

Fire intinse in continuare! ---<>< ---<><

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: Bine v-am gasit!

Mesaj de bebe2011 » 22 Iul 2011, 13:58

Bine ai venit,si eu sunt unul care am nevoie de sfaturi pentru ape curgatoare si ,daca nu deranjez,o sa ti le cer inainte de a face un pescuit pe Dunare.Pana atunci,numai bine si fire intinse!

Avatar utilizator
tzu_tzu_rel
senior
senior
Mesaje: 201
Membru din: 13 Iul 2011, 10:58
Contact:

Re: Bine v-am gasit!

Mesaj de tzu_tzu_rel » 25 Iul 2011, 16:03

Ajut pe oricine i-mi iese in cale.. sper sa fiu de folos, dar tot ce am invatat a fost prin ''munca'' la fata locului..timp pierdut, bani, totul prin practica.. si sa ai de la cine sa ''furi'' ''meseria'' .. pe forum, mare scofala nu inveti..stii teorie dar practica...practica... Si pe rauri totul e ''clasic'' !

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”